Witamy ... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich miłośników FIATA 127/128. Jestem posiadaczem czerwonego Fiata 127 Mk1 rocznik 73. Postaram się dzielić z wami wszystkimi wiadomościami jakie posiadam na temat tych wspaniałych samochodów.
Pozdrawiam
  
 
Podaje link do zdjecia mojego 127
http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?id=908



[ wiadomość edytowana przez: dan127 dnia 2006-01-07 10:58:48 ]
  
 
witam,

też nabyłem 127 mk2 niedawno i tu mam pytanie do dana127, czy słyczałeś może o ofertach sprzedaży silników do 127ki (903, 1050 cm3), dja znać (namiary 502 667 065, igor.lange@mg.gov.pl)

Mocarz
  
 
witam jestem użytkownikiem samochodu Zastava 1100 (nie wiem czy takie 128 też honorujecie) z 1976 r
  
 
Witam wszystkich, nie mam jeszcze prawo jazdy(pracuje nad tym ), ale już zostałem posiadaczem 127 MkIII (już drugiej w mojej rodzinie - drugą jeździ siostra). Narazie mogę co najwyżej po parkingu pojeździć, ale i tak kocham to auto
  
 
Witam.
Przed paroma dniami stałem się właścicielem Fiata 127 mk2 z silnikiem 1300. Co ciekawe, poprzedni właściciel był przekonany że jest to, jak mówił "tysiąc sto".
Teraz będę pewnie pytał o wszystko, bo wcześniej ujeżdżałem tylko chłodzone powietrzem pojazdy o pojemności 650 ccm
  
 
Witam w dniu dzisiejszym stałem sie posiadaczem fiata 127 MK2. Pozdrawiam
  
 
Witam, W kwietniu stalem sie szczesliwym posiadaczem fiacika 128 Sport Coupe SL z 73 roku, jest on teraz w trakcie remontu, blacha na swoj wiek nie wyglada az tak tragicznie poniewaz 10 lat stal w garazu, mam nadzieje ze z Wasza pomoca juz niedlugo przezyje druga mlodosc
Pozdrawiam
Pawel
  
 
witam.dzisiaj kupiłem fiata 127 cupe z 1973 roku. nie ma kół ani silnika wogóle nic nie ma tylko blacha. sprzedam.kontakt: 508202999
  
 
Witam wszystkich. Jako,że kupiłem bardzo biedniutki okaz mk2: http://www.allegro.pl/item332271154_fiat_127p_uratuj_go.html to zapewne często będę Was pytał o różne takie tam....Już teraz DZIĘKUJĘ zainfo z forum dotyczące zamienników amortyzatorów i zacisków hampli pozdrawiam,
  
 
Witam.
Dużo będzie roboty z twoim nowym nabytkiem? Pamiętam, że poprzedni właściciel kupił go z rok temu, a potem chyba głównie stał.
  
 
Cytat:
2008-03-25 17:23:26, janas81 pisze:
Witam. Dużo będzie roboty z twoim nowym nabytkiem? Pamiętam, że poprzedni właściciel kupił go z rok temu, a potem chyba głównie stał.




Rozglądając się od dawna za 127 natrafiłem na to ogłoszenie i kupiem, po autko jadę dopiero w niedzielę (ale już zapłaciłem, żeby nie "uciekło" " Cóż, modlę się, żeby buda nie była megatragiczna, remont podzespołów wliczyłem " z góry" w koszty po prostu -auto ma wszak 27 lat.....
Chociaż migomat mam i boję się że też się przyda....



Czy do silnika 1050 ccm jakaś skrzynia 5 biegowa pasuje bez cięcia podłużnicy ?

[ wiadomość edytowana przez: Viking13 dnia 2008-03-26 20:17:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: Viking13 dnia 2008-03-26 20:45:27 ]
  
 
Z tego co wiem nie pasuje. Opieram się na wiedzy wyczytanej, bo osobiście skrzyni 5-biegowej w rękach nie miałem.
  
 
Cytat:
2008-03-26 20:01:42, Viking13 pisze:
Rozglądając się od dawna za 127 natrafiłem na to ogłoszenie i kupiem, po autko jadę dopiero w niedzielę (ale już zapłaciłem, żeby nie "uciekło" " Cóż, modlę się, żeby buda nie była megatragiczna, remont podzespołów wliczyłem " z góry" w koszty po prostu -auto ma wszak 27 lat..... Chociaż migomat mam i boję się że też się przyda.... Czy do silnika 1050 ccm jakaś skrzynia 5 biegowa pasuje bez cięcia podłużnicy ? [ wiadomość edytowana przez: Viking13 dnia 2008-03-26 20:17:49 ] [ wiadomość edytowana przez: Viking13 dnia 2008-03-26 20:45:27 ]


pasuje chyba od ritmo 1,3 ale nie wiem czy wlezie na silnik
  
 
Witam serdecznie!
Chciałbym wszystkich zainteresowanych Wielkopolan posiadających autko marki fiat zaprosić na www.fiatwlkp.pl
  
 
Witam nie mam co prawda ani 127 alni 128 ale ciesze się że tu trafiłem. Nie wiedziałem, ze jest taki klub. Żadko kluby miłosników starych samochodów maja swój "domek" na ogólno-motoryzacyjnych forach.

Przy okazji pragnę polecić artykuł mojego kolegi

Historia Fiata 127
  
 
Witam wszystkich pasjonatow fiata 127-128. Forum obserwuje od dawna tylko jakos nie moglem sie zebrac zeby sie zarejestrowac. Juz od ponad 3 lat (jak czas pozwala) remontuje Fiata 127 mk1 z 1974 roku. Na szczescie wszystko idzie juz ku koncowi i mam nadzieje ze niedlugo moja siodemka zacznie dzielnie nawijac asfalt na kola. Samochodzik jest u mnie od poplowy 1996 roku. Moj tata jezdzil nim okolo 3 lat. potem z blachego powodu samochodzik przestal jezdzic i tak sobie stal w garazu z 10 lat i byly dwie mozliwosci
1. Na zlom - bo zajmowal tylko garaz
2. kompletna renowacja.
Na cale szczescie cos mnie tknelo w dobrym kierunku i dzisiaj autko juz zapala przejechalo nawet kilka metrow W miare mozliwosci wrzuce kilka fotek jak sie moje autko prezentuje.
Witam jeszcze raz wszystkich i pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2011-03-21 11:57:12, PiotrekPod pisze:
Witam wszystkich pasjonatow fiata 127-128. Forum obserwuje od dawna tylko jakos nie moglem sie zebrac zeby sie zarejestrowac. Juz od ponad 3 lat (jak czas pozwala) remontuje Fiata 127 mk1 z 1974 roku. Na szczescie wszystko idzie juz ku koncowi i mam nadzieje ze niedlugo moja siodemka zacznie dzielnie nawijac asfalt na kola. Samochodzik jest u mnie od poplowy 1996 roku. Moj tata jezdzil nim okolo 3 lat. potem z blachego powodu samochodzik przestal jezdzic i tak sobie stal w garazu z 10 lat i byly dwie mozliwosci 1. Na zlom - bo zajmowal tylko garaz 2. kompletna renowacja. Na cale szczescie cos mnie tknelo w dobrym kierunku i dzisiaj autko juz zapala przejechalo nawet kilka metrow W miare mozliwosci wrzuce kilka fotek jak sie moje autko prezentuje. Witam jeszcze raz wszystkich i pozdrawiam.


Witam kolege,
W takim razie w Minsku sa juz dwa fiaty 127

  
 
Miło że sie poszedłan żyletki. Powodzenai w ogarnianiu. Miły samochodzik.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Witam. Jestem tutaj nowy...

Mam na imię Łukasz i mam 23 lata. Na forum sprowadza mnie chęć podyskutowania z ludźmi mającymi jak ja (od wczoraj) fiata 127 MkI

Oprócz tego mam w domu:

Topowe A.gr Saxo VTS
Na codzień Lancer EVO V
I na popołudniową zabawę fiat 127

Pozdro