SYRENA Wiecznie żywa - 50 urodziny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zipa, skarpeta, kurołapka. Już się jej nie produkuje, ale gdzieniegdzie można jeszcze zobaczyć przemykające z hałasem pojedyncze okazy. Choć kiedyś wszyscy się z niej śmiali, to i tak była obiektem pożądania. Popularna Syrena kończy 50 lat.

Czytaj więcej >>>

Gratulacje dla naszej poczciwej syrenki,
Gratulacje dla wszystkich posiadaczy i użytkowników tej marki

Historia Syreny - Wikipedia >>>
  
 
Królowa polskich szos

hehe moje przekonanie że będę miał jeszcze taki model nie słabnie
  
 
Urodziny syreny uczcili:

Radio Kampus 97.1 FM
Wywiad z właścicielem syreny >>>

TVP3
Kurier warszawski >>> w 10:30 minucie materiału pojawia się materiał o syrenie

TVP1
O syrenie wspomnieli również autorzy programu "Kwadrans na kawę"

Niestety ani fabryka FSO ani inne stowarzyszenia i kluby syren nie odnotowały tej rocznicy - no coż szkoda
  
 
O 50 rocznicy Syreny wspominali także wczoraj o 22:00 na TVP2 - leciała wtedy Panorama.
  
 
W dzisiejszym programie "Dzień Dobry TVN" można zobaczyć Syreny zaparkowane przed budynkiem w którym mieści się studio
  
 
W dzisiejszym numerze tygodnika "Fakty i Mity" jest artykuł o Syrence na całą duuużą (A3) stronę. Artykuł konkretny - przygotowany przy udziale p. Jasiuka.
  
 
Szybciutko minął ten rok

Road wkleił linka na nudzie na temat 51 rocznicy - myślę że tutaj również powinien się znaleźć

Syrena - czytaj, wspominaj, oglądaj i... płacz
  
 
No i minęło 5 lat... 20. marca 1957 roku z FSO wyjechała pierwsza seryjna Syrena. Mamy dziś 55te urodziny i całe pięć lat do emerytury!
Mały prezent - tak produkcja wyglądała na początku lat 60tych:
http://www.facebook.com/p...258523420901850
Wszystkiego najlepszego!
  
 
Nie udało się urodzinowo - źle linka wkleiłem
poniżej właściwy:
Montaż syreny w FSO, pocz. lat 60tych.
  
 
Syrena to nie tylko wspomnień czar.
To auto zagrało w tylu polskich filmach, było na tylu plakatach, ze to właściwie mem mojego dzieciństwa!