Generacje LPG - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polecam instalacje JTG, własciwie dobrane wtryskiwacze i kalibratory to 100% bezawaryjnej pracy tego systemu. W naszej firmie posiadamy urządzenie do precyzyjnego doboru tych wartości. Za ok. miesiąc wstawiamy własną HAMOWNIE (będziemy jedyna firmą gazową na rynku Warszawaskim).Gorąco zapraszam.

www.egp.pl

[ wiadomość edytowana przez: -ENERGY-GAZ-POLSKA- dnia 2006-04-11 20:32:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: -ENERGY-GAZ-POLSKA- dnia 2006-04-11 20:34:40 ]
  
 
Cytat:
2005-08-22 10:35:17, eqs pisze:
Moze kilka slow o 4 generacji SEQUENT24 lub FLy jednak ja dla siebie prosze o 24 jest wiadomo tansza... Chodzi mi o spawowanie sie jej starte mocy itd...



Sequent 24 -> obcięta wersja "Fly Sequent" różnice:
- wtryskiwacze BRC(przy Fly były możliwe Brc oraz japońce KeiHN)
- brak czujnika MAP(używany tylko przy programowaniu)
- dwa czujniki temperatury(cieczy chłodzącej oraz gazu)
- przełączanie na gaz nie zachodzi po "kolei na każdy cylinder" tylko na wszystkich jednocześnie(może szarpnąć)
Poza tymi detalami te same możliwości - spadek mocy i spalanie uzależnione jedynie od jakości gazu przy założeniu że instalacja jest poprawnie zamontowana i wyregulowana ...pozdrawiam
  
 
witam croma1

mam peugota 2.0 Turbo 98r i jeden z kolegów poradzil mi abym zamontowal sobie gaz sequent 24 turbo. co mozesz mi na ten temat poradzic (co to jest za instalacja i jak sie sprawuje)i ile mniejwiecej kosztuje

pozdrawiam
  
 
do ktorej generacji mozna zaliczyc "Blosa z sinikiem krokowym"?
czy kos widzial, ma takiego blosa w aucie?
mam zamiar takiego blosa wlozyc do mojego autka.
widzialem kilka fotek z blosem mechanicznym (regulacja srobkami),ale z silnikiem krokowym nie.
jedynie krotka informacje na stronie :
http://www.czakram.pl/katalog1.php?name=blos

jesli ktos ma takie cudo w aucie lub wie gdzie mozna to zamontowac prosze o kontakt !!!
  
 
witam croma1!

Jaka instalacje moglbys polecic do Peugeota 406, 2.0 z 1998?
Gazownicy z Wroclawia oferuja mi BRC? Nada sie, czy lepiej zainwestowac w cos lepszego (jesli tak, to co?)?

Dzieki z gory za odpowiedz,
JedrekWie
  
 
Witam.
Wybacz ale teraz to przeczytałem. w tym wózku jest sekwencja tak wie na każdej instalce przy dobrej regulacji to powinno dobrze pracować.


Cytat:
2006-08-08 13:40:28, JedrekWie pisze:
witam croma1! Jaka instalacje moglbys polecic do Peugeota 406, 2.0 z 1998? Gazownicy z Wroclawia oferuja mi BRC? Nada sie, czy lepiej zainwestowac w cos lepszego (jesli tak, to co?)? Dzieki z gory za odpowiedz, JedrekWie

  
 
czym zagazować hopla 2,5 v6


[ wiadomość edytowana przez: latek dnia 2006-10-02 14:08:39 ]
  
 
Jaki gaz IV generacji zainstalować do toyoty corolli 1.4, 2000r, silnik VVTI, plastikowy kolektor i zamontować w miarę dobrze i tanio w okolicach warszawy ?
  
 
W dobrym warsztacie praktycznie kazda instalacja bedzie dobrze pracować. jednak do toyoty daj sobie zamontować dodatkowo lubryfikator do zaworów.



Cytat:
2006-10-02 22:47:22, facy pisze:
Jaki gaz IV generacji zainstalować do toyoty corolli 1.4, 2000r, silnik VVTI, plastikowy kolektor i zamontować w miarę dobrze i tanio w okolicach warszawy ?

  
 
Witam,

Jaką założyc instalacje do Hondy CR-V 2.0 1998 rok. Myśle o IV generacji (BRC 24? Fly? lub coś innego). Co polecacie i czy potrzebuje lubryfikatora do zaworów?

Croma1 ile wyniosłaby instalacja V generacji?

Dzieki za info.
  
 
witam.
wybacz ale przeoczyłem ten post.
kazda sekwencyjna jest dobra ale koniecznie lubryfikator.
natomiast na 5 generacji chodzi b.dobrze koszt 4900 zł.
jedyny problem ze zbiornikiem w kolo bo tam jest płytka miska na to koło i trzeba takze zrezygnować ze stolika.
  
 
Witam
Posiadam Mitsubishi Space Gear 98r. poj.2,0 benzyna jaką instalacje możecie polecić do tego auta? Może ktoś już posiada i podzieli się inframacjami.
  
 
Witam.
Można i 2 generacji ale najlepiej 4 generacji. Np. STAG 300 albo KME DIEGO.



Cytat:
2006-11-27 07:59:28, Bodek-Mitsu pisze:
Witam Posiadam Mitsubishi Space Gear 98r. poj.2,0 benzyna jaką instalacje możecie polecić do tego auta? Może ktoś już posiada i podzieli się inframacjami.

  
 
Witam .
Pytanie wiadomo do kogo
Mam Chryslera z silnikiem HEMI 5,7V8 - 340KM no i poczułem potrzebe zagazowania go ;D
Pytanie czym ?? Nie chce się ładować w jakies olbrzymie koszta jesli to samo będzie mozna osiągnąc instalacja starszej generacji .
Ale jeśli będzie to warte zachodu to wyskubie sie i na V generację .
Czekam na odpowiedź nie zobowiązującą bo u instalatora to każdy poradzi to na czym ma największą przebitke....
Pozdrawiam.
  
 
Chciałbym założyć LPG do Toyoty Corolli 1.3 16V 1994, ale nie wiem jaką. dopiero co ją kupiłem i nie wiem czy najpierw ją nie pojeżdzić i zobaczyć jak się będzie sprawować silnik. Co o tym sądzicie, czy można najpierw zdiagnozować czy silnik jest ok, czy LPG mu nie zaszkodzi. Wczesniej miałem VW polo coupe z 1987 roku, tam miałem gaz 4 lata i zaczął szwankować gażnik(chyba za mało jeżdżiłem na benie). Może mógłby ktoś polecić zakłady montażu LPG z Poznania.
  
 
Witam
Mam pytanie, jaką instalację zamontować do Octavi 1,8 20V AGN.
  
 
Cytat:
2006-11-30 09:48:03, Neno pisze:
Witam . Pytanie wiadomo do kogo Mam Chryslera z silnikiem HEMI 5,7V8 - 340KM no i poczułem potrzebe zagazowania go ;D Pytanie czym ?? Nie chce się ładować w jakies olbrzymie koszta jesli to samo będzie mozna osiągnąc instalacja starszej generacji . Ale jeśli będzie to warte zachodu to wyskubie sie i na V generację . Czekam na odpowiedź nie zobowiązującą bo u instalatora to każdy poradzi to na czym ma największą przebitke.... Pozdrawiam.



Nowy model KME Diego ( Ego ) dobrze współpracuje z silnikami HEMI.
Dodam, ze to IV generacja - nie ma sensu V gen, przy obecnej podatności na problemy chociazby ze strony jakości naszego gazu.
  
 
Witam.
Gustaw co jest nowego ciekawego w EGO. Jakie rozwiązania?
  
 
Mam pytanie - czy STAG 300 i BRC sequent są prównywalnymi jakościowo instalacjami, czy może wyróżniają sie na plus/minus?
Ew. co w podobnej cenie do dwulitrowca toyoty 3S-FE?
Pozdr. P.
  
 
witam.
raczej wybierz stag 300 lub KME DIEGO.