Co się dzieje !!! - paliwa ciągle drożeją - Strona 67

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W Rosji benzyna po... ...aż 0,7 Euro. I oni uważają, że to drogo. Dodam jeszcze, że w sklepie w tamtej okolicy sprzedawca zarabia koło 300 Euro.
  
 
Dzień dobry!

Dostałem dziś rachunek za gaz. Kwota przyprawiła mnie o osłupienie :shock:
gaz był używany jedynie do grzania wody kąpielowej. Gotowania nie liczę bo jest tak sporadyczne.
Czy mam już przesiąśc się na termę elektryczną?
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć na podstawie zużycia gazu czy to możliwe?
Chodzi o dom mieszkalny, nie ma tu tabuna studentów, jest kilka osób ale nikt nie przesadza z higieną i woda nie leje się non-stop.



Czy Wy też tak macie???

Pozdrawiam
  
 
TAK. Rachunek za zimę powalił mnie na łopatki. Moim zdaniem dostarczają nam gaz kiepskiej jakości, którego więcej się zużywa i w efekcie więcej płaci. Nawet jest umieszczone w regulaminie, że jeśli masz tego typu podejrzenia, to możesz dać próbkę gazu na zbadanie i na podstawie wyników złożyć reklamację. Ja to raczej myślę o przesiadce na piec kominkowy i tym podobne.
  
 
polecam kominek z wkładem + rozprowadzenie nadmuchem ciepła po całym domu. Byłem w zimie u kolegi, który coś takiego ma... super sprawa spalił kilka desek i już miał ciepło w całym domu!
  
 
Cytat:
2012-08-12 22:57:11, roman16 pisze:
polecam kominek z wkładem + rozprowadzenie nadmuchem ciepła po całym domu. Byłem w zimie u kolegi, który coś takiego ma... super sprawa spalił kilka desek i już miał ciepło w całym domu!



ja też mam kominek i jest super. straszyli że ceny drewna podskoczą i poszły w górę, ale gaz i tak dalej dużo droższy