Pytanka do Roverowcow!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
za duzo i to napewno o 4 litry
  
 
erpesz: rzeznik? Mobil 1 klasy 0W 30 (lub 0W40 nie pamietam dokladnie) full syntetyk i rzeznik? Wybacz nie rozumiem?
Z silnikiem nie mialem wiekszych problemow - a spalanie srednie na 48 kkm wynioslo 8,23 l/100 km (50% trasy), przy moim stylu jazdy.

Pozdrowka
Adamus
  
 
A mnie się ta Manta podoba i ta Tomak też bo ja widziałem Na pewno nie będzie musiał włożyc w nią dużo kasy. Autko jest super ma drzwi bez obramowań na szyby że jak szybki są opuszczone to jak amerykański Cadillac wygląda. Poza tym Manta przypomina mi moje marznie Ford Capri no cóż mgę trochę Tomkowi pozazdrościć
  
 
Eee... nie ma to jak prawdziwe Coupe

Adamus
  
 
Ja nie zazdroszczę ale gratuluje zakupu.Szkoda że to coupe to nie poldek.Zapraszamy na spot (nie wiadomo kiedy) to zobaczymy to cudo
  
 
oczywiscie ze jak wyremontuje to wpadne na zlot chyba mnie nie przepedzicie a chce ja zrobic na full bajer, i nie wymaga tak duzo kasy w koncu mam dojscie do warsztatu, i zaplecze narzedziowe i pomoc w mechanikach i blacharzach wiec damy rade a i przy silniku idzie co nieco samemu podlubac
pozdrawiam
  
 
Hehe nie wymaga dużo kasy, a co robi to zdjęcie w twoim profilu

  
 
Cytat:
2002-11-20 17:57:53, Tomek_gdy pisze:
no i nadszedl ten czas ze zakupilem niestety nie poldka ale inne sportowe juz auto jest wypasiona , ale poldka nadal bede darzyc sympatia, no i mam do poloneza wielki sentyment a oto zdjecie z sieci jak wyglada manta planuje moja tal zrobic wiec jak na razie to rekawy do gory i musze sie ostro zabierac do roboty, Żółta strzale robilem prawie 3 miesiace zeby wygladala jakos ciekawie


manta to dobre autko silniki troche salbe, lepiej bylo kupic carpi...fakt troche kasy umoczysz ale bedzie piekne autko...jak kogos stac czemu nie