A moze by tak spocik... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-03-25 10:25:59, KiLeR pisze:
Lokalizacja: Zeran/Tarchomin



BOMBA!!!!!!
  
 
A co? Od zony bedziesz jechal?
  
 
Cytat:
2004-03-25 10:28:34, KiLeR pisze:
A co? Od zony bedziesz jechal?



Nie, ale pózniej do zony będę wracał
  
 
Hehehe - daleko nie bedziesz mial, ale ja do swojej zony bede mial blizej
  
 
Cytat:
2004-03-25 10:36:43, KiLeR pisze:
Hehehe - daleko nie bedziesz mial, ale ja do swojej zony bede mial blizej



Oj nie wiem, nie wiem
z Żeranie na Białołękę chyba jest bliżej niż na Bródno...
  
 
Jesli pojedziesz Plochocinska to tak... oj - wszystko okaze sie na miejscu
  
 
My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ, My chcemy MAPKĘ,
  
 
Miejsce sie zawsze znajdzie tylko napisz skad cie zabrac a ten roverek w profilu to czyj??
  
 
Cytat:
2004-03-25 14:27:00, Venus pisze:
Miejsce sie zawsze znajdzie tylko napisz skad cie zabrac a ten roverek w profilu to czyj??


Wydaje mi się, że to było do mnie Będę czekał na skrzyżowaniu Międzyborskiej i Waszyngtona. A roverek - niestety jestem tylko współwłaścicielem/współużytkownikiem (do czasu, chyba, że wcześniej znajdę dla siebie DF'a)
  
 
kiler, czy myslisz o , tajne

[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2004-03-27 15:53:23 ]
  
 
Wrzucam post na gore
  
 
Mam pytanie do tych, ktorzy beda brac udzial w probie sportowej. Mam plan super proby (nie sposob zrobic tam taryfe). Jest jednak jedno ale: proba ta jest dosc niebezpieczna. Chodzi dokladnie o to, ze mozna zrobic krzywde sobie i autku w przypadku opuszczenia drogi. Dlatego zastanawiam sie, czy organizowac tam probe. Ja bym chcial, bo miejsce jest ciekawe, ale boje sie, ze ktos cos urwie i bedzie mial pretensje...
  
 
Jak mi by się coś stało, to jeszcze ujdzie.
Ale jak bym uszkodził swojego Fiaciora, to bym chyba nie przeżył.
Tak na marginesie, to gdzie konkretnie będzie spocik?
  
 
Nie chce zdradzac miejscowki dopoki nie podejmiemy decyzji. Jesli kazdy pojedzie z glowa (powiem, gdzie trzeba szczegolnie uwazac), to nic nie powinno sie stac.
  
 
OK.
  
 
Czyli "troche ambitniejsza" proba Ci nie przeszkadza?
  
 
Ogólnie nie lubię "katować" samochodu, to znaczy wkręcać go do 7 tyś obr/min, co nie znaczy, że nie lubię szybko i dynamicznie jeździć.
Nie raz objechałem swoim Fiaciorkiem zachodnią furę.
Jeżeli nie będzie jakichś dużych wybojów i dziur, to dlaczego nie.
Zobaczymy.
  
 
to kiedy jest ten spot? jedziemy na trudną trase
  
 
18.04.04
  
 
18.04.04 OK ale o której godzinie i dlaczego tak daleko...
będę miał z 60 km w jedna stronę!!!