Oszczędzanie paliwa do 30% - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-04-13 10:38:27, Lwiecz01 pisze:

Co do automatu. W życiu mi się lepiej nie jeździło samochodem. Pewnie jest to też kwestia przejścia bezpośrednio z Uno do Camry V6. A czy to byłby silnik 3,0, czy 1,4 to zawsze będziesz miał przy kickdown'ie efekt zrzucenia 1 lub nawe 2 biegów.
Przeciętny zwolennik manuala ratujący życie przy wyprzedzaniu nie pomyśli żeby zrzucić o 2 biegi, jeżeli to jeszcze bardziej zwiąkszy moc, czyli automat lepszy jest Jadąc w korku przez 1 - 1,5 godziny odpada noga od ciągłego naciskania sprzęgłem. Teraz lewą nogą wystukuję sobie rytm słuchanej muzyczki
Ciekawe, czy te "podnóżki" mają specjalnie tak dobrą akustykę ?



Lwiecz: automat rules!!!! Mam nadzieje, ze po powrocie do POlski uda mi sie kupic takowe ustrojstwo.

Sluchaj i co z Twoja LPG? Masz dalej II generacje czy wymieniles na IV? Jakie masz zuzycie gazu? I ogilnie jak Ci sie sprawuje gaz?
  
 
Rysiu
Już piszę w wątku o mojej Camry.
  
 
Jeśli chodzi o oszczędzanie paliwa to polecam nowy produkt na rynku polskim, a popularny w Niemczech, Słowacji, Rosji i krajach ościennych, a mianowice SUPERTECH - urządzenie do silnika, które oszczędza paliwo i ogranicza emisję spalin
[ wiadomość edytowana przez: supertech dnia 2011-11-18 20:49:27 ]
  
 
Cytat:
2011-11-18 20:48:50, supertech pisze:
Jeśli chodzi o oszczędzanie paliwa to polecam nowy produkt na rynku polskim, a popularny w Niemczech, Słowacji, Rosji i krajach ościennych, a mianowice SUPERTECH - urządzenie do silnika, które oszczędza paliwo i ogranicza emisję spalin



Tiaaa... redukuje emisję spalin o 80%, co ?
To jak założę dwa takie, to mi auto będzie pierdzieć czystym tlenem z lekką nutą olejku różanego ?
Niezła ściema i zero konkretów.

  
 
i znowu ciśnie mi się na głowę stwierdzenie, że matura z matematyki powinna być co najmniej 3, 4 razy trudniejsza i każdy powinien ją zdawać;

zgadzam się z wcześniejszymi użytkownikami, że urządzenie jest dosyć drogie, ale się to opłaca w podejściu długoterminowym...

niestety technologia kosztuje, w dodatku na początku zawsze tak jest; urządzenie to jest już wszędzie używane na zachodzie, w Czechach, Słowacji i w Rosji sprzedaje się jak ciepłe bułeczki,

zobaczymy jak będzie w Polsce;

choć jak będzie więcej takich osób co twierdzą, że matematyka im do niczego nie jest potrzebna,
które myślą, że jak kupią
OSIEM takich urządzeń
i jak zamontują w samochodzie, to ich silnik będzie działał jak perpetum mobile, a potem będą reklamować SUPERTECH, bo i tak muszą kupować paliwo, pomimo zakupu ośmiu urządzeń, to wróci stara porządna matura z matmy i będzie straszyć nieuków

a, urządzenie redukuje ze spalin szkodliwe związki o 80%

[ wiadomość edytowana przez: supertech dnia 2011-11-27 14:04:36 ]
  
 
Cytat:
2011-11-27 13:53:34, supertech pisze:
i znowu ciśnie mi się na głowę stwierdzenie, że matura z matematyki powinna być co najmniej 3, 4 razy trudniejsza i każdy powinien ją zdawać; zgadzam się z wcześniejszymi użytkownikami, że urządzenie jest dosyć drogie, ale się to opłaca w podejściu długoterminowym... niestety technologia kosztuje, w dodatku na początku zawsze tak jest; urządzenie to jest już wszędzie używane na zachodzie, w Czechach, Słowacji i w Rosji sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, zobaczymy jak będzie w Polsce; choć jak będzie więcej takich osób co twierdzą, że matematyka im do niczego nie jest potrzebna, które myślą, że jak kupią OSIEM takich urządzeń i jak zamontują w samochodzie, to ich silnik będzie działał jak perpetum mobile, a potem będą reklamować SUPERTECH, bo i tak muszą kupować paliwo, pomimo zakupu ośmiu urządzeń, to wróci stara porządna matura z matmy i będzie straszyć nieuków a, urządzenie redukuje ze spalin szkodliwe związki o 80% [ wiadomość edytowana przez: supertech dnia 2011-11-27 14:04:36 ]


A ja jestem wlasnie za tym aby matury z matmy wogole nie bylo...Faktycznie caly czas poswiecony matematyce okreslam jako calkowicie zmarnowany i rzeczywiscie do niczego mi sie w zyciu wiedza z matmy nie przydala moze poza tabliczka mnozenia w zakresie do 100
Supertech gdyby za duzo czasu nie stracil na rozwiazywaniu bzdurnych zadan ,to by sie z pewnoscia zorientowal ze to co napisal Perzan nie jest teoria nieuka tylko sarkazmem w czystej postaci zas opis cudownego urzadzenia demagogia lub potocznie tzw sraniem w bambus...
Jak ktos opisuje w reklamie cudowna linke holownicza o przekroju ludzkiego wlosa na ktorej mozna holowac autobus to zawsze jedni beda piali z zachwytu inni, pisali ze juz kupili i jest fantastyczna a sceptycy powiedza ze to niemozliwe.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2012-08-18 13:24:29 ]
  
 
Bardzo ciekawy temat. ale jakoś nikt nie wspomniał że jedna z polskich politechnik już nie pamiętam która, "wyprodukowała" samochód którego silnik spalinowy jest wspomagany wodorem. Działa to tak że wodór produkuje się sam w czasie jazdy i dodaje się do paliwa. W związku z czym nie naciska już się tyle pedału gazu co wcześniej a oszczędności są od 30% i jak wskazuje jedna z relacji jednego z użytkowników potrafi sięgnąć nawet 68% ! Ja sam poszukując wyjaśnienia bo politechnika skrzętnie nie podała szczegółów konstrukcji trafiłem na stronę która pojawia się pod tym samym tytułem gdy się wpisze w przeglądarkę "woda paliwem jak zbudować"
Znalazłem tam odpowiedzi na wszystkie pytania i sam za niedługo zabieram się za swój pojazd.
  
 
Cytat:
2013-06-24 13:00:49, ptasiek1000 pisze:
Bardzo ciekawy temat. ale jakoś nikt nie wspomniał że jedna z polskich politechnik już nie pamiętam która, "wyprodukowała" samochód którego silnik spalinowy jest wspomagany wodorem. Działa to tak że wodór produkuje się sam w czasie jazdy i dodaje się do paliwa. W związku z czym nie naciska już się tyle pedału gazu co wcześniej a oszczędności są od 30% i jak wskazuje jedna z relacji jednego z użytkowników potrafi sięgnąć nawet 68% ! Ja sam poszukując wyjaśnienia bo politechnika skrzętnie nie podała szczegółów konstrukcji trafiłem na stronę która pojawia się pod tym samym tytułem gdy się wpisze w przeglądarkę "woda paliwem jak zbudować" Znalazłem tam odpowiedzi na wszystkie pytania i sam za niedługo zabieram się za swój pojazd.



Taaa na yoy tube jest wspanialy silnik dla idiotow zbudowany z magnesow stalych i kreci się jak cholera.
A ja glupi myslalem ze aby zjechać z gorki to trzeba się najpierw na nia wdrapać.
Weź sobie aparat Rutheforda i otrzymaj trochę wodoru i tlenu z wody i policz jaka była potrzebna energia do elektrolizy,a potem policz jaka powstala ze spalenia pozyskanego tlenu i wodoru.
Owszem miałoby sens wykorzystanie energii uwalnianej podczas hamowania do rozkladu wody na wodor i tlen ,ale spalanie tego w silniku nie wrozy mu długiej zywotnosci.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Ciekawe, mnie spalanie spadło w momencie kiedy zorientowałem się że z wtryskiwaczami coś jest nie tak, zregenerowałem je i od tamtej pory poprawie uległa ekonomia jazdy
  
 
Cytat:
2015-04-16 11:25:55, Kintok pisze:
Ciekawe, mnie spalanie spadło w momencie kiedy zorientowałem się że z wtryskiwaczami coś jest nie tak, zregenerowałem je i od tamtej pory poprawie uległa ekonomia jazdy

No masz... następny sobie robi darmowa reklamę firmy regenerującej wtryski
Ale ta stronka mi się podoba jak ta blondyna z zaciekawieniem wlepia swoje zezowate spojrzenie w ten wtryskiwacz jakby miała za chwile powiedzieć ...o rany wiec tyle to jest wlasnie dwadzieścia centymetrow.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
toyota jest oszczędna?
  
 
Nie gazować jak widzisz że zapala się czerwone światło. Z dużych górek jechać na luzie. Do świateł jak ruch na drodze pozwala, dojeżdżam na luzie i zamiast hamować wytracam prędkość. Nie używam non stop klimy.
  
 
Cytat:
2016-09-07 12:10:54, Copacabana pisze:
Nie gazować jak widzisz że zapala się czerwone światło. Z dużych górek jechać na luzie. Do świateł jak ruch na drodze pozwala, dojeżdżam na luzie i zamiast hamować wytracam prędkość. Nie używam non stop klimy.

Jakbys dojezdzal na biegu a nie luzie to bys jeszcze mniej spalil.
Pewnie ze mozna spalac malo jak sie chce mozna 20 tdci spalac 5 na setke ale po pierwsze na dluzsza mete to rujnuje silnik i hamulce.Po drugie do dupy z taka jazda jak nie wciska w fotel to niema zadnej frajdy.To na co komu samochod

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer