Czerwcowy spot "Rejsowy" 5/6-06-2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
d0mela nie widze w tym poście
frekfencja cosik nie tak
  
 
Po przeanalizowaniu sytuacji stwierdzone zostało co następuje:
Jako że większość osób, które zadeklarowały uczestnictwo w spocie jedzie z Torunia lub Fordonu padła propozycja przeniesienia spotkania "grupującego" na parking Auchan Kao ma chyba najbliżej ) i zyskałą ona moją aprobatę . Ponieważ kilka osób pracuje w tym dniu do godz. 14:00 wyjazd ostatecznie o godzinie 15:30. Do 15:00 sie zjeżdżamy, potem na sale (marketu ) i po dokonaniu niezbędnych zakupów celem uzupełnienia zapasów ok. 15:30 startujemy na miejsce docelowe.

Cytat:
2004-06-02 21:10:40, doomel pisze:
d0mela nie widze w tym poście
frekfencja cosik nie tak


No nie widzisz ale gadałem z nim na gg i chyba dał się namówić pomimo początkowego "pędu do nauki" gdyż mamy coś do obgadania. 100% nie dostałem ale jest raczej na tak. A na forum po prostu nie ma czasu ze względu na naukę (sie obijał tyle lat to musi nadrobić ) ale przecież trzeba czasem odpocząć od nauki .
Frekwencja zapowiada się na kilkanaście osób w sumie - to w końcu tylko spot regionalny, na bardziej "krajowy" nie ma chyba jeszcze odpowiednich warunków u mnie, ale później jak się spodoba to nie wykluczam...
Postaram sie zaraz przygotować listę obecności .
  
 
Lista gotowa (z małą pomocą - THX 2 daemon & GDA):

Lp.NickKlubSamochódprzyjazd
12RotorF&FFiat 126 650autko
2dOMANF&FZastava 1100pprzyczep
3Cool_GacekF&FFiat 126 650??
4CzeczunF&FFiat 125??
5EvilOneF&FFiat 126 650 a.k.a Krowa GTXautko
6MadcarF&FFiat 126 1.1autko/autko zastępcze
7Race_DF&FFiat 125 SCRautko ofcoz!
8VieviorF&FFiat 125 PICKUPautko
9ZoltarF&FFiat 126 Yellow Lightningautko/przyczep
10Vyzn-RF&F(Fiat 125)przyczep/??
11D0melFSO_AKPolonezautko
12KaovietzFSO_AKFiat 125 Kombiautko
13LafaarFSO_AKPolonezautko
14Maciek_938FSO_AKPolonezautko
15Mieszko1976FSO_AKPolonezautko
16t_kucykFSO_AKPolonezautko


Nie wszyscy będą na 100% ale tak to się mniej więcej przedstawia. Za to chęć pojawienia się zadeklarowało kilka osób "nie zrzeszonych", których już mi się nie chciało wpisywać . Będzie pełna lista po spocie. Jak kogoś pominąłem to sorry, odezwać się .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-03 03:05:43 ]
  
 
no i jak ostatecznie? kto z KPKP bedzie na spociku u rejsa na 100% ??

podobno ma sie pogodac spier..psuc, ale ostatnio to spotowy standard...


[ wiadomość edytowana przez: lafaar dnia 2004-06-03 16:53:53 ]
  
 
T_kucyk będzie w niedzielę jeśli impra będzie w toku

W sobotę jestem cały dzień w Poznaniu
  
 
Jeśli chodzi o pogodę to MTV - Mnie To Vali.Jadę na 100%.Przed 15 melduję się pod Oszołomem.
  
 
No dooooooooobra....
JADĘ!!!!


jak cos to czekajcie na mnie ;D

pod tym oszkurnazłomem ;P
  
 
Postaram się przyjechać nie bacząc na inne sprawy, które powinienem już jutro (mam nadzieję) załatwić.

Dodano 04.06 około 10:40
Na spotkanie przyjadę bezpośrednio ode mnie więc nie czekajcie na mnie przed parkingiem przy Ruchanie. Po prostu nie opłaca mi się nadrabiać tylu kilometrów.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Maciek_938 dnia 2004-06-04 10:40:42 ]
  
 
Witam

No i ja też melduję się jutro o 15tej pod oszołomem /tym razem moja płeć piękna zostaje w domu /.

Pozdrawiam
MK
  
 
Spocik był bardzo fajny, dzięki za zaproszenie, szkoda tylko, że nikt więcej z "elkapu" juz nie był. No i fajnie, że podczas spotkania nie padało, deszcz dopadł mnie dopiero jak jechałem z powrotem (z kasku kapało mi na łeb). Z powrotem jechałem przez 40 min.
  
 
Kao melduje się w domku.Było super!Wilekie dzięki dla Rejsa za zorganizowanie całej imprezki.Integracja F&F i FSOAK przebiegła bardzo sympatycznie,przy udziale wspaniałej Vieviorowej cytrynówki i dźwiękach rozładowującej nasze akumulatory muzyki (dzięki czeczun za prąd ).Nocleg we Fiacie przebiegł bezbolesnie dzięki permanentnemu znieczuleniu...
"O kurwa,nie mamy kląć?"
  
 
Sprawca tego zamieszania również dotarł bez problemów (dzienx za tune gazowni Kakao). Zdjęcia zrzucam zaraz na HDD i postaram sie gdzieś na neta zapodać. Filmik będzie później jak ZoLt4R zmontuje to co nadaje się do pokazania szerszej publiczności (więc będzie raczej krótki ). Dokładniejszy relejszyn skręce jak sie wykąpie i fotki gdzieś wrzuce na serwer.
Mily, jak Ciebie deszcz złapał to u nas chyba też popadywało, ale pewności nie mam - nikt nie zwrócił uwagi ale chyba nie konstruowaliśmy tego zadaszenia bez poptrzeby .
Jako przedsmak zarzucę jedną z najładniejszych fotek spotu:
.

BTW - Marta nie dotarła, ktoś ją widział pod wodą z bliźniaczką??
No to w tym odcinku nie poru...aliśmy

ps. Chyba nas pojebało...


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-06 17:10:31 ]
  
 
No ja niedotarłem na spot. Siły wyższe zadecydowały. Już wcześniej przeczuwałem, że nie uda mi się wyrobić. Za to dzisiaj już około 12:00 miałem trochę czasu i zabrałem się za robienie Poldka. Jeszcze dużo roboty mnie czeka, ale plany ambitne i mam nadzieję, że bez większych problemów uda mi się je zrealizować.

Pozdrawiam
  
 
Fotka KLASA Szkoda,kurde,ze nie umyłem kombiaka
Czekamy na więcej fotosów
PS.Chyba nam odjebało
  
 
Cytat:
2004-06-06 16:52:33, Maciek_938 pisze:
(...) Za to dzisiaj już około 12:00 miałem trochę czasu i zabrałem się za robienie Poldka. Jeszcze dużo roboty mnie czeka, ale plany ambitne i mam nadzieję, że bez większych problemów uda mi się je zrealizować.

Pozdrawiam


I jak spalanie - spadło? W planach rozumiem dalsza poprawa ekonomiki?? Jak coś wymodzisz to daj znać bo mój 20litrów wciąga na stu kilometrach .

Cytat:
2004-06-06 16:55:14, kaovietz pisze:
Fotka KLASA Szkoda,kurde,ze nie umyłem kombiaka
(...)


Nie tłumacz się, nie byłeś w stanie - jeszcze byś się we wiadrze utopił . Mój umyty i wypolerowany (ze słabym efektem ) prezentuje się tu o wiele lepiej niż w rzeczywistości. Na tej fotce kombiak też wygląda nieźle, poczekaj aż zobaczysz jej full-size
  
 
Nie no Panowie zdjęcie KLASA !!!, jak z folderu

miejsce na stronie czeka na relację, uwaga : na zachęte powiem że byłaby to 100-tna relacja ze zlotu
także Race_D jako już klubowicz zapraszam do klawiatury, zmontuj fajny tekst, prześlij najciekawsze zdjęcia i status "power member" masz w kieszeni
  
 
Cytat:
2004-06-06 18:28:14, GDA pisze:
(...)
miejsce na stronie czeka na relację, uwaga : na zachęte powiem że byłaby to 100-tna relacja ze zlotu
także Race_D jako już klubowicz zapraszam do klawiatury, zmontuj fajny tekst, prześlij najciekawsze zdjęcia i status "power member" masz w kieszeni



No to mnie zmotywowałeś . Nie wiem czy dzisiaj będę w stanie jeszcze coś zrobić ale jutro na pewno skręcę odpowiedni relejszyn. Już nawet zacząłem ale sam nie wiem kiedy mnie zmogło .
Żeby tak zupełnie nie zawieść dzisiaj wrzucam jeszcze jedną fotkę z tej serii. Niestety dom już zadaszony co skutecznie przeszkadzało w kadrze :

Jutro reszta...
  
 
super fotki, kurde zacząlem zalowac, ze bylem tylko w sobote i to jeszcze krotko...
  
 
Już zabrałem się do roboty, niedługo będzie rylejszyn i fotky. W międzyczasie można looknąć >> fotki vievior'a na stronie czeczuna << .
  
 
Cytat:
2004-06-06 17:15:03, Race_D pisze:
Cytat:
2004-06-06 16:52:33, Maciek_938 pisze:
(...) Za to dzisiaj już około 12:00 miałem trochę czasu i zabrałem się za robienie Poldka. Jeszcze dużo roboty mnie czeka, ale plany ambitne i mam nadzieję, że bez większych problemów uda mi się je zrealizować.

Pozdrawiam


I jak spalanie - spadło? W planach rozumiem dalsza poprawa ekonomiki?? Jak coś wymodzisz to daj znać bo mój 20litrów wciąga na stu kilometrach .



Spalanie oscyluje mi ostatnio w granicach 10.5l-11/100km. Dalsze prace to poprawa komfortu podróżowania, bo z ekonomiką to jedyny sposób ubrać lekkie buty i regulacja na onanizatorze spalin. W Twoim przypadku winne są totalnie zrujnowane membrany, albo raczej to co z nich pozostało. Niestety to około 100zł w plecy, lecz musisz przeliczyć ile chcesz jeszcze tym autem pojeździć, bo może jednak warto zainwestować i mieć realne spalanie przy Twojej jeździe na poziomie 12-13l/100km...

Co do planów to konkretnie:
- przróbka deski rozdzielczej (kilka przycisków itp.)
- wygłuszanie
- centralny zamek
- nowe fotele
- czyszczenie wnętrza
- przeróbka audio
- przyciemnianie szyb (muszę się uśmiechnąć do Krzyśka )
- plus kilka mniej istotnych dupereli

Auto jest już w dużym stopniu rozebrane (jeżdżę teraz tylko z jednym fotelem ) i stopniowo wykonuję poszczególne działania. Nie wspominam już o tym, że przyszedł czas, aby skończyć lakierowanie

ps. wczoraj zamontowałem CZ w drzwiach przednich. Już działa i jest połączony z alarmem. Fajny bajer, a jaki wygodny

Pozdrawiam