Białe klosze przednich kierunków do DF - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no spajk jest zarobiony z tego co widzę hehe
  
 
Jak ktos szuka bialych kloszy na tyl i przod to niech da znac, mam komplecik
  
 
Podciągam do góry czy ktoś nie wie gdzie mozna dostać komplet białych kloszy??
  
 
U mnie od roku leży komplecik w szafce....

w sumie to czeka na odzew od Kao
  
 
Nomad to jak Kao wzioł klosze czy jeszcze leżą sobie w szafce ?
  
 
ja tez jestem chetny na klosze ma ktos na zbyciu albo na wymiane prosze o info na priv
  
 
Tu jest aukcja z całym kompletem -----> białe klosze do DFa <-----
  
 
hihi. Miałem nosa że je kupiłem jak były
  
 
Cytat:
2007-05-29 15:37:50, Nomad pisze:
U mnie od roku leży komplecik w szafce.... w sumie to czeka na odzew od Kao

Kao bierze. Bede w PL za trzy tygodnie to wreszcie dobijemy targu
  
 
czesc panowie jakby ktos chcial to jest 1 gosc na Allegro co sprzedaje białe klosze tyl i przod tylko strasznie drogo chce bo 160zl w cenie Kup Teraz... pozdro
  
 
odgrzewam kotleta
poszukuje białych kierunków przód mr
i białych tyłów mr

p.s.
vazyl jest możliwość wznowienia produkcji?
  
 
Panowie mam pytanko.
interesuje mnie komplet lamp białych tył i pzód do DF-a
Odnawiam właśnie takie cudo i brakuje mi takiego gadżetu.
czy ktoś wie gdzie jeszcze można dostać taki komplet albo czy któryś nie chciałby odsprzedać z własnych zapasów?
bardzo proszę o odpowiedź
  
 
Zmartwię Cię - praktycznie nie do zdobycia... ostatni komplet jaki widziałem na allegro wychodził ok 400zł (przód i tył).

Moje przednie nadal leżą w szafie... ale nie sprzedaję ich z kilku powodów - nie śpieszy mi się,może kiedyś jeszcze będzie fiat w domu, poza tym muszę się najpierw z kimś umówić na sprawdzenie czy pasują bo mam wrażenie że się ciut "zwichrowały".
  
 
spoko. 400zl to nie problem. ja już we fiacika wpakowałem 20tyś i brakuje mi takiego drobnego detalu. no i jeszcze czeka sobie na lakier jakby ktoś chciał jednak odsprzedać taki komplet to myśle że się dogadamy
  
 
no chyba że ktoryś z kolegów ma namiar na fimę co by podjeła się zrobić takie lampki na nowo. jak ktoś ma jakieś namiary to mogę próbować dalej drążyć temat. nawet już meczyłem taką jedną firmę i powiedzieli że mogą zrobić ale 1000kpl bo inaczej to im sie nie opyla. Jak ktoś preferuje na jakieś 200szt to mogę odsprzedać
  
 
Witam, ja mam do sprzedania białe kierunki do DF ale boczne.. trójkąciki ... a tylne powinienem gdzieś mieć ale tylko połówki.. nie pamiętam czy kierunki czy stopy... muszę poszukać..
  
 
SUPER. napewno sie dogadamy.
  
 
witam kolegów. odgrzewam temat białych lamp do df. moze ktoś ma jeszcze gdzieś jakis komplet schowany w garażu albo mu się koncepcja zmieniła i leżą mu nie potrzebne. chętnie odkupie nowe lub używane