POLECANE WARSZTATY - REKLAMA - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie, ze pojawil sie ten temat 'ranking warsztatow'

a moze bysmy podzielili ten temat na regiony??? cos w kierunku Regionalnych OKP?
temat by sie przewijal w kolko, a ludzie chcacy znalesc informacje o warsztatach w Gdansku, nie beda musieli dlugo grzebac w kilkustronnicowym opisie z Bieszczadow, czy Wroclawia.
  
 
Ja chciałem polecić wszystki z Warszawy bardzo dobry warsztat na Pradze. ul. Omulewska 13a, 22 870 52 47. Jak by się mój Kadecik nie popsuł, to zawsze ustalą coś się stało i bardzo tanio naprawią. Polecam wszystkim.
  
 
Wyobrażacie sobie że w Kielcach jest tylko JEDEN serwis Opla. Niegdyś były dwa, ale z jednego zrobili kawiarenkę internetową. Serwis tego samego dealera znajduje się 50 km od Kielc w Busku - Zdrój. Jak czasem trzeba się do niego udać to np. zostawiam auto o 14 i wracam po nie o 18 (albo na następny dzień). Chodzi o to, że samochód jest wcześniej zapisywany od kolejki, a sama robocizna odbywa się np. o 16. Jednak przyznać trzeba, że mają fachową obsługę.
  
 
Stanowczo nie polecam autoryzowanej stacji obsługi w warszawie na przeciwko toru łyżwiarskiego stegny!!! Szef szefów nie potrafił nic powiedzieć co piszczy w komorze silnika, dopiero po całym dniu udało mu się cudem ustalić, że to pompa wspomagania. Na pytanie dlaczego tak piszczy, powiedział " Ten typ tak ma, czasem się to zdarza, a wtedy trzeba wymienić pompę na nową za jedyne 1700zł (oczywiście sam koszt pompy).
Na dodatek mechanicy samowolnie pozwolili sobie wymienić mi 2 diody podświetlające deskę rozdzielczą za co policzyli sobie prawie 200zł!!! BARDZO NIEMIŁA I NIEFACHOWA OBSŁUGA. PRACUJĄ TYLKO KIEDY BIJE LICZNIK. ZAPOMNIJCIE O OTRZYMANIU JAKIJEJKOLWIEK INFORMACJI, NO CHYBA, ŻE WPROWADZICIE AUTO NA WARSZTAT.
  
 
Witam,
Ten serwis wspomniany we wcześniejszym poście to oczywiście Auto-Pol Serwis na ul. Mangali. W sumie to dziwne, że w jednym z pierwszych powstałych salonów Opla tak się "dba" o klienta. Ja chciałem napisać o kolejnym przykładzie warszawskich mechaników. Mam na myśli stacje MIDASA na ul. Fieldorfa. Wymieniałęm u nich olej. Niestety jeden z mechaników nie dokręcił korka wlewu oleju. I tak nieświadmy niczego zrobiłem ze 30 km zanim sie zorientowałem. Pojechałem to zareklamować, a oni nic. Ani przepraszam, nawet nie chcieli uzupełnić oleju który wypłyną, o myciu silnika nie wspominając. Zdecydowanie nie polecam i radze wszystko sprawdzać po mechanikach bo kiedyś zapomną koła dokręcić
  
 
Polecam Szanownego Pana Darka z warsztatu przy ul. Drewnianej w Radomiu. Elektryk jakich malo!!! Nie slyszalem jeszcze o nim zlej opinii, a wiele osob tam jezdzi. Z nim jest tak mowisz co, idziesz na papierosa, wracasz z papierosa, placisz NIEDROGO (bo On to przelicza mniej wiecej na czas) ladnie sie usmiechasz bo autko jak marzenie i wyjezdzasz Jakby cos nie tak to sypnie jeszcze do kieszeni garsc bezpiecznikow na droge
Takze
Radom ul. Drewniana - niedaleczko salonu Fiata.
Pan Dariusz.

Ps. pozostali mechanicy z tamtad - nie daje gwarancji, ale malo przyjemni.

**LOB** Exclusive Club of Opel Omega



[ wiadomość edytowana przez: gelczas dnia 2003-01-06 12:09:08 ]
  
 
Panowie ja chciałem polecić warsztat w którym zakładałem sobie całośc wydechu. Stronka www.el-tec.pl są tam zresztą w galeri zdjęcia mojego autka. Niedrogo, dobrze robione i na prawde spory wybór.
na prawde polecam!!!
  
 
ELEKTRYK SAMOCHODOWY

PIOTR DREMELA
0601 221904
warsztat mieści się w Piasecznie k/Warszawy

(dokładne dane dodam poźniej)

  
 
Niestety nie polecam ASO. Myślałem, że się znają na rzeczy, a tu nic oprócz dużej kasy. Zwiedziłem AUTO Zoliborz, Nivette i w moim przypadku 2.0DTL jest poza ich możliwościami jeżeli chodzi o silnik. Pozostałe sprawy też nie bardzo:
- zmienili mi bez pytania olej na 0W40 mimo, że wymianę wcześniej sami odradzali
- pas bezpieczeństwa wyjeli prawy tył a oddali lewy i mówią że nie pasuje
- pompę wspomagania po perypetiach musiałem zrobić poza ASO i to nie ze względu na koszty
Ogólnie widzę że w częściach najchętniej wymieniliby mi samochód w 100% na nowy , ale chyba i tak by nie jeździł.
LUDZIEEEE królestwo za namiar na mechaniora co zna ten silnik!
  
 
Jesli chodzi o Auto-Aldi p. Dziambor to warsztat naprawde godny polecenia. Goscie specjalizuja sie w oplach i naprawde znaja sie na rzeczy. Postawione prze nich diagnozy sprawdzaja sie w 100%. Naprawialem (i naprawiam) u nich juz kilka opli od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Super jakosc za dobra cene. Oczywiscie w stosunku do ASO moge uzyć określenia Auto Aldi TANI warsztat.
  
 
Sanowczo odradzam serwis w Wawie na ul. Mangalia
Po samowolnej wymianie bębnów kilkakrotnie odparowywał płyn z tylnich hamulców w moim Kadeciku. kilka razy do nich jeździłem i nie potrafili nic na to poradzić.
sprawa znikła gdy sam wymieniłem bębny na nowe.
Niezły jes Nivette na Ostrobramskiej, ale drogi niestety.
  
 
Dla wiary z Poznania i okolic polecam warsztat znajomego,ale raczej zajmuje sie naprawami blacharskimi i tuningiem optycznym niz mechaniką ale jak go sie namówi to i to zrobi (jest dobry) np.pomalowanie 4 elementów tj.zderzak, 2 blotniki i maska + przerobienie maski,zderzaka i blotników (w 1 blotniku wlot powietrza do filtra +zaszpachlowanie migaczy w obu,zderzak na gladko,naprawa skrzyni biegów).Razem 800zł to chyba bardzo mało!!! Pokaze ten wynalazek na zlocie w gdynii,pozdroo
  
 
Czy zna ktoś dobry warsztat w okolicach Otwocka?
  
 
Wlasnie dzisiaj bylem w jednym warsztacie ktory robi Ople w Otwocku. Jest na ul. Przewoskiej (latwo znalesc). Wyglada jak ASO ale nie wiem jakie maja ceny. Na pierwszy rzut oka bardzo przyjemnie i milo mi sie rozmawialo.
  
 
Witam oplowców
Ja korzystam z serwisu Kwietniaka w Ożarowie. Cząstki mają taniej niż w ASO. Nie są wybitni, ale jeśli się wie czego chce, zrobią. Wkurza mnie podejście do klienta, zachowują się jakby go nie było. Natomiast nie naciągająna kasę, jeśli się umówią na termin nie ma kichy, poza tym stałego klienta szanują. Sciągnęli mnie jak mi padła pompa paliwa z Galerii mokotów bez płacenia, jeśli mi coś padnie zawsze obsłużą na poczekaniu.
Reasumując, nie jest to na wysoki połysk, ale do przyjęcia.
  
 
czesc !! zna moze ktos we wroclawiu jakis godny polecenia warsztat albo sklep z czesciami tuningujacymi asterki !! np. biale zegarki !!
  
 
A jak wyglada w kujawsko-pomorskim

Kogo polecacie

  
 
Osobiście polecam warsztat Pana Kwietnia W Janowicach koło Wieliczki jest to jedyny człowiek znający silniki diesla od miejsca ich powstawania pracował na silnkowni w Ruselcheim Adam Opel warsztat niestety mały trzeba się umawiać wcześniej,ale bardzo solidny uczciwy i nie drogi.Sam się dziwie że taki się jeszcze utrzymał a znam go od lat podaje tel. 451-11-62 Ps.Skierował mnie do niego przed 7 latami kolega pracujący w najwiękrzym autoryzowanym serwisie OPLA w Krakowie.
  
 
Ja także chcę dołączyć do antyreklamy dla Auto-Pol-Serwis - autoryzowanego serwisu Opla przy ulicy Mangalia w Warszawie :(
Mój samochodzik jest nowy, ale miałem już z nimi kilka niemiłych przejść:
1. źle wyważone koła przednie po odbiorze z salonu - nie umieli im poradzić (zwykłe wyważenie!!!) musiałem pojechać do zwykłego wulkanizatora i zapłacić mimo gwarancji!
2.Kiedyś jechałem przez Polskę i kamień rozbił mi szybę przednią - pojechałem na wymianę - krzywo przykleili szybę i połamali plastiki ozdobne przy szybie (robili jeszcze raz w ramach reklamacji) Gdyby tego było mało - poluzowali uszczelkę skrzynki z wyjściem przewodów pod maskę silnika i po każdym deszczu - miałem potop w samochodzie (awarię usunął opel Nivette)
3.Gdy wymieniałem u nich olej dałem im 4 bańki syntetyka (4l) Do mojego silnika - wchodzi na maksa (z filtrem) 3,5 litra. Przy oddawaniu samochodu, zażyczyłem sobie zwrotu baniaków. Mechanioroddając cztery powiedział, że bardzo się starał, ale wszystko nie weszło!!! Bardzo mnie to zaniepokoiło. Przyjechałem do domu - i na bagnecie było grubo ponad maksimum!!! Musiałem strzykawką i rurką ściągać nadmiar - bylo za dużo o 0,8 litra!!!!

ODRADZAM ASO PRZY ULICY MANGALIA W WARSZAWIE !

pozdrawiam ewald
  
 
Witam

Miałem problem ze swoim autkiem no i po zapoznaniu się z rankingiem udałem się do warsztatu w Gdyni na ul. Kwidzyńskiej. Robota zrobiona od ręki wszystko hula że ho ho. Spece pierwszej klasy. Solidnie niedrogo i wesoło. Najlepszy jest szef ma Senatora 3.0 Automat wiózł mnie po części cały czas mówił że trzeba uważać na drogach i ostrożnie jeżdzić a deptał w ten pedał gazu że aż furczało. Ogólnie gorąco polecam fuchy nie odstawią.