Majowy spot krakowski - 15.05.2004 - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-15 20:15:15, MUSTANG pisze:
Widzialem poldzia..bo bylem razem z Mokrym..niestety przegapilismy moment..w ktorym rozkrecales silnik do 9000 obr..ale za to slad zostal na parawanie chyba czas uszczelniacze zaworowe wymienic..bo niedobrze ze tak kopci..jak auto ladnie wyglada to i ladnie musi chodzic..nie ma to tamto!! pozdroowka



żadne uszczelniacze poprostu to niespalone paliwo pozatym był na ssaniu
  
 
Na ssaniu kopci na bialo a nie na czarno..a po za tym skoro jezdzisz na pb98 to raczej nie jest wina paliwa..pozdroowka
  
 
Cytat:
2004-05-15 19:56:32, MUSTANG pisze:
...aaa i wielkie dzieki dla Mokrego..ze znalazl miejsce w bagazniku dla mnie i ze mnie zabral ze soba na targi pozdroowka


Jak zwykle przesadzasz, przecież to żaden problem, łaski nie robie.
  
 
Cytat:
2004-05-15 20:07:32, bodziot pisze:

al nic nie mówisz i niebieskim poldziu czy wogóle go zauważyłeś
czy jak inni zwracałęs na niego uwage jak krecił silnik do blisko 9000 wytwarzając poteżny ryk i robił ładną plame sadzy na scinie




Jak miał nie zauwazyć nawet chcieliśmy zrobić wspólną fote klubowa ale Bodzio byłes tak zajęty że zrezygnowaliśmy po kliku nawoływaniach do zdjęcia
  
 
Cytat:
2004-05-15 19:56:32, MUSTANG pisze:
..syrenka porsche scigala sie z roznymi samochodami..nikt jej nie pokonal




Jak to nikt ??? a subaru ??????
  
 
Cytat:
2004-05-15 20:50:25, MUSTANG pisze:
Na ssaniu kopci na bialo a nie na czarno..a po za tym skoro jezdzisz na pb98 to raczej nie jest wina paliwa..pozdroowka


n iestety na U95 bo 98 już zadroga a co do kopcenia to na biało wali woda na sino olej a na czarno niespalone paliwo tak mnie uczylui w szkole pozatym i naewno widziałeś ze jak dodawałem a potem puszczałem gaz to nie było ani siwego dymka śwadczacego o spalaniu oleju a sadza mogła pójsc bo przecież działa pompka przyspieszajaca która wtyskuje dość wielką dawke paliwa co jak wiesz powoduje ze miesznka jest tak bogata ze prawie nie palna wiec dlatego dymi

co do fotki to obowiązek przedewszystkim
  
 
Wszystko co dobre musi sie niestety zkończyc i to samo przytrafilo sie targomo wszystko mówiącej nazwie "Tunig Show"

powiem tyle jestem zmeczony nogi mnie bolą jak nie powiem co ale jestem zadowolony ze zaznaczyliśmy swoją obecnosc i jestem zaskoczony ze tyle ludzi odwiedziło nasze stanowisko oraz ze prawdopodobnie wzrośnie ilość sympatyków a moze i klubowiczów z małopolski gdyż buło dość duże zainteresownie naszym klubem

odrazu chciałbym podziekować
kol Pudlowi za "wypozyczenie " Coupetki
oraz
kol Cyprysowi za bezgraniczną determinacje w walce z ogladzaczami oraz za orginalna instrukcje obsługi poloneza

czekamy wiec na zdjecia

  
 
hehe właśnie założyłem nowy post na ten sam temat, wpisz się tam Bodziu...
  
 
Oto kilka fotek z "Tuning Show"






Niestety tylko tyle..ale mam nadzieje ze sie podobaja pozdroowka


[ wiadomość edytowana przez: MUSTANG dnia 2004-05-17 11:55:21 ]