Spot Aleksandrów Łódzki (okolice Łodzi) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-24 14:24:41, RATMAN pisze:
Wiecie co - nie widze problemy zeby zacząć spotkanie na kaloryferze a potem np przejechać i obadać tereny Aleksandrowskie (oczywiście dla chętnych ) Taki bardziej dynamiczny niż statyczny spot



ten pomysl nie jest zly...mozemy sie rowniez spotkac na jakims wylocie do Aleksandrowa, jakis parking przed supermarketem, przeciez damy rade i sie znajdziemy...

pozdrawiam
cybertec
  
 
wiecie co w tę sobote o 11:00 na placu zwycięstwa robimy spot (mini) Łady może tak jakoś się wspólnie dogadamy i spotkamy oczywiście jezeli pasuje wam sobota???
  
 
Ja niestety narazie tocze boje z systemem, więc nie moge nic obiecać na 100%
Będe śledził wątek, a jak się wyrobie z czasem i nauką to napewno zawitam

P.S.

Cybertec, widziałeś jaki ostatnio ładny zielony fiacik przyjeżdża do nas pod wydział?
  
 
no wlasnie chyba Toma o nim wspominal dzisiaj...a kto jest jego wlascicielem??
  
 
Ja się dostosuje do reszty jak bede miał chwilke to podjade wszystko jedno gdzie, byle nie za daleko od łodzi. A jeśli chodzi o fiata to dzisiaj przed "akwarium" widziełem jak dobrze pamiętam granatowego fiata z logo fso ak na tylnej szybie. Ciekawe kogo to. Rejestracja nie łódzka.
  
 
Cybertec dzięki za sms'ka
Tylko zgubiłem się Niedziela 27 VI godz.15 parking w Aleksie przy supermakecie? Czy coś popierniczyłem??????
  
 
nie godzina i miejsce spotkania nie zostaly jeszcze ustalone. To co podales to byla propozycja RATMAN'a, a ja proponuje spotkanie wczesniej (okolo 13). Jesli chodzi o miejsce spotkania to albo Kaloryfer i stamtad jedziemy do Aleksandrowa, albo gdzies na trasie wylotowej do Aleksandrowa (moze jakis parking przed hipermarketem) i stamtad juz mamy blisko i wyruszamy...

pozdrawiam
cybertec
  
 
OK - To może tak dla ustalenie bo termin już coraz blizej
Spotykamy sie w Niedziele godzina 13:30-Kaloryfer Ponieważ jak zanm życie nie wszyscy przyjadą punktualnie (bo nie każdy może)wyjezdzamy ok 14:20- 14:30 do Aleksandrowa (Tak żeby na miejcu być ok 15) zobaczyć na żywo to co tak Adamidial zachwala
Mam nadzieje ze tym razem wilk będzie syty i owca cała...


PS
Ponieważ od 15 dzisiaj do odwołania nie bede miał kontaktu z netem (mała rewolucja i musze kompa od telefonizacji odpiąć a pracuje do 15) to prosze sie kontaktować na 501097861 (sms z netu nie kosztuje a jak podacie numer odpowiem na pewno

POZDOWKA
RTM@RTB

[ wiadomość edytowana przez: RATMAN dnia 2004-06-25 07:23:55 ]
  
 
a zostajemy przy spotkaniu na Kaloryferze czy kombinujemy ze spotkaniem na jakims parkingu przed hipermarketem (np. hypernova)...

pozdrawiam
cybertec
  
 
Zostańmy przy kaloryferze (wystarczy na razie rewolucji)
  
 
czyli ostatecznie
spot łodzki 27. 06. 2004 (niedziela)
I CZESC SPOTU
miejsce spotkania: kaloryfer
godzina: 13:30
II CZESC SPOTU:
GODZINA 14:30 wyjazd z Kaloryfera do Aleksandrowa i tam na miejscu kontynuacja spotu...

pozdrawiam
cybertec
  
 
o i tak lubię KONKRETY!!!!
  
 
Jak zwykle postaram się przyjechć. Trzeba by jakoś może powiadomić Gucia.
  
 
No pomysł ciekawy.
Ja o tej godzinie z moją panią jadę na Rawe Mazowiecką w celu remontu domku[są plany 2 dniowego zlotu działkowego pod koniec Lipca ].
Ale postaramy się na trochę zjawić,choć nie obiecuję.
Michał+Kasia i Polonez Caro 1.6GLE
  
 
Yoshi mam nadzieje, że uda Ci się wpaść chociaż na chwilke.
  
 
Postaram się być ale nie obiecuje, przekarze info Guciowi może on podjedzie
Pozdrawiam
  
 
No i po spocie....
  
 
niech Ci co nie byli zaluja - znalezlismy bardzo fajne miejsce i mysle ze nastepnym razem tez w te okolice zawitamy...
zdjecia i relacja mam nadzieje bedzie jutro...

pozdrawiam
cybertec
  
 
Podziękowania dla Was chłopaki, że wpadliście. Myśle, że następnym razem będzie nas więcej. Jeszcze raz dziękuje[IMG]null
  
 
Właściwie nie znależlismy tylko zostało nam pokazana.