I po zlocie - Kraków Tuning Show... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-17 14:47:38, bodziot pisze:
niestety urwana poduszka skrzyni nie pozwoliła mi sprawdzić ile KM brakuje mi do jego pokonania bo po wycofaniu sie WW296 z polonezów to jest obecnie najszybszy poldek w krakowie


Jakoś mielenie przed halą targów nie przeszkadzało nic urwanej poduszce pod skrzynią Czas stawić czoła i pościgać sie z kimś, pokazać co umie ten niby potwór a nie tylko gadać pierdoły na kazdym forum.
Cytat:
jakop prowodyr i główny organizator dziekuje za słowa uznania i w
nagrode kilka fotek od kol Pudla


Ciekawe co na to k1cyprys
  
 
Ładnie się tutaj prezentują Wasze autka Panowie



tylko szkoda że Mokry swojego nie wystawiłeś , widzę z powyższych fotek że "blękitek" Bodziota był oblegany
  
 
Cytat:
2004-05-17 18:00:14, GDA pisze:
tylko szkoda że Mokry swojego nie wystawiłeś , widzę z powyższych fotek że "blękitek" Bodziota był oblegany



Myśle że mój polonez nie nadawał się w żaden sposób na tego typu targi "tunning show"
  
 
Cytat:
2004-05-17 16:01:09, Mokry pisze:
Jakoś mielenie przed halą targów nie przeszkadzało nic urwanej poduszce pod skrzynią Czas stawić czoła i pościgać sie z kimś, pokazać co umie ten niby potwór a nie tylko gadać pierdoły na kazdym forum.


zrobiłem to dlaciebie bo chciałes ale jak pytałem sie to mówiłeś ze nie widiałes
a jak mi nie wieżysz ze mam urwaną poduszke to ci checia pokarze jak masz szlifierke dobrą wietratke oraz kobyłki to wpadne na jej wymiane i sobie popoglać

Cytat:
2004-05-17 16:01:09, Mokry pisze:
Ciekawe co na to k1cyprys


a kto załatwi wszystkie sprawy ????
  
 
Cytat:
2004-05-17 16:00:51, OLO pisze:
Bodziot - chyba jak robiłeś te przegazówki to pobrudziłeś ściane za sobą...
BTW na drzwiach od garażu u siebie mam taką sama plamę...


ano ale jak rykłem to zaraz było luda co jak co ale gaźnik wydaje niezły ryk a i ładnie obrotomierz zamukał i nawet troche wiecej

  
 
Cytat:
2004-05-17 15:52:41, OLO pisze:
Czyj jest ten rudy fiacior? Od czego są te felgi? Jaki rozmiar i ET?



felgi od alfy 33 7 calowe.
Najlepsze jest to że fiat Pomarańczy ma pierwszy lakier ...masakra
  
 
Cytat:
2004-05-17 19:58:50, bodziot pisze:
[QUOTE] zrobiłem to dlaciebie bo chciałes ale jak pytałem sie to mówiłeś ze nie widiałes


Powiedzialem z uśmiechem że nie widziałem żebyś jeszcze pokazał

Trąbisz na lewo i prawo jaki to pogromca szos a nie pokazałes jeszcze nikomu tego Ale to nie moja sprawa i juz nie mam nic do powiedzenia na ten temat.
Życzę Ci żeby ten Twój polonez jeździł tak samo dobrze i miał takie osiągi jak opisujesz na forum.
Ja nie mam takich zainteresowań i wystarczy mi jak mój polonez po prostu dowiezie mnie do celu Zresztą dobrze o tym wiesz
Cytat:
a jak mi nie wieżysz ze mam urwaną poduszke to ci checia pokarze jak masz szlifierke dobrą wietratke oraz kobyłki to wpadne na jej wymiane i sobie popoglać


[/quote]
Szlifierkę mam, wiertarka jest przeciętna ale myśle że sobie poradzi. Kobyłki albo kanał się załatwi tylko trzeba sie uśmiechnąć do Mustanga Rękami swoimi i pomocą służę.
  
 
Mokry w piatek bede miał fotki na cd w postaci jpg to sie spotkamy w weekend i skrobniemy kilka słowek..
ps ja sie tam nie bede kłócił kto to organizował. wiem tylko, że gdyby nie klub i jego zaproszenie no i my czyli ja i Pudel to Bodzio by stał jako autko MTK... ja sie ciesze ze wyszło jak wyszło... nawet widziałem fotki u kolegów z f&f... ciesze sie, że się podobało wszystkim, i dziekuje za słowa uznania na temat mojego poldka... a nie lubie sie kłócić ani chwalić wiec powiem że każdy z nas wystawców poniósł pewien ciężar i spełnił swój klubowy obowiązek GODNIE REPREZENTUJĄC KLUB. to wszystko.
  
 
Cytat:
2004-05-17 21:49:46, k1cyprys pisze:
Mokry w piatek bede miał fotki na cd w postaci jpg to sie spotkamy w weekend i skrobniemy kilka słowek..
ps ja sie tam nie bede kłócił kto to organizował. wiem tylko, że gdyby nie klub i jego zaproszenie no i my czyli ja i Pudel to Bodzio by stał jako autko MTK... ja sie ciesze ze wyszło jak wyszło... nawet widziałem fotki u kolegów z f&f... ciesze sie, że się podobało wszystkim, i dziekuje za słowa uznania na temat mojego poldka... a nie lubie sie kłócić ani chwalić wiec powiem że każdy z nas wystawców poniósł pewien ciężar i spełnił swój klubowy obowiązek GODNIE REPREZENTUJĄC KLUB. to wszystko.

  
 
Cytat:
2004-05-17 18:00:14, GDA pisze:
Ładnie się tutaj prezentują Wasze autka Panowie



Mi tez sie to zdjecie bardzo podoba. Widac ze sie wszyscy do imprezy przygotowali - samochody umyte, swiecace.
Fajnie ze przedstawiciele FSOAK pojawiaja sie na tego typu imprezach...

pozdrawiam
cybertec
  
 
Cytat:
2004-05-17 23:32:15, cybertec pisze:
Cytat:
2004-05-17 18:00:14, GDA pisze:
Ładnie się tutaj prezentują Wasze autka Panowie



Mi tez sie to zdjecie bardzo podoba. Widac ze sie wszyscy do imprezy przygotowali - samochody umyte, swiecace.
Fajnie ze przedstawiciele FSOAK pojawiaja sie na tego typu imprezach...

pozdrawiam
cybertec


To że mój poldzio się tak świeci to zasługa Bodziota, sam wypastował moje auto, jeszcze raz wielkie dzięki!
  
 
Cytat:
2004-05-18 01:26:38, pudel pisze:
To że mój poldzio się tak świeci to zasługa Bodziota, sam wypastował moje auto, jeszcze raz wielkie dzięki!



cała przyjemnosć po mojej stronie

  
 
Cytat:
2004-05-17 14:07:01, Maciej_Firganek pisze:
Szkoda tylko, że poldek od chłopaków z Rako bił wszystkie poldki na glowe! Trzeba przyznac, że był szybki (to sie liczy).



Jeżeli się nie myle to był jedyny Polonez startujący w wyścigach na 250m. Oba wygrał (z fiatem 132), ale różnica nie była porażająca.
Niestety brakuje mu szpery-takie odniosłem wrażenie jak na koniec usiłował kręcić bączki i nie starczało mu szerokości pasa.
"Drobna" ingerencja blacharza też by mu nie zaszkodziła.
  
 
Cytat:
2004-05-17 14:47:38, bodziot pisze:
po wycofaniu sie WW296 z polonezów to jest obecnie najszybszy poldek w krakowie



a ten POLONEZ z uliczki poprzecznej do dojazdu na autostrade z ronda przy Makro ???
  
 
Cytat:
2004-05-20 11:02:11, kasztan pisze:


Jeżeli się nie myle to był jedyny Polonez startujący w wyścigach na 250m. Oba wygrał (z fiatem 132), ale różnica nie była porażająca.



pomysl ze ten 132 ma 1800 tak jak mój a tamten ma 2.0 argenty czyli 111 KM w seryjnym 132 kontra 122 w wybebeszonym poldziu

i własnie dzieki tej 132 zdecydowałem ze pod maska bedzie 1.8 zamiast 2.0
  
 
mi sie zdaje że gosciu od poldka z RAKO mówił coś o 133 KM w swoim bolidzie. dawał radę
  
 
jeżeli ten FIAT 132 ma 1,8 to respect
wkrręcał się pięknie

Rzeczywiście patrząc na wymiary 1800 wydaje się mieć większy potencjał niż 2000.
  
 
Cytat:
2004-05-20 11:06:29, kasztan pisze:
Cytat:
2004-05-17 14:47:38, bodziot pisze:
po wycofaniu sie WW296 z polonezów to jest obecnie najszybszy poldek w krakowie



a ten POLONEZ z uliczki poprzecznej do dojazdu na autostrade z ronda przy Makro ???



a mój a mój a mój
  
 
Cytat:
2004-05-20 16:04:29, Mokry pisze:
Cytat:
2004-05-20 11:06:29, kasztan pisze:
Cytat:
2004-05-17 14:47:38, bodziot pisze:
po wycofaniu sie WW296 z polonezów to jest obecnie najszybszy poldek w krakowie



a ten POLONEZ z uliczki poprzecznej do dojazdu na autostrade z ronda przy Makro ???



a mój a mój a mój



przypomina mi sie "Piłkarski poker" czyli

-ty
-ty
- jeszce ja jeszce ja
-a racja jeszcze ty zbierać graty i wy----ć


  
 
e tam, dajcie mi rok az spłace auto... a wtedy tez pomysle o jakims silniczku... widziałem juz kilka ciekawych ofert...

i nie zapominajcie ze podajac liczbe koni w swoich autach to podajecie tyle ile wyszlo z fabryki a teraz po kilku/nastu latach troche ich ubyło... a ten zolty poldek z rako byl mierzony na hamowni...