Zlot Skody - Poznań, 4-6.06.2004 (prośba do obecnych)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na wstępie serdecznie witam wszystkich miłośników i użytkowników wspaniałych samochodów spod znaku Skody! (cukier musi być ).
Otóż jest taka sprawa jedna - przyjemne z pożytecznym . Może niektorzy zwrócili uwagę na fotkę w moim podpisie i dwie w profilu - przedstawiają one Skodę Tudor z 1949 roku. Odrestaurowanie tego samochodu było moją pracą dyplomową. Jak widać jest już skończona jednak część teoretyczna zostanie oddana dopiero przed obroną.
Koniec wstępu - część właściwa
W Poznaniu w dniach 4-6.06.2004 odbywa się >> I Międzynarodowy Zlot Użytkowników Skody <<, na którym pojawi się m.in. rok starsza bliźniaczka mojej dyplomówki. Jak już się pewnie część z Was domyśla chciałbym prosić kogoś z miejscowych (lub innych obecnych na w/w imprezie) o zrobienie jak największej ilości fotek tego pojazdu (szczególnie dokładne ofotogrfowanie wnętrza) gdyż chciałbym je załaczyć do swojej pracy. Niestety zdjęć tego modelu praktycznie nie ma na sieci więc jest to tym większa okazja. Jako wyraz wdzięczności mogę ująć autora fotek w bibliografii . Niestety dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj a na weekend mam już inne plany - organizuję u siebie mały spot regionalny więc raczej nie będę w stanie osobiscie się pojawić.
Reasumując - jakby ktoś tam był i opstrykał ten model to byłbym baaardzo wdzięczny.

pozdrawiam i czekam na efekty
THX in Adv.


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-04 12:27:11 ]
  
 
Hej. BYlem na tym zlocie
Posta przeczytalem dopiero dzis wiec nie zglebialem dokladnie tej skodziany.
Ale chyba chodzi o brazowa co przyjechala na lawecie.Jeszcze nie byla skonczona ,a juz na sprzedaz.
Rozne fotki beda na stronce zlotowej www.zlot.skoda.pl lub na www.skodovka.xu.pl (tu za jakis tydzien) Moze bedzie kilka z ta skodziana.
Jak bede wiedzial cos wiecej to damznac.
  
 
Wielkie dzienx za linki Wilu, bardzo mi pomogły .
Jeśli by ktoś coś miał z tego o co prosiłem to niech się do mnie odezwie.
  
 
qmpel z gdanska byl na tym zlocie i napewno narobil duzo fotek, wiec jak juz bede mial od Niego te fotki to sie odezwe. Pozdrawiam