[OGÓLNE] Kierunkowskaz z jednej strony mryga za szybko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak już wspominałem w innych postach coś ostatnio kierunki mi szaleją...czy to znowu wina przełącznika zespolonego ...nadmienie, że od jakiegoś czasu mam nowy od Maga...ale do rzeczy...prawy kierunek działa bez zarzutu, natomiast lewy szaleje...czy to może być wina przekażnika, a może to coś innego ...gzie szukać problemu...dziś rano pobawiłem się trochę ...rozebrałem plastiki przy kierownicy, zdemontowałem przełącznik, wyjąłem przekażnik, przeczyściłem papierkiem wszystko co się dało, skręciłem i znów to samo...stwierdziłem, że bez Waszej pomocy się nie da...wsiadłem do autka i wracam do domku.....jedno skrzyżowanie i kierunek w lewo...szaleństko...drugi skrzyżowanie...szaleństwo...trzecie i tu niespodzianka...wszystko oki ......czy zna ktoś przyczynę co to jest do cholery.........dzięki za pomoc

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-11-25 19:12:22 ]
[ powód edycji: Dostosowanie tematu do nowego regulaminu ]
  
 
Cytat:
2004-03-21 11:50:42, tjmdm pisze:
Jak już wspominałem w innych postach coś ostatnio kierunki mi szaleją...czy to znowu wina przełącznika zespolonego ...nadmienie, że od jakiegoś czasu mam nowy od Maga...ale do rzeczy...prawy kierunek działa bez zarzutu, natomiast lewy szaleje...czy to może być wina przekażnika, a może to coś innego ...gzie szukać problemu...dziś rano pobawiłem się trochę ...rozebrałem plastiki przy kierownicy, zdemontowałem przełącznik, wyjąłem przekażnik, przeczyściłem papierkiem wszystko co się dało, skręciłem i znów to samo...stwierdziłem, że bez Waszej pomocy się nie da...wsiadłem do autka i wracam do domku.....jedno skrzyżowanie i kierunek w lewo...szaleństko...drugi skrzyżowanie...szaleństwo...trzecie i tu niespodzianka...wszystko oki ......czy zna ktoś przyczynę co to jest do cholery.........dzięki za pomoc


a możesz dokładnie powiedzieć co się dzieje ?
bo ja miałem ostatnio problem z kierunkami i już nie mam, tylko ie wiem czy taki sam jak Ty ?
  
 
Podstawowe pytanie.... Na czym polega to szaleństwo
  
 
Chodzi o to, że kierunki migają...hmm no tak cykl 1-2 w takim spokojnym tempie...prawy tak miga natomiast lewy miga ale dwa a może i trzy razy szybciej
  
 
rozkrecales zespolony?
u mnie najbardzie nadpalona byla blaszka od kierunkow, taka ktora ciezko wlozyc, bo caly czas wypada, po wyczyszczeniu stykow objaw ustapil a mialem dokladnie tak samo jak ty.
moze cos z zarowkami?
probowales czyscic styki w oprawce?
  
 
Cytat:
2004-03-21 11:58:56, tjmdm pisze:
Chodzi o to, że kierunki migają...hmm no tak cykl 1-2 w takim spokojnym tempie...prawy tak miga natomiast lewy miga ale dwa a może i trzy razy szybciej


spróbuj wymienić żarówki, w lewym przednim i tylnym kierunku, bo możę któraś z nich nie łączy, albo zaczyna się przepalać
jak masz przepaloną żarówkę w jednym z kierunków to będą właśnie migały szybciej, ja bym wykluczył awarię przęłącznika,
spróbuj jak Ci mówię zrobić i zobaczysz czy pomoże czy nie
  
 
No proszę......o żarówkach zapomniałem...dzięki, sprawdzę to ale już nie dziś
  
 
Dokładnbie tak jak mówi micab - na 99% problem z żarówką
  
 
Ok...sprawdzę ......a już się bałem, że to coś gorszego
  
 
Cytat:
2004-03-21 11:58:56, tjmdm pisze:
Chodzi o to, że kierunki migają...hmm no tak cykl 1-2 w takim spokojnym tempie...prawy tak miga natomiast lewy miga ale dwa a może i trzy razy szybciej



hi hi żarówy sprawdzał i przekaźniczek ???? awaryjne "chodzą" normalnie cyku cyk co sekunda ???
  
 
Dobra już nie nabijać się ze mnie.......styki nie łączyły w przednik reflektorku....przeczyściłem i jest ok...ale mam pytanie......chodzi mi o kolor żarówek...słyszałem, że przy białych lampach żarówka powinna mieć kolor pomarańczowy.....to prawda...czy może być także zastosowana żarówka biała........w moim poprzednim autku tak miałem i nikt się nie czepiał tego, że przednie kierunki migają na biało...
  
 
Cytat:
2004-03-23 11:42:12, tjmdm pisze:
Dobra już nie nabijać się ze mnie.......styki nie łączyły w przednik reflektorku....przeczyściłem i jest ok...ale mam pytanie......chodzi mi o kolor żarówek...słyszałem, że przy białych lampach żarówka powinna mieć kolor pomarańczowy.....to prawda...czy może być także zastosowana żarówka biała........w moim poprzednim autku tak miałem i nikt się nie czepiał tego, że przednie kierunki migają na biało...


muszą być pomarańczowe żarówki chyba że biały kierunek ma w środku pomarańczowy odblask, który powoduje, że nawet biała żarówka świeci na pomarańczowo, ale w escorcie tego nie ma i trzeba pomarańczowe montować, one mają nawet inny gwint