ŚWIĘTOKRZYSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie co jest?
Ruszczie swoje .... auta i zorganizujmy jakiś mały spocik w ramach OKP bo szkoda że tu nic się nie dzieje a w LOB aż wrze
pozdrawiam
Adrian mam nadzieję że tym razem dasz rade przyjechać na cały zlot XII LOB PARTY
Pozdrow ienia
  
 
Damian na zlocie bede na 100 % a w ktore dni to okresle sie blizej wzjazdu bo mam szkole wtedy jak zlot. Bede znal plan to powiem co i jak, napewno bede w sobote bo bedzie wyjazd na lotsko, a tego nie moge oposcic

Damian na LOBie wrze, bo przeciez wiadomo jest ze : "LOB TO LOB I NIE MA TO TAMTO"

Pozdrawiam i do zobaczenia w Belchotowie
  
 
Witajcie. Wybiera sie ktos z was na Motokopytko www.motokopytko.pl do starachowic? w Niedziele?
  
 
Witajcie Panowie.
Jestem tu nowy. Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Astry





[ wiadomość edytowana przez: GrzesD dnia 2006-11-21 20:16:03 ]
  
 
Witam

Przypominam Adminom Regionów, aby pilnowali statusów osób z regionu.
Proszę przesyłac do mnie listy osób, którym nalezy zmianić status.

Pozdrawiam

P.S.
Jednocześnie, każda osoba indywidualnie może wystapic do mnie o w/w zmianę.
  
 
A MOŻE WYBRALIBYŚCIE SIĘ NA NASZ NAJBLIŻSZY ZLOCIK OKP W ŁODZI (wątek na głównym forum) TYLKO BEZ WYMÓWEK ŻE MACIE DALEKO KAŻDY MA TAKĄ SAMĄ DROGĘ BO JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POLSKI....PISZCIE SIĘ ŚMIAŁO BĘDZIE SUPER ZABAWA...TRZA ZACZĄĆ TEN SEZON Z GRUBEJ RURY..POZDRAWIAM
NAZAR
  
 
Ramki OPEL KLUB POLSKA wczoraj zostały zamówione.
Wybrałem najdroższe, ale ponoć najlepsze. ( jakość wykonania, szerokość paska na reklamę OKP, idealne dopasowanie).

Termin realizacji to 15 dni roboczych.

Od tej chwili zbieram zamówienia pod adresem poczta@opelklub.pl
Proszę w tytule podać:

IND - gdy zamówienie indywidualne
GRP - gdy zorganizowana grupa

Cena została ustalona na poziomie:

10 zł ZA DWIE RAMKI.

Jeśli wysyłka będzie zbiorcza min 10 ramek (obniżam próg) nie doliczam kosztów przesyłki.
W innym wypadku należy doliczyć 5 zł.

Na zlotach regionalnych w Warszawie sprzedaję ramki po 10 zł.
Ostatnia środa miesiąca BlueCity ~20:00. ( inf. zawsze wcześniej na forum w wątku warszawskim)

Pieniądzę będę zbierał ( wtedy podam numer konta) jak juz ramki będę miał w rękach.

Pozdrawiam


P.S.
Proszę Region Adminów o zajęcie się sprawą w swoim regionie.

  
 
zlot!
  
 
Proszę osoby odpowiedzialne za region o pilny kontakt email.

Maciej Różalski
poczta@opelklub.pl
  
 
Witam!

W związku z reorganizacją w Klubie proszę o osoby zajmujące się regionem o kontakt poczta@opelklub.pl w tytule proszę napisać RegionAdmin.


Ci którzy odpowiedzieli na mój poprzedni apel nie muszą jeszcze raz wysyłać listu.


Jeśli w Regionie niema takiej osoby, czekam na propozycje
Dodam, że po zmianach taka osoba będzie miała znacznie więcej obowiązków.
m.in będzie zajmować się mini portalem Regionu. Uczestniczyć w podejmowaniu decyzji klubowych.


Ostateczny termin zgłoszeń - 01 Listopada 2007.
Po tej dacie wszystkie regiony bez Admina zostaną skasowane.


Pozdrawiam
Maciej Różalski
0608375222