Poznań spot - 9 maj

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuje małe spotkanko w niedziele 9 maja o godzinie 12 lub 13.
Można by też spotkać się jakoś wieczorkiem i małego grila zrobić tylko pytanie gdzie i czy są jacyś chętni. Oczywiście jak są inne propozycje to zapraszam.
Proponuje zamieszczać konkretne pomysły. W innym przypadku spotkamy się tak jak zawsze w niedzielne południe
  
 
Jestem chętny. Moze parking leśny koło Antoninka na tyłach Malty ?
  
 
Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje.
  
 
No panowie co jest, robimy cos czy nie
  
 
Cytat:
2004-05-02 00:25:16, Mebig pisze:
No panowie co jest, robimy cos czy nie


No to kończ Władziu i robimy.
  
 
Cytat:
2004-04-30 21:39:44, mati_lecha pisze:
Jestem chętny. Moze parking leśny koło Antoninka na tyłach Malty ?



To jest dobre miejsce tylko ma ktoś grila??
Jeżeli skusimy się na to spotkanie to proponuje godziny popołudniowe.

Trzeba poczekać jeszcze co na to Majchal, Oli, Ronaldo, Ftomay i pozostali poiedzą. Może we wtorek będzie większy odzew jak ludzie wrócą już do domu.
  
 
Witam!

Jestem za, mam grilla, przyciągnę kumpla fiatowca, ale w moim przypadku tylko godziny wieczorne wchodzą w grę, bo mam dyżur, chyba że bez piwa

Parking leśny na tyłach malty jest ok. Na razie innego pomysłu nie mam, pomyślę.

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
No ten parking może być, to ten blisko majakowskiego (chyba ze tam też jeszcze leci majakowskiego) ale ten lecąć od franowa jak się skręci w ta krętą to potem po lewej stronie, zgadza się? Trochę on mały, ale nas dużo nie ma to się pomieścimy
  
 
Cytat:
2004-05-02 19:49:58, Mebig pisze:
No ten parking może być, to ten blisko majakowskiego (chyba ze tam też jeszcze leci majakowskiego) ale ten lecąć od franowa jak się skręci w ta krętą to potem po lewej stronie, zgadza się? Trochę on mały, ale nas dużo nie ma to się pomieścimy


Tak , miałem na myśli ten parking. Co prawda w niedzielę może tam być trochę autek , ale jest jeszcze jeden trochę dalej , ale mniej atrakcyjny , albo koło kortów tenisowych na Malcie.
A parking znajduje się TUTAJ . Jest na ulicy Browarnej , jadąc od Majakowskiego trzeba przejechać przez Cybinę i zaraz po lewej jest parking ( tak jak ta dróżka polna jest na mapce przy Browarnej na wyskokości Stawu Borowik.
  
 
No zgadza się, tak myślałem ze to ten parking. Mi pasi, a reszta co na to?
  
 
Witam!

Co Wy na to, że by się spotkać wieczorem ? Mniej obcych aut i ludzioof będzie, więcej miejsca dla naszych

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Cytat:
2004-05-03 00:22:23, Tony pisze:
Witam!

Co Wy na to, że by się spotkać wieczorem ? Mniej obcych aut i ludzioof będzie, więcej miejsca dla naszych

Pozdrawiam
Tony



No moze być, ustalmy tylko która konkretnie.
  
 
Tylko nie za późno , bo w poniedziałek trzeba iść do roboty , a jeszcze inni . Sądzę ,że najlepiej około 17:00 - 18:00. Bo 19:00 to trochę późno będzie.
  
 
Podbijam temat ,żeby się nie zgubił.
I jeszcze jedno. Trzeba ustalić kto bierze grilla. Ja chyba mogę jakiś skombinować jakby co , tylko dajcie znać czy mam się rozgladać za tym grillem czy nie. Na pewno nie mam węgla i żadnej podpałki. Ale jakby co to można gałęzie zebrać No i sprawa kiełbasek. Żeby każdy coś wziął i nie został bez żarła Chyba ,że się umówimy ,że ktoś kupuje i się składamy potem.
To tyle.
I do ostatniej paróweczki
  
 
Hej!!
Jestem, za...
Ja najprawdopodobniej będe prosto z drogi, bo chcę się wybrać do stolicy w weekend...
Pozdrowki i do zobaczenia..
  
 
Witam.
Z chęcią pojawiłbym sie na spociku ale niestety bede w pracy... a wolnego i tak nie dostanę... tak jak to było w przypadku Sulejowa... Kicha i tyle... Qrna, w ogóle w tym miesiącu mi nie bardzo pasuje... Tak jakoś dziwnie w maju wypadają mi służby a jeszcze oprócz tego jadę do szkoły...
Moze w następnym miesiącu coś się zmieni...
  
 
Witam!

Napisałem że mam grill, skoro mam to i wezmę Tylko podpałkę, węgiel, tacki i plastikowe sztućce kupię, więc niech każdy przygotuje po 1-2 zł (w zależności ile nas będzie). Kichy we własnym zakresie. Mam nadzieję, że mi robota nie wyskoczy, jeśli nie będę mógł, przekażę cały majdan komuś kto na 100% będzie.

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Cytat:
2004-05-04 00:26:37, OLI_F50 pisze:
Witam.
Z chęcią pojawiłbym sie na spociku ale niestety bede w pracy...
Moze w następnym miesiącu coś się zmieni...



No mamy taką nadzieje że wkrótce zawitasz znowu do Poznania.

Tony bardzo ładnie z Twojej strony ze postarasz się o wszystko.

Tylko godzina pozostaje do ustalenia proponuje 17!
No i jeszcze jedno gdzie jest prezes gdzie jest prezes???
  
 
No włacha, gdzie prezes. A co do godzinki to 17 jak najbardziej moze być.
  
 
Prezes melduje się!
Super, wiedzę że właściwie wchodzę na gotowca. Mi termin pasuje, no chyba że walną mi jakąś głupkowatą delegację. W każdym bądź razie widzimy się w niedzielę, ok 17:00 na parkingu leśnym przy ul. Browarnej
Mnie martwi bardziej fakt rozpalenia grilla na parkingu niż ilość ludzi. W końcu to las W razie czego pójdziemy kawałek dalej, tam jest mostek, a zaraz za nim kawałek pola/trawy/pustej przestrzeni. Tak więc coś się wymyśli