SPOT ŁÓDŹ, 21.03.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TAAAAAAAAA
Oczywiście temat "TYLKO DAL KLUBOWICZÓW
Czyli sympatycy na zlocie niemile widziani........
  
 
...widocznie tak.....

ale nie to nie, łaski bz...
  
 
Chyba szykuje się dyskusja o charakterze organizacyjnym ...
  
 
faktem jest ze temat jest tylko dla klubowiczow, ale sympatycy sa mile na zlocie rowniez widziani - szczegolnie Ci z Lodzi. Mam nadzieje ze bedziecie.

Do Cosmo: nie wiem czy o tym slyszales, ale na TVN Turbo oglosili konkurs czy cos takiego na najstarsza Warszawe...ale niestety szczegolow to nie znam. Moze by na ich stronie poszukac.
A tutaj jest fomularz zgłoszeniowy
pozdrawiam
cybertec

[ wiadomość edytowana przez: cybertec dnia 2004-03-29 00:20:15 ]
  
 
Wilu a mozesz rozwinać temat tych koszulek co masz w podpisie
  
 
Cytat:
Do Cosmo: nie wiem czy o tym slyszales, ale na TVN Turbo oglosili konkurs czy cos takiego na najstarsza Warszawe...ale niestety szczegolow to nie znam. Moze by na ich stronie poszukac.




Cybertec, wysłałem im mejla tydzień temu i narazie cisza.

Ciekawe co to z tego będzie
  
 
Cytat:
2004-03-29 00:29:04, Cosmo pisze:

Cybertec, wysłałem im mejla tydzień temu i narazie cisza.

Ciekawe co to z tego będzie


Pewnie im sie dopiero cala akcja rozkreca. Mam nadzieje ze dasz znac na forum co i jak...
pozdrawiam
cybertec
  
 
Cytat:
2004-03-29 00:12:31, cybertec pisze:
Wilu a mozesz rozwinać temat tych koszulek co masz w podpisie



Oczywiście. Niestety nie wytwarzam tych koszulek sam. Po prostu wysyłam pliki do serwisu zajmującego się robieniem nadruków, a oni sprzedają mi te koszulki. Chodziło mi o to żebym miał co im wysłać, aby mi to nadrukowali. Chcę zwyczajnie promować polską motoryzację

Podziękowania dla tych, którzy przysłali mi zdjęcia


[ wiadomość edytowana przez: -Wilu- dnia 2004-03-29 15:17:39 ]
  
 
Cytat:
2004-03-29 15:15:48, -Wilu- pisze:
Oczywiście. Niestety nie wytwarzam tych koszulek sam. Po prostu wysyłam pliki do serwisu zajmującego się robieniem nadruków, a oni sprzedają mi te koszulki. Chodziło mi o to żebym miał co im wysłać, aby mi to nadrukowali. Chcę zwyczajnie promować polską motoryzację


A to zamawiasz jakas wieksza ilosc? Jak te koszulki wygladaja - masz moze jakies fotki? I czy ewentualnie tez na taka koszulke mozna by sie zalapac...
pozdrawiam
cybertec
  
 
Cytat:
2004-03-29 16:49:40, cybertec pisze:
Cytat:
2004-03-29 15:15:48, -Wilu- pisze:
Oczywiście. Niestety nie wytwarzam tych koszulek sam. Po prostu wysyłam pliki do serwisu zajmującego się robieniem nadruków, a oni sprzedają mi te koszulki. Chodziło mi o to żebym miał co im wysłać, aby mi to nadrukowali. Chcę zwyczajnie promować polską motoryzację


A to zamawiasz jakas wieksza ilosc? Jak te koszulki wygladaja - masz moze jakies fotki? I czy ewentualnie tez na taka koszulke mozna by sie zalapac...
pozdrawiam
cybertec



Rozumiem, że także masz już dość bezpłciowych koszulek bez przesłania Więc musisz wiedzieć jak to wszystko wygląda. Ja te koszulki sobie projektuję, czyli ustalam nadruk na przód i plecy. Później gdy koszulka mi się podoba to zatwierdzam i projekt jest gotowy. Gdy tylko mam pieniądze, zamawiam jakiś z moich projektów w określonym rozmiarze. Tak to mniej więcej wygląda. Masz tu adres tej strony Montownia gdzie te koszulki sobie robię. Ja mam tam konto, ale Ty też możesz sobie je założyć. Niemniej jeżeli mój pomysł na koszulkę motoryzacyjną (której zdjęcia może uda mi się tu wkleić) bardzo Ci się spodoba, to nie widzę problemu w tym, aby odpowiednio zmodyfikować dane mojego konta tak aby koszulka została wysłana do Ciebie
  
 
każdy może mieć mieć koszulkę taką na jaką zasłużył
w Gean't jest stoisko i tam robią odręki jaką sobie tylko wymażysz i oczywiście przygotujesz sobie projekt
  
 
-Wilu-: dzieki za info, czekam na zdjecie koszulek - a ten adres sie przyda...

A tak BTW: kiedy sie wybieracie na zlot rocznicowy? W piatek, czy w sobote...
Moze sie jakos wspolnie zgadam i razem pojedziemy wieksza ekipa...
pozdrawiam
cybertec
  
 


Przodzik z rajdowym Poldkiem ...



Tył z adresem FSO Autoklubu.

Tu jest link do zdjęcia znajdującego się na przodzie.

Na razie ta czeka na to aż zbiorę fundusze. W łikend popracuję nad koszulką z Fiatem 125

Pozdrawiam -Wilu-