Witamy... POZNAJMY SIĘ! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!
Moze twoj wujek czyta liste dyskusyjna?
  
 
raczej nie...ale jak w niedzielę przyjedzie wbiję mu ten pomysł do głowy.
  
 
witam własnie stalem sie posiadaczem peugeota 306 1.9 D .wczsniaj jezdzilem benzynowym i musze sie przyzwyczic bo troche inaczej sie jezdz ale ogolnie oki.
Mam tez pytanie jak ruszam slychac maly recht krory za chwile ustaje co to moze byc , czy tak ma byc i wogole co moze mi sie dziac z tym autem.
Pozdrawiam i dzieki za odp.



[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-06-15 22:47:28 ]
[ powód edycji: post przenioslem do odpowiedniego watku. ]
  
 
recht-->kolejne trudne slowo
Zdefiniuj co rozumiesz poprzez slowo recht Ja nie panie maju
  
 
Dzien doberek,
sie przywitac chcialem
mam na imie Piotr i od niedawna jestem wlascicielem granatowego puga 2.0 kombi '00. jezdze nim sobie codziennie z ursynowa DC do centrum wiec moze kiedys sie spotkamy na drodze

pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam

Ksywe mam (wbrew pozorom ). Na codzień poruszam się Peugeotem 106 1.0 rocznik 1998
  
 
Witam!
Widze ze moja reklama przyniosla skutek
  
 
Cytat:
2005-06-22 12:53:53, Focus pisze:
Witam! Widze ze moja reklama przyniosla skutek



Jak widać na załączonym obrazku
  
 
Zapraszam czesciej I oczywiscie jak ladnie poprosisz Adasco to dostaniesz ladnego statusika Aha i uzupelnij profil o jakies fotki itp
  
 
Cytat:
2005-06-22 13:03:44, Focus pisze:
Aha i uzupelnij profil o jakies fotki itp



Postaram się jeszcze dzisiaj aczkolwiek pogoda trochę nie sprzyja
  
 
Rozejrzyj sie po forum, poczytaj, popisz. Mam nadzieje ze sie spodoba
  
 
frakcja 106 rosnie w sile
  
 
A jak Niedlugo zaczniemy sie domagac wlasnej kategorii na forum
  
 
Witanko,
kolejny Peugeot 106 do kompletu
  
 
nie ma to jak 106
  
 
pozdrawiam wszystkich jestem fanem peugeotow od baaardzo dawna... zajezdzalem rodzicow P405 STI 2.0 -> piekna bryka
jeszcze do tego jezdzilem oplem Corsa 1.2 tez bardzo przyjemne autko
i nie rdzewial jak glosi opinia i zostal sprzedany i wymieniony na cos wiekszego czyli wlasnie Partnerka w koncu rodzina sie powiekszyla...
przez jakis czas jezdzilem sluzbowym Partnerkiem 2.0 HDi ale niestety mial nieszczescie zostac w karambolu kolo Kraka...
obecnie przemieszczam sie Partnerkiem 1.9 D z 2001 roku...
Baaardzo wygodne i duże autko
pozdr.
M.

[ wiadomość edytowana przez: Maciek77 dnia 2005-09-19 18:59:03 ]
  
 
ostatnio mialem przyjemnosc jezdzic citroenkiem berlingo tez z 1,9D silniczkiem (czyli to samo co twoj partnerek). Jedna uwaga. Silniczek moglby byc ciut mocniejszy, a tak to autko cud malina. Bardzo mi sie podoba
  
 
Haj! skoro tak wszyscy się witają to może i ja się przedstawię - puga 405 mi 16mam od ponad roku i byłam w tym samochodzie zakochana ale od paru miesięcy jest z nim coraz gorzej. W zasadzie nabieram przekonania ze wjadę na jakieś wzgórze wrzucę luz zwolnię ręczny i będę patrzyła jak pięknie toczy się w dół ..... może przy was zmienię podejście do rzeczy
  
 
Cytat:
2005-09-19 19:52:43, Focus pisze:
ostatnio mialem przyjemnosc jezdzic citroenkiem berlingo tez z 1,9D silniczkiem (czyli to samo co twoj partnerek). Jedna uwaga. Silniczek moglby byc ciut mocniejszy, a tak to autko cud malina. Bardzo mi sie podoba


a jeszcze pierwszym moim pojazdem byl Polski cadillac czyli fiat 125 p rocznik 1976... ech starszy ode mnie... ale jak na swoj wiek jezdzil wspaniale...

moze i moglby ale do spokojnego przemieszczania wystarczy...
gdyby nie kolo pasowe w HDi bylby taki a nie zwykly diesel...
  
 
też miałam kredensa 86 berlina.. służyłm i 4 lata..szkoda mi go