Zapraszam na TUNINGOWISKO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serdecznie zapraszam całą grupe HTG na TUNINGOWISKO krtóre odbedzie się 12-13 czerwca we Wrocławiu. Więcej infornacji na ten temat znajdziecie pod adresem www.tuningowisko.com Gorąco zapraszam całą grupę
  
 
a może napiszesz coś o lokalizacji. z tego co wiem to w planowanym miejscu imprezy jest dzikie wysypisko śmieci, wielka łąka i wybieg dla psów. gdzi mają odbyć się wyścigi i na jakim dystansie??? jaki jest dojazd na miejsce imprezy. czy dojadą tam auta z niskim zawieszeniem??
  
 
Ło cheesus
  
 
cytat mojego kolegi::

Cytat:
BUHAHAHA na Pafawagu - ja pierdyka mieszkam jakieś 200 metrów od tego czegoś co kiedyś nazywało sie stadionem nawet grałem tam w piłke ok10 lat temu No to tak : miejsca jest cholernie dużo - 2 zwykłe prostokątne boiska koło siebie czyli jakieś 200 x 100 metrow - trawa i to pewnie wysooka obok mały stadion czyli boisko z trybunami - jak dla mnie pod względem organizacyjnym będą mieli problem z wjazdem tj . trzeba wjeżdzać przez podjazd o szerokości około 8 metrów dalej w strone torów jakieś 50 do starej bramy wjazdowej chyba że zrobią wjazd wcześniej . jak dla mnie teren okej tyle że będzie trzeba chyba miesiąc kosić trawe . a dla za szybkich i wsiciekłych zaraz obok równiutkie 400 metrów czyli ul. Hallera

  
 
No cóż, w takim razie się nie wybiorę. Mam lepszy wybór
  
 
Narazie widze ze tylko jeden klub narzeka Ale to juz normalka, że wszystko jest ble
  
 
Cytat:
Narazie widze ze tylko jeden klub narzeka Ale to juz normalka, że wszystko jest ble




nie tylko jeden klub. zajrzyj na forum ( wiesz które) i poczytaj opinię ludzi nie tylko z GDS.

chcąc zareklamować tuningowisko pokaż foty tego "miejsca" na imprezę. opisz dokładnie na czym maja polegać wyścigi równoległe, na jakim torze ( nawierzchnia), gdzie będą stały samochody ( trawa, asfalt). byłem na tuningowisku w poprzednim miejscu i widziałem tą kupę kurzu i boisko trawiaste na którym stały auta.

jako klub GDS chętnie wzielibyśmy udział w takiej imprezie ale to co do tej pory organizował Siekierski to była porażka. Są lepsze miejsca na taką imprezę i kiedyś rozmawialiśmy s tym panem o wspólnym organizowaniu takich imprez. niestety niedoszliśmy do porozumienia z wiadomych względów.
  
 
Ja zawsze myślałem, że najważniejsi są ludzie...

Ale... Pax...
  
 
oczywiście klimat tworzą ludzie. ale jak ich zachęcić do przybycia na imprezę, zapłacenia za wstęp, pokazania swoich aut i stworzenia wspaniałej imprezy nie dając nic w zamian????
  
 
No właśnie. Święta racja.
  
 
A my będziemy sie dobrze bawić
  
 
Ale ja nie zajmuje się organizacją tej imprezy, wiec nie wiem czemu mam cos pisac
  
 
myślałem że z racji wsparcia od strony www coś wiesz na ten temat
  
 
Wsparcie, to jeszcze nie szumnie obwieszczana organizacja.