Boczki od Luny...kto montowal?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakis czas temu gdzies mi sie obilo, ze ktorys z forumowiczow zakupil boczki z elektryka od Luny do nizszej wersji...Wlasnie mam cos takiego na oku i nie wiem:
-na co zwrocic uwage przy ofladaniu
-co wchodzi w sklad pakietu elektrycznego
Caly bajer w tym, ze jak zdecyduje sie na kupno to czy to sie bedzie w ogole nadawac do montazu w Base. A moze dac soibie spokoj bo np. nie beda poasowaly do mojej wersji.
Czekam na uwagi-dzieki
  
 
w skład elektryki wchodzi wiązka elktryczna do drzwi, która zawiera wszystko włącznie z centralnym, lusterkami i głośnikiem (mowa o kablach) silnik do szyby plus oczywiście sam plastikowy boczek, co ciekawe wszystko jedno czy od wersji 3D czy 5D bo wymienia się tylko trójkąt ze sterowaniem.
Do montażu się nadaje bo reszta instalacji jest, aha jak bedzie wiazka to byłoby fajnie gdyby nie była ucieta na wysokości zawiasów i zawierała gumową przejsciówkę pomiedzy drzwiami a słupkiem.
  
 
Cytat:
2004-03-30 11:01:14, Crit pisze:
w skład elektryki wchodzi wiązka elktryczna do drzwi, która zawiera wszystko włącznie z centralnym, lusterkami i głośnikiem (mowa o kablach) silnik do szyby plus oczywiście sam plastikowy boczek, co ciekawe wszystko jedno czy od wersji 3D czy 5D bo wymienia się tylko trójkąt ze sterowaniem.
Do montażu się nadaje bo reszta instalacji jest, aha jak bedzie wiazka to byłoby fajnie gdyby nie była ucieta na wysokości zawiasów i zawierała gumową przejsciówkę pomiedzy drzwiami a słupkiem.


Podsumowujac jedna strone:
-boczek:
-wiazka kabli zakonczona kostka(duzo roboty z podalczeniem tego?)?
-silnik do szyby (zasilany wiazka)
-trojkat ze sterownaiem (co to takiego?)

Chyba najwazniejsze dla mnei jest podalczenei. Rozumiem, ze gdzies to trzeba wpiac, zeby bylo zasilanie i sterowanie drugimi drzwiami z pozycji kierowcy. Robiles to moze? Ile to czasowo wypada i czy zabawy z tym duzo?
Wnioskuje, ze nie powinno byc problemowa ze wzgledu na zmiane Luna<>Base...
  
 
Temat wstępnie obgadany na gg, teraz opiszesz nam już po zabiegu wszepiania implantu jak to wyglada łopatologicznie i ze zdjeciami oczywiscie
  
 
Dman-666 napisałbyś jeszcze gdzie to kupiłeś i za ile?
  
 
Cytat:
2004-03-30 13:10:11, ron pisze:
Dman-666 napisałbyś jeszcze gdzie to kupiłeś i za ile?


Koles z poza Warszawy..odezwal sie jak kiedys szukalem gratow do Yarisa...ceni 400PLN. Wiecej info we czwartek