SPOT MAZOWIECKI 30.05.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kiedys spałem przed gieldą w samochodzie... to jeszcze bylo Volvo 340...
  
 
Serdecznie Was zapraszam!
Więcej info wkrótce!
  
 
To co w koncu wyjazd eko, sprawnosciowka czy grill? Bo pomysl z wizyta u Martity i grzaly dobry ale nie prze,yslany do nich trzeba w mniejszych grupkach pojechac.
  
 
ja nadal obstaje przy eko połączone z sprawnościówka i grilem, na wyjazd nawet się nie pisze, bo w ten weekend mam szkołe.

A i kolejna sprawa, o której wcześniej pisałem, nie było juz dawno pożądnego, klasycznego spotu mazowieckiego.
  
 
Tak jest. przestańmy ciągle jeździć i zrobmy normalny ekogreen.
A ciechanowo czy działke Burzy (o ile sie zgodzi) da sie odwiedzić tak po prostu

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
OLO słusznie prawi. Czas na powrót do tradycji.
  
 
jeezu! znow bedziecie jezdzic kolo opon! ja bym zjadl jakie scierwo z grila, poopalal sie, wypil cos, jakas herbatke...
  
 
Robta co chceta w sumie ja i tak raczej nie bede mogla bo mamy team building i regatyw Pucku. js niestety odpadam.
  
 
Cytat:
2004-05-19 13:25:01, PGN pisze:
jeezu! znow bedziecie jezdzic kolo opon! ja bym zjadl jakie scierwo z grila, poopalal sie, wypil cos, jakas herbatke...


Oni będą szaleć, a my sobie rozstawimy grilla, foteliki, stolik i posiedzimy.
  
 
Cytat:
2004-05-19 13:38:52, Venus pisze:
Robta co chceta w sumie ja i tak raczej nie bede mogla bo mamy team building i regatyw Pucku. js niestety odpadam.



Że what. Co Ty masz. Jaaaaaa, ich kaine, po polsku gawarisz??
  
 
Cytat:
2004-05-19 13:52:50, Grzech pisze:
Cytat:
2004-05-19 13:25:01, PGN pisze:
jeezu! znow bedziecie jezdzic kolo opon! ja bym zjadl jakie scierwo z grila, poopalal sie, wypil cos, jakas herbatke...


Oni będą szaleć, a my sobie rozstawimy grilla, foteliki, stolik i posiedzimy.


jeśli pozwolicie przyłączę się do tego kółka graniastego
  
 
Juz ci tlumacze QBuś mamy wyjazd na "szkolenie" budowanie relacji w grupie - czyli w wolnym tlumaczniu integracja i chlanie na koszt innova przez 3 dni teraz kapujesz? Wyjezdzam w niedziele wracam we wtorek(30.05- 1.06). Juz nie bede mowic po anglijsku sorki.
  
 
Cytat:
2004-05-19 13:58:48, Venus pisze:
Juz ci tlumacze QBuś mamy wyjazd na "szkolenie" budowanie relacji w grupie - czyli w wolnym tlumaczniu integracja i chlanie na koszt innova przez 3 dni teraz kapujesz? Wyjezdzam w niedziele wracam we wtorek(30.05- 1.06). Juz nie bede mowic po anglijsku sorki.



Tia, bo ja taki nie kumaty. Po prostu nie lubię takich angielskich nazw typu show-room itp. używanych przez wieksze firmy (to nie jest personalnie do Ciebie). )
  
 
my bedziemy miec miting, drajwing i tolking oraz szoling maska ap, a pozniej pojade do domu nawalic sie robiac holming.
  
 
Cytat:
2004-05-19 14:07:38, Qbk pisze:
Cytat:
2004-05-19 13:58:48, Venus pisze:
Juz ci tlumacze QBuś mamy wyjazd na "szkolenie" budowanie relacji w grupie - czyli w wolnym tlumaczniu integracja i chlanie na koszt innova przez 3 dni teraz kapujesz? Wyjezdzam w niedziele wracam we wtorek(30.05- 1.06). Juz nie bede mowic po anglijsku sorki.



Tia, bo ja taki nie kumaty. Po prostu nie lubię takich angielskich nazw typu show-room itp. używanych przez wieksze firmy (to nie jest personalnie do Ciebie). )


Qbk masz racje, mnie też wku...ją te nazwy.
U mnie w firme jak sie zapytasz np: gdzie teraz kadry mają swój pokój to nie wiedzą o co pytasz, ale jak się zapytasz o HR-y to wiedzą.
O zlecenie zakupu to w ogóle nie pytaj, trzeba mówić PR-ka,
Albo jak ktoś siedzi na dużej sali to nie powie tak, tylko mówi że siedzi w ołpen spejsie.
mnie to tak drażni , żyjemy w Polsce jeszcze, czy juz nie?
  
 
a co do zlotu to kto będzie jeździł to będzie ale gril obowiązkowo też będzie
  
 
Cytat:
2004-05-19 16:50:37, Jojo pisze:
Cytat:
2004-05-19 14:07:38, Qbk pisze:
Cytat:
2004-05-19 13:58:48, Venus pisze:
Juz ci tlumacze QBuś mamy wyjazd na "szkolenie" budowanie relacji w grupie - czyli w wolnym tlumaczniu integracja i chlanie na koszt innova przez 3 dni teraz kapujesz? Wyjezdzam w niedziele wracam we wtorek(30.05- 1.06). Juz nie bede mowic po anglijsku sorki.



Tia, bo ja taki nie kumaty. Po prostu nie lubię takich angielskich nazw typu show-room itp. używanych przez wieksze firmy (to nie jest personalnie do Ciebie). )


Qbk masz racje, mnie też wku...ją te nazwy.
U mnie w firme jak sie zapytasz np: gdzie teraz kadry mają swój pokój to nie wiedzą o co pytasz, ale jak się zapytasz o HR-y to wiedzą.
O zlecenie zakupu to w ogóle nie pytaj, trzeba mówić PR-ka,
Albo jak ktoś siedzi na dużej sali to nie powie tak, tylko mówi że siedzi w ołpen spejsie.
mnie to tak drażni , żyjemy w Polsce jeszcze, czy juz nie?



ale SEX-SHOP Cie nie drażni??
  
 
Cytat:
2004-05-19 13:56:23, Momik pisze:
Cytat:
2004-05-19 13:52:50, Grzech pisze:
Cytat:
2004-05-19 13:25:01, PGN pisze:
jeezu! znow bedziecie jezdzic kolo opon! ja bym zjadl jakie scierwo z grila, poopalal sie, wypil cos, jakas herbatke...


Oni będą szaleć, a my sobie rozstawimy grilla, foteliki, stolik i posiedzimy.


jeśli pozwolicie przyłączę się do tego kółka graniastego


to będziesz jeździł dookoła opon, czy siedział dookoła grilla?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-05-19 15:55:24, PGN pisze:
my bedziemy miec miting, drajwing i tolking oraz szoling maska ap, a pozniej pojade do domu nawalic sie robiac holming.




Jeszcze do tego peting a później tylko sliping.


Gdzie tu Ustawa o Języku Polskim !!!

Na ulicy nie można sobie przelkąć na głos czy zrobić w tekście błąd ortograficzny, bo to jest niezgodne z w/w ustawą, a gdzie się nie obejrzysz tam anglojęzyczne zwroty.


BTW: Powaliło mnie któregoś dnia, jak mój dzieciak oglądał "Gumisie" a lektor przetłumaczył to: "Jaskiniowe stworki".
No mało nie zwróciłem podwieczorka.


Ci ci będą chcieli poupalać i wyżyć się jak pies spuszczony z łańcucha, to będzie sobie jeździł a ci co będą chcieli porozmawiać o modzie albo zjeść padlinę z grila, to serdecznie zapraszam.
Tylko zostawcie trochę padliny dla nas.



  
 
Cytat:
2004-05-19 15:55:24, PGN pisze:
my bedziemy miec miting, drajwing i tolking oraz szoling maska ap, a pozniej pojade do domu nawalic sie robiac holming.



To ja się dodżoinuję do grillowania...