ZLOT KRAKÓW - 13 czerwiec 2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może by tak przed zlotem w tygodniu przejechać sie wieczorem grupow do knajpy do Kryspinowa

[ wiadomość edytowana przez: RUFUS dnia 2004-06-02 18:30:25 ]
  
 
Cytat:
2004-06-02 17:47:42, RUFUS pisze:
Znowu deszcz - To Ma Byc Lato. Ledzwie pomalowałem Poldusia i odrazu go umyło. W ten weekend ma padać.



Jeszcze wiosne mamy Pamiętam jak w tamtym roku na spocie majowym się smażyliśmy na lotnisku Pogoda sie dopiero rozkręca widocznie
Jaki kolor ma teraz Twój poldzio??
  
 
Cytat:
2004-06-01 20:18:45, izka pisze:
HMMM....... SPOTKANIE GRILLLOWANIE


Prosze wyslijcie mi przypominacza co i gdzie jak juz ostatecznie ustalicie bo ja mam swietna pamiec tylko bardzo krotką.



no a jak kierowca lubi sobie zjeść
  
 
Cytat:
2004-06-03 00:19:50, Mokry pisze:
Cytat:
2004-06-01 20:18:45, izka pisze:
HMMM....... SPOTKANIE GRILLLOWANIE


Prosze wyslijcie mi przypominacza co i gdzie jak juz ostatecznie ustalicie bo ja mam swietna pamiec tylko bardzo krotką.



no a jak kierowca lubi sobie zjeść



ja za dużo sobie niepogriluje bo bede tylko do 18
  
 
A mnie nie będzie.
A tak się szykowałem, że odwiedzę wasze piękne miasto. Buuuuuu.
Wielka szkoda......
  
 
Cytat:
2004-06-03 17:59:08, vazyl pisze:
A mnie nie będzie.
A tak się szykowałem, że odwiedzę wasze piękne miasto. Buuuuuu.
Wielka szkoda......



etam

nie bedzie czego załować
bo bedzie podobnie nudno jak rok temu bo znów bede sie chwalił jaki to mój błekitek nie jest szybki piekny i zarłoczny aby Mokry mógł ponarzekać ze znów sie przechwalam i nic nie pokazuje
a potem wpakuje w niego Panią Prezes Ize jak bedzie aby skożystała z swego prawa i sie nim przejechała
a potem używając standartowej wymówki czyli ze niemam paliwa pojade do domu
wiec czego tu załować
  
 
OT
Potrzebuje pozostałości po 1 tłumiku lub katalizatorze z Caro
chodzi mi o rury, puszka może być przerdzewiała.
ma ktoś może??
  
 
Cytat:
2004-06-04 15:08:13, bodziot pisze:
Cytat:
2004-06-03 17:59:08, vazyl pisze:
A mnie nie będzie.
A tak się szykowałem, że odwiedzę wasze piękne miasto. Buuuuuu.
Wielka szkoda......



etam

nie bedzie czego załować
bo bedzie podobnie nudno jak rok temu bo znów bede sie chwalił jaki to mój błekitek nie jest szybki piekny i zarłoczny aby Mokry mógł ponarzekać ze znów sie przechwalam i nic nie pokazuje
a potem wpakuje w niego Panią Prezes Ize jak bedzie aby skożystała z swego prawa i sie nim przejechała
a potem używając standartowej wymówki czyli ze niemam paliwa pojade do domu
wiec czego tu załować


O takich pierdołach to nie myślałem, bardziej szkoda mi tych pasjonujących rozmów na tematy zwiazane......

Tak przy okazji ile wyniósł cię remont blachy???
  
 
Bodzio z przyjemnoscia wreszcie zobacze to autko w nowym kolorku
  
 
Cytat:
2004-06-04 16:18:07, vazyl pisze:
Cytat:
2004-06-04 15:08:13, bodziot pisze:
Cytat:
2004-06-03 17:59:08, vazyl pisze:
A mnie nie będzie.
A tak się szykowałem, że odwiedzę wasze piękne miasto. Buuuuuu.
Wielka szkoda......



etam

nie bedzie czego załować
bo bedzie podobnie nudno jak rok temu bo znów bede sie chwalił jaki to mój błekitek nie jest szybki piekny i zarłoczny aby Mokry mógł ponarzekać ze znów sie przechwalam i nic nie pokazuje
a potem wpakuje w niego Panią Prezes Ize jak bedzie aby skożystała z swego prawa i sie nim przejechała
a potem używając standartowej wymówki czyli ze niemam paliwa pojade do domu
wiec czego tu załować


O takich pierdołach to nie myślałem, bardziej szkoda mi tych pasjonujących rozmów na tematy zwiazane......

Tak przy okazji ile wyniósł cię remont blachy???



ponad 2500
  
 
Cytat:
2004-06-04 16:58:01, izka pisze:
Bodzio z przyjemnoscia wreszcie zobacze to autko w nowym kolorku




ciesze się


a Molry jak bedzie grzeczny i przyniesie mi to co ma przynieść dostanie odemnie coś co szukał czyli brakujące NFS III i IV
  
 
Cytat:
ponad 2500


Ups, Profesjonal zakład maliren auten?
U mnie prace przygotowawcze zostały wycenione na 700, położenie lakieru 300, a sam lakier 500.
  
 
Cytat:
2004-06-04 17:52:42, vazyl pisze:
Cytat:
ponad 2500


Ups, Profesjonal zakład maliren auten?
U mnie prace przygotowawcze zostały wycenione na 700, położenie lakieru 300, a sam lakier 500.



pytałes o blacharke czy malowanie

bo malowanie toszke mniej bo 2100 plus 350 róznych dodatkowych prac

jak sie domyslasz mój był dośc mocno połatany wiec i przygorowanie było dosc drogie

lakierowanie dokłądniej tyle kosztuje a lakier chyba był droższy bo coś 250 za kg
  
 

Mokry napisalł.
Jeszcze wiosne mamy Pamiętam jak w tamtym roku na spocie majowym się smażyliśmy na lotnisku Pogoda sie dopiero rozkręca widocznie
Jaki kolor ma teraz Twój poldzio??
[/quote]

Taki jak poprzednio- szary. Ja edzie troche czasu to zrobie zdjecia.


Przygotowanie do lakieru i lakier robiłem sam. Lakier nie wyszedł najlepiej , ale koszty około 100,00 zł. Nietety przygotowanie pod lakier pochłonelo karzdą wolną chwile w ostatnim miesiącu.

Jutro są otwarte wodociagi na Bielanach fajne zabytkowe maszynki 100 letnie do uzdatniania wody - MUSZE TO ZOBACZYĆ
  
 
Wyslicie mi wiadomośc kiedy własciwie się spotykamy?
  
 
Cytat:
2004-06-04 15:08:13, bodziot pisze:
Cytat:
2004-06-03 17:59:08, vazyl pisze:
A mnie nie będzie.
A tak się szykowałem, że odwiedzę wasze piękne miasto. Buuuuuu.
Wielka szkoda......



etam

nie bedzie czego załować
bo bedzie podobnie nudno jak rok temu bo znów bede sie chwalił jaki to mój błekitek nie jest szybki piekny i zarłoczny aby Mokry mógł ponarzekać ze znów sie przechwalam i nic nie pokazuje
a potem wpakuje w niego Panią Prezes Ize jak bedzie aby skożystała z swego prawa i sie nim przejechała
a potem używając standartowej wymówki czyli ze niemam paliwa pojade do domu
wiec czego tu załować



Tak Bodzio jak bedziesz znów sie snuł swoje historyki o weberach które robią tyle huku to na pewno nie ma co kolega żałować Ale chciałbym Ci przypomnieć ze na najlepszych spotach naszych niestety nie zaszczyciłes nas swoją obecnością
  
 
Cytat:
2004-06-03 17:59:08, vazyl pisze:
A mnie nie będzie.
A tak się szykowałem, że odwiedzę wasze piękne miasto. Buuuuuu.
Wielka szkoda......


Może następnym razem zapraszamy serdecznie, wybierzemy sie do muzeum motoryzacji.... a jest co podziwiać
  
 
to co, za tydzień w sobote? bo trzeba by zaczac planowac nastepny weekend, który dzień rezerwowac?

sobota?!
  
 
Cytat:
2004-06-04 23:23:38, Mokry pisze:
Tak Bodzio jak bedziesz znów sie snuł swoje historyki o weberach które robią tyle huku to na pewno nie ma co kolega żałować Ale chciałbym Ci przypomnieć ze na najlepszych spotach naszych niestety nie zaszczyciłes nas swoją obecnością



ok czyli specalnie dla ciebie zamiast o weberach bede mówił ze:
- zadużo pali
- ma zamałego kopa
- ze mi sie podwozie sypie
- ze lakier zle położony
- ile musze jescze rzeczy naprawić lub wyregulować
- i co musze wymienić
czyli bede potwornie biadolił

acha i nie pochwale sie czymś fajnym co być może uda zrobić poldziowi

a co do dokładnych ustaleń to sie streszczajcie bo bede współuzytkował poldzia wraz z bratem i sobote rano musze mieć dokładna rozpiskę bo inaczej bede busem
  
 
Cytat:
BodzioT pisze:

acha i nie pochwale sie czymś fajnym co być może uda zrobić poldziowi




a coz to znowu za surprise ????????