Syrena 104LE (laminat) - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Super
Z tym laminatem jeszcze sie nie spotkalem. Jest wiec 17 ocalaym egzemplarzem. Tyl z charakterystycznym zamkiem od Zastavy sugeruje ze zostal wykonany na poczatku lat 80-tych w Falenicy. Poniewz obok stoi Syrena 101 mozna sie domyslac iz Laminat jest w dobrych rekach.
Gdybym mial fotki m.in wnetrza moglbym cos wiecej powiedziec.
Jezeli chodzi o Syrenke z Piaseczna to zostala sprzedana na polnoc kraju, a gdzie konkretnie to nie wiem.
  
 
laminat z Piaseczna niegdzie nie pojechał!! Dziś byłem w piasecznie i on tam ciągle stoi.Właściciel nad morzem ,miałem auto kupic ale właściciel wraca na jesieni...
  
 
Cytat:
2006-04-30 15:31:35, Dawids pisze:
Tyl z charakterystycznym zamkiem od Zastavy sugeruje ze zostal wykonany na poczatku lat 80-tych w Falenicy.


To akurat niekonieczne. Za duża odległośc żeby ocenić czy to zamek od Zastawy czy tez od Łady 2102 (kombi), Łady Niwy z pierwszych serii a nawet nie wiem czy Polski Fiat 125 kombi nie miał podobnego.
Nawet ja sobie taki załozyłem do swojej Żiguli (od 2102/Niwy)
  
 
Witam ponownie !!!!
Przedstawiam dzisiejsze łowy - aktualna fotka egzemplarza z Zalesia.
Niestety mam tylko czarno białe.
Autko podobno z 1978 roku .
Stan wizualnie i mechanicznie do większego remontu.
Silnika niestety nie widziałem .
Świała tył PF125p, kierunki przód - Żuk
Podobno sprzedane



i fotka tyłu - zderzak z kłami PF 125p

  
 
Cytat:
2006-04-30 15:19:56, smarcin pisze:
(...) Dzisiaj będąc z żoną w Czersku koło Góry Kalwarii udało mi się namierzyć kolejnego laminata. Jest koloru zielonego , z tyłu ma światła Pf 125 p - więc jest to prawdopodobnie egzemplaż rzemieślniczy, obok stoi syrena prawdopodobnie 101 i Skoda 100 - więc całość to zbiory jakiegoś kolekcjonera (...) Jestem ciekawy co to za egzemplarz ( może ma ktoś o nim jakieś info ) Pozdrawiam Marcin


Cytat:
2006-04-30 15:31:35, Dawids pisze:
Super Z tym laminatem jeszcze sie nie spotkalem (...) Poniewz obok stoi Syrena 101 mozna sie domyslac iz Laminat jest w dobrych rekach (...)

Właśnie skojarzyłem, że znam tą 101-kę, nawet w niej siedziałem jeszcze u poprzedniego właściciela. Trafiła później pod Warszawę. Nowego właściciela znam tylko "telefonicznie" ale w takim razie zapewniam, że Laminatka jest w bardzo dobrych rękach.
  
 
witam przeglądałem właśnie forum syrena laminat i ty kolega napisał 10000zł za syrenke że drogo stoi taka na OLX za 25000zł. powiem tak jest warta tych pieniędzy poniewarz z fabryki wyszły tylko 4 sztuki a reszta to produkcja chałupnicza. W chwili obecnej właśnie mam przyjemność naprawiać karoserie Syreny Laminat i z tego co mówił właściciel to 4 ostatnia sztuka fabryczna.
  
 
Kolego Lukiii czy mógłbyś się odezwać na mojego meila: daawid@o2.pl