Syrena 104LE (laminat) - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJĄ NOWĄ STRONE O LAMINATACH:
http://syrenalaminat.prv.pl

  
 
Oby tak dalej . Przeczytałem i obejrzałem wszystko i podoba mi się. W najbliższym czasie jak będę w Radomiu pojadę obejrzeć model radomski . Koniecznie musisz zakupić sobie taką Syrenę laminat .
  
 
Ten radomski model jest do kupienia za 2500zł- dla mnie przesada.
  
 
Cytat:
2004-07-16 21:06:51, Dawids pisze:
Ten radomski model jest do kupienia za 2500zł- dla mnie przesada.


Na tym szrocie wszystko mają w cenie złota .
  
 
Podłącze się pod ten wątek może troszke Offt ale potrzebna mi jest pewna informacja. Znalazłem niedawno na skupie złomu syrene bosto w śrdnim stanie. Rame i blachy ma zdrowe i podobno były właściciel poprostu nią przyjechał. Chętnie bym ją kupił ale nie znam jej wagi. Koleś postawił mi cene 90gr/ kg. jaK będe wiedział mniejwięcej ile waży to będe mógł się troszki potargować i pewnie uda się coś urwać.
  
 
Masa własna syreny bosto wynosi 1050 kg,gotowej do drogi 1125 kg
Ja bym brał tylko potarguj się jeszcze za kilogram
  
 
Kupuj, to naprawde niezly samochod. mozna wpakowac do tyłu namiot klubowy, grilla, kielbaski, prowiant no i oczywiscie laski..... Tak na serio to szkoda zeby taki samochod skonczyl swoj zywot w hucie jako recykling.
  
 
bardzo cieklawa strona o laminacie ktora goraco polecam, jest pewnym zrodlem wiedzy o tych prototypach syrenki
  
 
Odświerzam temat bo zajrzałem TU i TU ostatnio i trzeba przyznać, że sporo się na stronie o Laminacie pozmieniało na korzyśc, a tę drugą też warto obejrzeć.
  
 
Cytat:
2004-12-12 00:51:18, Grzech pisze:
Odświerzam temat bo zajrzałem TU i TU ostatnio i trzeba przyznać, że sporo się na stronie o Laminacie pozmieniało na korzyśc, a tę drugą też warto obejrzeć.


Bardzo dziekuje za mile słowa. Tak ostatnio zmianiam strone i probuje dodac nowy dzial MEDIA w ktorym znajda sie artykuly oraz film.
  
 
dawids, jestem pod wrazeniem. nie ma to jak miec zdrowego pierdolca. chyle czola.
  
 
Cytat:
2004-05-26 16:50:48, CAr pisze:
własnie kto u nas w klubie ma warszawe lub syrene, bo ja nie wiem

ja mam syrene 105 i 104 puki co 104 stoi jeszce na szrocie ale jet dlamnie tylko szukam teras miejsca na jej remot
  
 
Cytat:
2004-05-26 16:50:48, CAr pisze:
własnie kto u nas w klubie ma warszawe lub syrene, bo ja nie wiem


Warszawa - ROBI200
Syrena - PiotrekDJ i Luz

więcej nie pamiętam
  
 
Ja miałem kupić 105 z 1974,ale nie wyszło
  
 
Ja mam nagrany wywiad z kolesiem ze zlomowiska i to chyba na cd nawet .. tylko musze tego poszukac
  
 
był w regionalnej? Coś takiego nagrałem w grudniu.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
To bardzo dobrze ze w koncu to ktos nagral. Poszukiwalem ten film od pol roku.
  
 
Zapraszam wszystkich na moją strone a w szczegolnosci na nowy dzial "Media".
  
 
Witam, jestem "szczęśliwym posiadaczem" 4 laminatów, w tym tego "prawdziwego" nr 001 od Pana Waszczura oraz samoróbki z silnikiem od audi/vw 1600. To naprawdę wspaniałe autka, 3 z 4 są zarejestowane, sprawne - do jazdy. Zapraszam na moja stronkę www.ampir-autostarocie.pl
Natomiast - wychodząc z założenia, iż o "konkurencji" nie mówi sie źle - powiem tylko tyle, iz jest to (a wła sciwie są toi resztki) naprawdę interesujacego egzemplarza - sadzę, iż może nawet jednego z "wielkiej czwórki", ale chciałbym dozyć tego dnia kiedy po remoncie zagra najpiekniejszą z melodi - warkot pracujacego równo silniczka od skarpety...
Zapraszam na zlot zimowy skarpet i warszawianek do Łodzi.
  
 
Strasznie się ciesze ze w koncu zawitał Pan na forum FSO Autoklubu i napisal cos o swoich autkach.