[ciapek1808] Moja perełka :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Porobiłem pare fotek mojego essa i chyba czas się pochwalić chociaż w porównaniu do paru essów tutaj to nie ma czym













Mam nadzieję że dobrze wkleiłem zdjęcia (teraz już napewno dobrze)
Ze względu na szkołe nie ma zbytnio funduszu na rewelacje.. pierwsze co teraz planuje to poprawki blacharsko-lakiernicze.. i z tego miejsca korzystąc z okazji chciałbym pozdrowić pewnego pana (lub panią) którego nie było mi dane poznać zachęcam do nauki cofania z miejsca parkingowego dobrze że chociaż w pore się zorientował



Zapraszam do komentowania



[ wiadomość edytowana przez: ciapek1808 dnia 2008-10-22 10:55:09 ]
  
 
jednak zle dodałeś zdjęcia
  
 
No właśnie widzę a robiłem według instrukcji na forum ja najlepiej je wrzucic żeby były tu na forum już zdjęcia a nie link do zdjęć
  
 
Ładna sztuka jak dla mnie ,kolor spoko lampki tył pasuja do całosci troche za bardzo agresywne urwanie ma "badlook" ale nie jest zle i dokładka potrzebuje remontu ,o zawieszeniu nic nie bede pisał bo nie wiem w jakim celu auto wykorzystujesz ale to napewno seria jak widze biegnie o wysokosc.I w srodkuchyba nie masz orginalnej kiery co??
I wiesz mi masz sie czym chwalic porobisz małe poprawki i masz git auto ,pamietaj o rudzielcu.
  
 
Fotke kierownicy też mam



No tak jak mówiłem.. troche poprawek lakierniczych.. alumy do malowania.. progi do wymiany.. ale to już po zimie.. w ostatnim miesiącu włożyłem w niego troche więcej niż samej wypłaty mam
wymieniałem m.in. klocki.. tarcze.. cały układ kierowniczy.. więc narazie troche przerwy a zawieszenie tak jak mówisz..

  
 
ładny ess i większośc elementów komponuje się w całość.
Zawsze mnie drażniła szpara pomiędzy grilem-cossi a zderzakiem, ale nie ma jej tylko w cossim...albo dokupuje się półkę pod grill...
  
 
Ładny kolor
  
 
No proszę w końcu ktoś z moich okolic sie pojawił.Na żywo fajna sztuka jedynie tylne lampy mi nie pasują.
Kiedyś często mijaliśmy sie na drodzę w Kępnie , podejrzewam ,że będziesz kojarzył mojego essa :




Pozdrawiam
  
 
Oczywiście że kojarze mój zwrok przykuwał jak widiałem twojego essa nawet na googlach filmik oglądałem jak bawiłeś się ze swoją zabawką i bardziej cię kojarzę z okolic odrodzenia w kępnie.. i na nowej w bralinie a pro po lamp.. wszytkim sie nie muszą podobać.. ważne że mi się podobają pozdro
  
 
Cytat:
2008-10-22 14:51:13, ciapek1808 pisze:
...a pro po lamp.. wszytkim sie nie muszą podobać.. ważne że mi się podobają pozdro


mi się też nie podobają, ale tutaj ładnie pasują do reszty. , więc jestem za
  
 
Ładny samochód Jest z czym się bawić. Pozdrawiam
  
 
widać że autko w ładnym stanie, ciekawe lampki z tyłu niby lexusy ale fajnie wygladają
  
 
piekny, z wygladu brakuje gleby i pare detali do dobracowania... z minusow to szkoda tylko ze ma mixer w dolocie, przez to traci to co najfajniejsze w tym autku, czyli moment obrotowy powyzej 4tys:/ zbieraj na wtrysk
  
 
Widzę że moje lampy są głównym tematem więc gdy je kupowałem.. a musiałem tak czy tak wymienic te stare bo były od jakiegoś kleju co nie chciał w żaden sposób zejść.. wybierałem między tymi co mam a tymi więc uważam że dobrze wybrałem.. może i ładne są ale do mojego by chyba wcale nie pasowaly
  
 
Fajna furka, ale opony już Ci się chyba kończysz.

Poza tym, to właśnie przekonałem sie do końca w sprawie badlooka w mojej masce
  
 
Ładnie auto. Jedynie ten wydech bym wyprostował.

Cytat:
Widzę że moje lampy są głównym tematem więc gdy je kupowałem.. a musiałem tak czy tak wymienic te stare bo były od jakiegoś kleju co nie chciał w żaden sposób zejść.. wybierałem między tymi co mam a tymi więc uważam że dobrze wybrałem..



Bardzo dobrze wybrałeś
  
 
Cytat:
2008-10-22 21:00:34, Snale pisze:
Fajna furka, ale opony już Ci się chyba kończysz. Poza tym, to właśnie przekonałem sie do końca w sprawie badlooka w mojej masce



waldi, ja wlasnie na odwrót. BadLook MK5/6 OK, Mk7...eee jestem w odwrocie

Ogólnie, wrecz przeciwnie jak napisales ciapek1808. Jest sie czym pochwalic. Duzo ludziska z forum dąży wlasnie do takiego efektu jaki Ty juz masz Rozwagi i umiaru w kolejnych modach zycze
  
 
Ta kierka to z Allegro ? Bo pamiętam że do Twojej miejscowości wysyłałem jakąś paczkę, i być może nawet tą kierkę
  
 
No czyczu nie mów że zapomniałeś jak męczyłeś się z moją paczką głośniki + plastiki
  
 
Cytat:
2008-10-22 22:59:00, ciapek1808 pisze:
No czyczu nie mów że zapomniałeś jak męczyłeś się z moją paczką głośniki + plastiki


A to Ty szkodniku
Wszystkiego spamiętać nie mogę