Majowy spot krakowski - 15.05.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-04-29 17:33:23, Zed pisze:
A wktórym miejscu odbywa sie ten TUNING SHOW?


Targi w Krakowie SA
ul. G. Zapolskiej 38
  
 
Cytat:
2004-04-29 14:12:27, GDA pisze:
Panowie otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie :


Zapraszam na 2.Tuning Show w Krakowie, który tym razem odbędzie się 15-16 maja 2004.
Podobnie jak poprzednim razem zapewniamy dobrą zabawę (po raz pierwszy wyścig równoległy - sobota 17.00). KJS, Car Audio, palenie gumy i inne.

Zasady uczestnictwa klubów takie jak w zeszłym roku (5 samochodów za darmo, każdy następny płatny wg. dołączonego formularza). Zgłoszenie klubu na piśmie dla 5 samochodów z wyszczególnionymi imieniem i nazwiskiem, marką i modelem samochodu, nr. rej. i oczywiście nazwą klubu...


myślę że już nie macie wyjścia i trzeba ustalić termin spotu na tą datę



jesli wszystko sie ułozy to na tych targach bedzie stał złopacz
ale nie wiem czy uda sie doprowadić do stanu używalności maske i podszybie poldzia

  
 
Cytat:
2004-04-29 14:12:27, GDA pisze:

myślę że już nie macie wyjścia i trzeba ustalić termin spotu na tą datę



Wyjścia są zawsze dwa albo jechać na tunning show albo przez drzwi

Tak serio to termin chyba wszystkim odpowiada a targi będą głowną atrakcją spotu ((zaraz po złopaczu oczywiście ))
Proponuje sie spotkać wcześnie w umowionym miejscu i wspólnie wyruszyć na imprezke
  
 
Cytat:

Podobnie jak poprzednim razem zapewniamy dobrą zabawę (po raz pierwszy wyścig równoległy - sobota 17.00). KJS, Car Audio, palenie gumy i inne.



Czy 400m to ten KJS, czy równoległy? Dla mnie ściganie ma troche inny wymiar Uwielbiam tego typu imprezy

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
GDA a gdzie to się trzeba zgłosić żeby załapać się do tej piątki za free? bo mnie też to interesuje... pościgałbym się trochę... napisz jak z formalnościami...
  
 
Ja też bardzo chętnie bym sie pościgał!GDA właśnie jak z formalnościami?Ja akurat nie jestem członkiem klubu ale swojego poldota mam!!!!
  
 
Dziś Mokry dostanie pełne info wraz z formularzem zgłoszeniowym

  
 
Cytat:
2004-04-30 13:23:32, GDA pisze:
Dziś Mokry dostanie pełne info wraz z formularzem zgłoszeniowym





to może zmienie stoisko
  
 
Cytat:
2004-04-29 19:07:57, GDA pisze:
Cytat:
2004-04-29 17:33:23, Zed pisze:
A wktórym miejscu odbywa sie ten TUNING SHOW?


Targi w Krakowie SA
ul. G. Zapolskiej 38


fajnie było by sie wystawic ale moj model jest zbyt poobijany i mało reprezentacyjny ale bodzio ze swoim nowiutkim lakierem godnie nas tam przedstawi bodzio co ty nato
  
 
no to Mokry do roboty daj znać jak już będą te formularze...

jak się mojego poldota umyje, nawoskuje to też jest całkiem, całkiem.

mogę też z czystym sumieniem wystawić karteczkę "najszybszy jednowałkowiec/ośmiozaworowiec na zlocie w sulejowie"

tak więc powinno być dobrze. mam nadzieję że się uda. na wystawę może pożyczę aparat cyfrowy to i fotki by były do recenzji imprezy.
  
 
Cytat:
2004-05-01 13:26:09, izka pisze:
fajnie było by sie wystawic ale moj model jest zbyt poobijany i mało reprezentacyjny ale bodzio ze swoim nowiutkim lakierem godnie nas tam przedstawi bodzio co ty nato



mój tez pobijany ale moize uda mi sie go wyklepać do wystawy
  
 
Bodziu mam fotki twojej maski więc możesz już zacząć łatać klepać spawać i malować... czekam na ciebie - musisz zdążyć i się stawić !!!!
  
 
Cytat:
2004-05-02 15:50:55, k1cyprys pisze:
Bodziu mam fotki twojej maski więc możesz już zacząć łatać klepać spawać i malować... czekam na ciebie - musisz zdążyć i się stawić !!!!



koledzy czekają na fotki


i własnie jak sprawa staneła wystawiamu coś czy nie bo czasu coraz mniej bo termin spotu jest już zaklepany
  
 
Ludziska jak narazie dostałem tylko zgłoszenie od k1cyprys
Formularz posiadam, postaram sie go wypełnić i dostarczyć (chyba osobiscie) do biura. Czekam jeszcze na zainteresowanych
  
 
Cytat:
2004-05-04 14:50:47, bodziot pisze:


i własnie jak sprawa staneła wystawiamu coś czy nie bo czasu coraz mniej bo termin spotu jest już zaklepany



Wystawiamy! Mysle że powinniśmy się spotkać i ustalić szczegóły.
  
 
Cytat:
2004-05-04 15:14:19, Mokry pisze:
Cytat:
2004-05-04 14:50:47, bodziot pisze:


i własnie jak sprawa staneła wystawiamu coś czy nie bo czasu coraz mniej bo termin spotu jest już zaklepany



Wystawiamy! Mysle że powinniśmy się spotkać i ustalić szczegóły.


ok czuli minispocik przedwystawowy
a dane wysle ci na priva
  
 
Cytat:
2004-05-04 16:05:14, bodziot pisze:
ok czuli minispocik przedwystawowy
a dane wysle ci na priva




tak w celu wypełnienienia formularza i zorientowania sie w organizacji imprezy
  
 
Cytat:
2004-05-04 19:12:24, Mokry pisze:
Cytat:
2004-05-04 16:05:14, bodziot pisze:
ok czuli minispocik przedwystawowy
a dane wysle ci na priva




tak w celu wypełnienienia formularza i zorientowania sie w organizacji imprezy



gdzie i kiedy a ja sie dostosuje bo niemam nic ważnego w planach na ten tydzień
  
 
Mysle że tak tydzień przed targami załatwimy wszystkie formalności i obgadamy szczegóły
  
 
to mi też dajcie znac to wpadne na chwilke i tez sie czegos dowiem.
pozdrawiam