A moze by tak spocik...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co Wawka na to, zeby 11.04 zrobic jakis spocik?
W Sulejowie mnie raczej nie bedzie, a chetnie bym sie z Wami spotkal chociaz na jakims spociku.
  
 
Cytat:
2004-03-23 11:31:16, KiLeR pisze:
Co Wawka na to, zeby 11.04 zrobic jakis spocik?
W Sulejowie mnie raczej nie bedzie, a chetnie bym sie z Wami spotkal chociaz na jakims spociku.


Taki świąteczny Wielkanocny spocik? Pomysł ciekawy - można robić spotkania wigilijne, można i wielkanocne - ja jestem za.
  
 
A no tak, to wielkanoc, czyli odpada ten termin. No to moze 18.04.04
  
 
Owszem to wielkanoc, ale dlaczego by nie zrobić spotkania okołoświątecznego? Chociaż termin 18.IV też może być...
  
 
No to zglaszac sie ludziska
  
 
A moze 12.04 w Wawie tak w lany poniedzialek, 13.04 w Bialymstoku w AUTO HAUSE ENRIKE?? bo wlasciciel ma swieto!!
  
 
No to nie latwiej zrobic spotkanie jajeczne w czwartek 9.04?? latwiej bedzie sie zebrac i w ogole...
  
 
Czemu latwiej? Myslalem, ze jak bedzie ladna pogoda (a jest coraz ladniejsza) to zrobi sie grilla i wogole bedzie milo. Mam nawet pomysl na miejsce...
  
 
tez wole na powietrzu z grillem niz w kliperze
  
 
Wymyslilem jakis czas temu nowa miejscoweczke - moze sie spodoba. Jest gdzie poupalac furki i znajdzie sie miejsce na grilka
  
 
A, zapomnialem - MC Kaczor tez niedaleko - to tak dla glodomorow.
  
 
Wiecie panowie robta co chceta mnie tam wsio rawno poprawilam ststut i mam dosc.
  
 
V, ale czy ktos Cie prosi o organizacje, pomoc, czy cos takiego? Zapytalem tylko czy sa chetni. I tych prosze o wpisanie sie. Jesli nie bedzie chetnych, to w jakims innym terminie pojade sobie tam z Admim, Olem, Jojkiem i poupalamy sobie sami.
  
 
a dzie Ty chcesz jechac na ten spocik?
  
 
Cytat:
2004-03-23 14:05:39, KiLeR pisze:
Wymyslilem jakis czas temu nowa miejscoweczke - moze sie spodoba. Jest gdzie poupalac furki i znajdzie sie miejsce na grilka


Jeśli tylko zdążę odebrać samochód to jestem w 100% ZA.
  
 
18 mam szkołe, i raczej mnie nie będzie, no może na chwilke, ale to nie jest to
  
 
kto wie, moze zdaze?
  
 
Cytat:
2004-03-23 18:01:02, SPAjK pisze:
a dzie Ty chcesz jechac na ten spocik?



Poweidzmy, ze na razie tajemnica/niespodzianka. Jak bedzie decyzja, to powiem
  
 
Ja
Admi
Spajki
Camaro
michal_k
moze Jojek i PGN...

To wszystko? Kto ma ochote prosze sie wpisywac.
  
 
ja tez mam ochote ale tak jak jojek bede miala szkole w ten weekend