Jaka muzyka Was relaksuje (bądź motywuje) podczas jazdy??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
disco polo a w mancie wzmacniacz w bagazniku tuba 400 watt 8 glosnikow, regulator glosnosci prawie maks i mozna jechac
  
 
Ostatnio słucham Apollo 44 -- kawałek 7.
Polecam . Zreszta cała płyta jest dobra.

Ale na czas Zlotu w Toruniu będziu królowac płyta MTV 20 Klubowych oczywiście cz1 oraz kawałek Maryjana.
  
 
Metallica, ukochane Iron Maiden, Manowar, Offspring, Godsmack, System of a Down, Limp Bizkit i coś w tych klimatach...= Motywacja .
Dark Sanctuary, Ozzy Osbourne, Within Temptation, Type o Negatives, M.Manson = relaks
Cała reszta w podobnych klimatach ....
  
 
Za zwyczaj mecze jakies klasyki rocka i metalu 70/80s
i od czasu do czasu dla odmiany jakis klasyczny breakdance
  
 
w miescie to skacze po stacjach radiowych, ale najczesciej RADIOSTACJA gra...
w trasie mp3 gra róznorodnie

aczkowliek ostatnio katwoałe KODEX2 i Eamon'a alke ogolnie PL Hip Hop i House Music


[ wiadomość edytowana przez: Marcel dnia 2004-06-02 13:05:46 ]
  
 
Cytat:
2004-06-02 13:04:58, Marcel pisze:
alke ogolnie PL Hip Hop


[ wiadomość edytowana przez: Marcel dnia 2004-06-02 13:05:46 ]



niestety polski hh powoli wymiera na rzecz komercji
  
 
ja slucham trance i radiostacje ale raczej techniawke
  
 
Ogolnie mowiac to lucham muzyki gitarowej (rock, metal, ska, reeggae), ale w samochodzie lubie sluchac radia Eska (jak juz musze sluchac radia oczywiscie- jezdze sluchajac dzieku silnika)
  
 
Radiostacja/ESKA a do wyprzedzania DMX
  
 
Jesli radio - to ESKA
Jak CD - to Linkin Park, Evanescence, ostatnio troche hip-hop pl...


  
 
ja tam slucham mamuski gdania, atakto radi zet, eska i hip-hop techniawka (a mamuska siedzi cicho)
  
 
Ja Trance i to co polecam :Sound Track z 2Fast 2 Furious
  
 
Do ostrej yazdy HEAWY!!!! Ale za to do spokojnej..... TYLKO HEAWY!!!!!!
  
 
To zalezy od nastroju (i czy się spieszę ), ja słucham od Scorpions, Queen, Aerosmith do gdy mam dobry nastrój jakiegoś spokojnego Jazzu, z radia ostatnio polubiłem Rmf fm - mało gadają i mają dość długą playlistę (nie słyszy się cztery razy dziennie tego samego utworu).
  
 
generalnie slucham wszystkiego, z kazdego rodzaju muzyki po troche byleby bylo dobre wykonanie tego czego sie slucha:
bad religion, noFx, dropkick murphys, dmx, run dmc, mobb depp, cypress hill, ian van dahl, w samochodzie nie lubie tylko sluchac polskiego rocka i polskiego punk rocka, nie wiem dlaczego no ale.
Polski hh tez sie zdaza ale jako promotor/menadzer swoich ludzi ograniczam sie do sluchania "swoich ludzi" zalaczam promoe skladu ktory promuje strona bedzie w przyszlosci narazie z tad sciagac [1]
strona bedzie w przyszlosci na razie z tad sciagac[2]
  
 
Ja tam jestem wierny radiu ZET no i czasami RMF FM no i oczywiś cie żona jak siedzi obok
  
 
Ja tam lubie słuchać wymiataczy gitarowych tj.: Paul Gilbert, Jason Becker i oczywiście Neoklasyczny metal w wykonaniu Yngwie'go Malmsteen'a.
  
 
ostatnio mnie znowu naszło, namietnie słucham AC$DC, fajnie się przy tym jeździ
  
 

heh , mysle, ze dużo na ten temat moga powiedzieć Kwiatek i Bartek. heh ale genralnie Rotterdam terror Corps , FSOL, Nature one, method m , i wiele innych . .
a no i uwielbiam skin (skunk anansie)

pozdrDECA


[ wiadomość edytowana przez: deca dnia 2004-07-11 22:35:57 ]
  
 
Cytat:
2004-06-02 13:04:58, Marcel pisze:
w miescie to skacze po stacjach radiowych, ale najczesciej RADIOSTACJA gra...
w trasie mp3 gra róznorodnie

aczkowliek ostatnio katwoałe KODEX2 i Eamon'a alke ogolnie PL Hip Hop i House Music


[ wiadomość edytowana przez: Marcel dnia 2004-06-02 13:05:46 ]



ziom bydLUK zioma Marcela, słucha przezioma TeDzika. WIELKIE JOŁ