Co się dzieje !!! - paliwa ciągle drożeją - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z cenami to nie za bardzo ma co się klarować. One już takie pozostaną. Po prostu paliwo drożeje, a gaz nie tanieje tylko trzyma się na tym samym poziomie. Za to na zimę jeszcze pójdzie w górę.
A co do różnic w cenie to z co pamiętam zawsze one były jeśli chodzi o różne regiony Poliski. Obecnie w Poznaniu na Stadoil 1,56zł
  
 
Cytat:
2003-06-04 16:42:57, kasztan pisze:
Od Krakowa do Cieszyna najtaniej to 1,40 zł



W Krakowie juz widziałem po 1,38
  
 
Cytat:
2003-06-04 17:02:11, Waga pisze:
W Krakowie juz widziałem po 1,38



gdzie? jesli mozna spytac
  
 
Panowie (i Panie) zapraszam do wawy - przedwczoraj tankowąłem po 1,28zł/l
  
 
Cytat:
2003-06-04 16:51:28, MAJCHAL pisze:
Z cenami to nie za bardzo ma co się klarować. One już takie pozostaną.



Jeszcze stanieje troszkę. Ponoc powinno dojśc na mazowszu do 1,20zł/l
  
 
Ja chce jak w Radomiu ;( (1zl)

  
 
Białystok na Orlenie po 1.39,BP tak samo.Stacje prywatne 1.30 i niżej.Na trasie jak jest w Podlaskim bede wiedział albo w weekend albo zaraz po nim
Pzdr Grzesiek
  
 
U mnie w Markach jest fajna stacyjka prywatna. Nie rabia na ilosci i cena 1,24
  
 
Cytat:
2003-06-04 21:11:03, Grzesiek_Bialystok pisze:
Białystok na Orlenie po 1.39,BP tak samo.Stacje prywatne 1.30 i niżej.Na trasie jak jest w Podlaskim bede wiedział albo w weekend albo zaraz po nim
Pzdr Grzesiek


Na trasie Białystok-Siedlce zaczyna się od 1,30 pod bialym a potem to tak przeważnie 1,25 może nawet 1,22. W siedlcach średnio po 1,25, Chociaż na shellu pod 1,4coś.
  
 
Shell, to wogole odstawia takie ceny, ze szkoda gadac
  
 
dziś za 1.25 , od 2 tygodni za każdym tankowaniem jest niższa cena , za to ostatnio spaliło mi się 23 litry na 100 km nie byłem zszokowany ....
  
 
Wprawdzie w Radomiu jeszcze w tym roku z 1 zł nie widziałem, ale za 1,09 zł można już zatankować zarówno w Radomi jak i w okolicach. Do 30 km w stronę Łodzi, Lublina i Kielc ceny utrzymują się w granicach do 1,15 zł za litr. Ja za każdym tankowaniem tankuję do pełna bo wychodzi mi najwyżej 40 dyszki. Także zapraszam w okolice Radomia do tankowania, oczywiście jak by było po drodze.
  
 
1.09zł ale wypas ja też tak chcę!
  
 
ostatni raz w zeszłe wakacje tankowałem po 1.05 na krak-gazie ale to historia.niestety.teraz najtaniej to 1.36 na nowo otwartej stacji!!!
  
 
Cytat:
2003-06-04 22:16:28, will pisze:
ostatni raz w zeszłe wakacje tankowałem po 1.05 na krak-gazie ale to historia.niestety.teraz najtaniej to 1.36 na nowo otwartej stacji!!!


Will gdzieee
  
 
Na trzeciej gorze.....Mokry........... kierunek warszawa ale ja nietankuje w takich miejscach niemam zaufania do baniaków no chyba ze znajomi polecają
Inna rzecz to ze gaz systematycznie drozeje w kierunku Bieszczad a tanieje w kietunki Warszawy choc w samej 100licy jest drogi
  
 
Cytat:


Także zapraszam w okolice Radomia do tankowania, oczywiście jak by było po drodze.




Gaz tam może i jest tani ale mam już nie miłe doświadczenia z panami z drogówki więc wole płacić 1.19 w Ostrowcu.
  
 
w Ciechanowie 1,28 do 1,32
  
 
W Gdansku ceny zaczynają sie od 1.43. taniej niestety nie widziałem. Moze ktos wie, gdzie w Gdańsku mozna kupić taniej?
  
 
Najtaniej tankuję w Zoppot po 1.46 i to jest najkorzystniejsza cena z którą się spotkałem