Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co myślicie o tej legitce?
Napiszcie co i jak.
Bo trzeba coś ustalić.
  
 
wg mnie ok.. ewentualnie mozna by logo tez na stronie z nazwiskiem dac.. takie malutkie.. albo jako znak wodny..
  
 
i napewno każdy sobie taki znak wodny sam zrobi
  
 
Czasowo w celu testu stronka jest umieszczona na http://www.klubritmo.republika.pl/ potestujcie i powiedzcie jak ja widzicie.. mi i igorowi sie podoba
  
 
jest spox, nie chce być upierdliwy ale czy mogło by być troszkę więcej kolorów? jak nie to oki.
  
 
Jak już muj toważysz powiedział, nam sie podoba, mi nawet bardzo, był już u mnie taki plan ale bak czasu.
Co wy na to?
Według mnie git.
  
 
WITAM! Jak już dojdziecie do ładu z tym logiem to ja chętnie też
takie sobie zamówię do mojego Ritmosa... Pozdrówka..
  
 
Najpierw trzeba być klubowiczem zeby takie logo wozić i nas godnie reprezentować Zapraszam, zapraszam
  
 
Mnie się też podoba jestem za ! ! !
  
 
Już jestem klubowiczem więc jak będzie już "stałe" logo to proszę o 2 sztuki a tak na marginesie to ja nie umieszczal bym adresu strony na logo bo jak kiedyś się adres zmieni albo coś to będzie kłopot.. no ale to jest tylko moje zdanie więc...
  
 
Myśle ze wydrukowanie albo zlecenie komuś to mozna we właśnym zakresie, jesteśmy zabardzo rozsiani po polsce.
Co do adresu to myśle ze i naklejke jak coś mozna zmienic, pozatym to domena, jak adres sie zmieni to sie go poprostu przepisze pod tą samą domeną.
POzdro
  
 
troszke zmieniłem legitke, każdy w profilu powinien mieć coś takiego jak nr legitymacji bedziemy go pisać na legitkach, co wy na to?
  
 
Hmm.. numer to w sumie fakt ze być powinien.. ale powinien być powiązany z użytkownikiem legitki.. i ten nowy wzor tez przeslij.. bo nie wiadomo jak wyglada
  
 
Już bede wysyłał, spoko a kazdy ma swój indywidualny numer, jak sie u was niewyswietla to wam prześle, wiec też spoko
  
 
a te legitki to każdy ma sobie wydrukować czy jak to widzicie? dostałem ten wzór legitki i tak się zastanawiam co będzie w tej śrokowej części..? P.S. igor002 prześlij mi mój numer klubowy.. dzięki...
  
 
jak byś mógł to poprzesyłaj te numerki klubowe bo mi się nie wyświetla z góry dzięki
  
 
już wiem jakie będziemy mieli legitki a więdz napisy takie jak legitymacja członk. , nr. , nazwa , status , dane i legitym.upowa. do..... , to w kolorze czarnym, całe tło w kolorze żółtym, logo w kolorze czerwonym a cyry nr , no i imie nazwisko adres w kolorze niebieskim, co wy na to?
  
 
wedlug mnie to ciut za pstrokate bedzie .. nie ma to jak druk mono
  
 
Myśle ze to troszke może dziwnie wyglądać:> zwałszcza jak na psełdo dokument
Przemo ma racje, no ale ja proponuje niech każdy wybierze sobie kolor jaki mu pasuje, tak chyba bedzie najlepiej, choćby w kwiatki
  
 
mam propozycję niech jeden zrobi legitkę już tak jak ma być i porozsyła mailem wszystkim żeby każdy miał taką samą to chyba będzie najlebsze rozwiązanie po co każdy ma mieć inny kolor , jeden klub jedna legitka to chyba będzie najlebsze rozwiązanie,co wy na to??