Majowy spot lubelski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czas leci szybko i znowu przydaloby sie zrobic jakis spocik. 2 niedziela maja wypada 09.05.2004 i mysle, ze tym razem nie ma co stac na na parkingu, a trzeba pojechac np. nad Firlej na grila Mnie moze nie byc wiec co chodzi o godzine rozpoczecia to musicie sami dograc co i jak, a ja ewentualnie dojade
  
 
No ja jestem na TAK... miejscowka nad Firlejem, ta gdzie bylismy rok temu jest OK... poza tym mysle ze w 2 niedziele maja nie bedzie az takiego natloku nad jeziorkiem, wiec mysle, ze bedzie gites... czy bede jeszcze rowniez nie wiem, ale sie postaram...
  
 
Grill jest OK Firlej tyz ale po cichu mam inny plan tylko musze zbadac sprawe co zrobie dzis...jesli cus z tego wyjdzie to od razu dam znac
  
 
Jezeli ma byc jakis wyjazd w plener to godzine spotkania trzeba ustalic na troche wczesniejsza i mysle ze 11 byla by ok. Wstepne spotkanie tam gdzie zawsze tj na parkingu przy Orlenie, a pozniej wyjazd kolumna do miejsca przeznaczenia na grila Mnie jak pisalem wczesniej nie bedzie prawie napewno, ale mysle ze bez problemu dacie sobie rade bezemnie Z tego co wiem to Cebka tez bedzie nieobecny bo mu sie silnik poklucil z buda i sa w tej chwili w separacji
  
 
to wiec jak?
piszcie o ktorej zlot i co z tym grilem?
JA Jestem jak najberdziej Chetny.
  
 
Możemy sie znowu wprosić na spota???

LadaKlubPolska
  
 
to wkoncu bedzie zlot czy nie? piszcie co i jak.
rx lub qvasiu napiszcie Mi sms co i jak.
  
 
Cytat:
2004-05-04 23:15:14, RX pisze:
Z tego co wiem to Cebka tez bedzie nieobecny bo mu sie silnik poklucil z buda i sa w tej chwili w separacji


Taa,silnik walnal focha,wyszedl z ramy i kima teraz w kanale
A tak powaznie to zle sie dzieje,majac pieniadze nie mozna dostac czesci,np. uszczelki pod miske olejowa,facet w sklepie z mowi mi ze moze sprowadzic-moze za tydzien,moze za dwa.Takze w niedziele zamiast grilowania czeka mnie wyprawa na gielde w poszukiwaniu dupereli do silnika.Milej zabawy zycze
  
 
Pogoda tyz pod psem myslcie wiec i kurde informujcie jakby co(nr 888173059eski ida z bramki ERY)Ja o 12-tej mam egzamina w Rykach i dzies koło 13.30 jestem wolny,wiec jak cus wymyslicie dajcie znac.Jakby co do Lublina zalece w ciagu godziny Do Firleja ciut dłużej ale tyż dolece...wiec myslcie i dajcie znac!!!