Jaka muzyka Was relaksuje (bądź motywuje) podczas jazdy??? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
koncert Depeche Mode 101 miło się słucha w kwadro - no i Linkin Park
  
 
faithless ale ten starszy within temptation naprzyklad, manson albo prodigy.. ale moze byc tez safri dou jak chce komus z boku przybębnić
  
 
Jak mam dobry humor i nigdzie mi sie nie spieszy to milo posluchac Vana Morrisona
  
 
Hammerfall Iron Maiden
A jak mi się gdzieś śpieszy to Children of Boddom.
  
 
Mi ajlepiej jezdzi sie przy Chrisie Rea-Road To Heel i przy Queen-cokolwiek(mam chyba wszystko)
  
 
ja to najbardziej lubie śmigac przy mocnym dobrycm techno ale przy polskim HH hehe
  
 
No a ja jak jade wolno to slucham Dire Sraits z niezniszczalnym Markiem Knopflerem, a do szybkiej jazdy niezawodne jest Conquest to Paradise.
  
 
Eska (są na czasie) płytki Queen,AEROSMITH,KAZIK i dużo muzyki instrumentalnej
  
 
Witam
Ja podczas jazdy slucham bardzo zroznicowana muzyke - wszystko zalezy od nastroju ; ale zazwyczaj elektronika
  
 
muzaaaaaaaaaaaaa

najczesciej sułcham muzyki hip hop i techno ale i czasem trans jest zajebisty podczas jazdy samochodem


kiedy jade w daleka trase to właczam radjo hit fm to mnie odpreza




pozdrowionka z gdanska
  
 
techno, czasami hip-hop w zaleznosci od nastroju, a najczesciej rmf-fm i radio zet
pozdrawiam
  
 
do szybkiej jazdy polecam: nightwish, iron maiden,a do troszke wolniejszej: AC/DC. Ogólnie RockNRoll od lat 50 poprzedniego stulecia ( the doors, Led zeppelin, black sabbath, hendrix, metallica, tsa...) do terazniejszosci (the white stripes, the hives, rammstein, children of boodom i wiele, wiele innych)
  
 
mnie ostatnio relaksuje Rammstein .. jak sobie jadę w korku za jakąś babcią w Tico (bez urazy Rufi) jakieś 30km/h(MAX) to fajnie jest się przy tej ekipce rockowej "wyciszyć", aż chce się żyć!!
  
 
Cytat:
2004-10-28 10:07:32, Forest pisze:
mnie ostatnio relaksuje Rammstein .. jak sobie jadę w korku za jakąś babcią w Tico (bez urazy Rufi) jakieś 30km/h(MAX) to fajnie jest się przy tej ekipce rockowej "wyciszyć", aż chce się żyć!!



Miłoszku, to pomyśl sobie o Dire Straits i płycie "Money Fof Nothing".
Pedał wpada w podłogee.
  
 
Sorki, pomyliem posty.
Mea culpa
  
 
przewaznie house i to w specyfikacji funky house lub latino house, choc czasem cos hip hopowego z polskiej sceny tez sie trafi......
  
 
Ja ostatnio nagrałem sobie najlepsze kawałki Depeche Mode i troszeczkę ostrzejszej muzy czyli Manowar i powiem wam, że teraz rano jadąc do pracy relaksuję się na maxa.
Poprostu MIODZIO.
Polecam.

  
 
Jeżeli chodzi o stacje radiowe, u mnie najczęściej gra Planeta i Eska. A tak to techno i house
  
 
radia nie slucham bo nie ma takiego ktore mogloby spelnic moje oczekiwania oraz nie moge sluchac reklam w kolko tych samych

jak tylko pale laleczke to zapodaje Paul van Dyk, Paul Oakenfold, Dj Tiesto, Westbam, Takkyu Ishino, Dr Motte, Members of Mayday ...
... i lecimy ...
  
 
do końca HIP-HOP ziom!