Niewidzialna wycieraczka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie rain-X'a miałem. Wspaniały.
Ja miałem ze Stanów...

Pozdrawiam
  
 
Ja sobie wczoraj kupiłem 'Niewidzialną wycieraczkę' Jak tylko znajde czas na umycie autka to zastosuję to ustrojstwo na bocznych szybkach.
  
 
Piglettowski nie bój się zastosować i na przednią szybkę. Te kropelki naprawdę rewelacyjnie się łączą i spływają. Magia
  
 
Kiedyś takie rzeczy przywoziło się z USA lub z zachodu teraz mamy rodzimą produkcję wypróbuje, stosuje inne produkty AL i nigdy się nie zawiodłem.
  
 
Cytat:
2004-06-07 10:32:00, madzia_83 pisze:
To sie nazywa po prostu Niewidzialna Wycieraczka (serio)
...
napewno w każdym innym wiekszym sklepie też to znajdziesz na dziale motoryzacyjnym


Faktycznie tak się nazywa - do nabycia w Hipernowej za cirka ebałt 12 PLN
testuję od tygodnia, super, jak na razie tylko jeden minus - jak deszcz słabnie - szyba mało mokra - pracujące wycieraczki zaczynaja nieprzyjemnie hurgotać po szybie
  
 
Cytat:
jeden minus - jak deszcz słabnie - szyba mało mokra - pracujące wycieraczki zaczynaja nieprzyjemnie hurgotać po szybie


Tak to fakt, ja już dawno nie nałożyłam nowej warstwy i teraz jak jest deszcz i używam zwykłych wycieraczek to tak jakby coś się zamazywało na szybie ale ten efekt po 2 sekundach znika
Dziwne ale tak jest - to póki co jedyny minus. Jak umyję autko to zobaczymy jak będzie.
Co do inhych produktów do "dopieszczenia " samochodu polecam preparat do konserwacji zderzaków. Polecił mi go Alan i jest naprawdę OK.
Rewelacyjnie przyciemnia (jeśli posiadasz zderzaki nie zalakierowane ) - psikasz, przecierasz szmatką, czekasz a po chwili patrzysz i co widzisz?? - czarne, pięknie odmłodzone zderzaczki i zabezpieczone przez promieniami słonecznymi!! - coś jak mleczko do opalania z filtrem
  
 
Cytat:
2004-06-17 11:22:00, madzia_83 pisze:

Co do inhych produktów do "dopieszczenia " samochodu polecam preparat do konserwacji zderzaków. Polecił mi go Alan i jest naprawdę OK.


A jak się to "cudo" nazywa?
  
 
Cytat:
piotrr Wysłany: 2004-06-19 12:45:49
Cytat:
-------------------------
2004-06-17 11:22:00, madzia_83 pisze:
Co do inhych produktów do "dopieszczenia " samochodu polecam preparat do konserwacji zderzaków. Polecił mi go Alan i jest naprawdę OK.
-------------------------
A jak się to "cudo" nazywa?


"Środek Bamp do zderzaków" firmy Auto Land.
Koszt ok 10-12 zł.

Ja niedawno temu widziałem tą "Niewidzialną wycieraczką" ... ale na półce w sklepie... dopóki nie zobaczę na własne oczy jak to działa to nie kupię
poza tym już nie mam kasy na kosmetyki bo ostatnio dałem za szampon i za środek do opon 25zł. ale teraz już mam spore zapasy i chyba do końca sezonu nie będę musiał nic dokupywać
  
 
Sprawiłem sobie niewidzialną wycieraczeke i rzeczywiście zdaje egzamin woda ucieka z szybek, efekt podobny jak przy większych predkościach po wyjechaniu z myjni, środek można używać też w domu np. do kabiny przysznicowej
  
 
Cytat:
2004-06-22 12:00:35, KJ pisze:
Sprawiłem sobie niewidzialną wycieraczeke i rzeczywiście zdaje egzamin woda ucieka z szybek, efekt podobny jak przy większych predkościach po wyjechaniu z myjni, środek można używać też w domu np. do kabiny przysznicowej


No i powiedz że nie wciągający efekt ...
A o tym żeby stosować do kabiny to nie pomyślałem. Gratulacje
  
 
do bocznych szyb można zamiast niewidzialnej wycieraczki używac plastmalu. szczególnie jesienia i zimą jest fajnie jak po trasie ma się w miarę czyste szyby.
  
 
Do kabiny prysznicowej?? Ciekawa sprawa... muszę u siebie spróbować Dzięki za patent
  
 
Ja używam chemii zarówno domowej jak i samochodowej ze strony złote środki pl mają naprawdę rewelacyjne środki mało znanych producentów. Stosuje ich niewidzialną wycieraczkę dr rain wiper, nie maże szyby jak te marketowe a kosztuje niewiele, naprawdę polecam...
  
 
Ja używam chemii zarówno domowej jak i samochodowej ze strony złote środki pl mają naprawdę rewelacyjne środki mało znanych producentów. Stosuje ich niewidzialną wycieraczkę dr rain wiper, nie maże szyby jak te marketowe a kosztuje niewiele, naprawdę polecam...
  
 
Cytat:
2004-06-07 08:40:07, madzia_83 pisze:
Drodzy klubowicze, nie wiem czy słyszeliście o nowym specyfiku do szyb samochodowych. Nazywa się "Niewidzialna wycieraczka". Jest to płyn w opakowaniu ze spryskiwaczem, który rozpyla sie na uprzednio umytą szybę. Krople deszczu pod wpływem prędkości po prostu spływają z szybki tak, że nie trzeba uzywac wycieraczek Bardzo dobrze to wygląda również na bocznych szybach. Polecam. Kosztuje ok.11,00 zł.


Słyszałem i moge polecić niewidzialną wycieraczkę od K2 http://bit.ly/1337_K2NiewidzialnaWycieraczka