Witamy... POZNAJMY SIĘ! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co prawda juz jednego posta napisalem ale to nie przeszkadza zeby sie przywitac
witam wszystkich na forum ktore jest nam potrzebne jak tlen
nie bede sie chwiali czym jezdze bo nie ma sie czym chwalic a poza tym mam nadzieje ze zobaczymy sie na jakims spocie lub zlocie i wtedy staniemy na kresce (oczywiscie w odpowiednich klasach )

Pozdrawiam
  
 
łelkam.
  
 
Witam witam. Zlocik po mału się kręci, ale jeszcze duzo czasu...
  
 
witam wszystkich. śmigam peugo partnerem HDI.
  
 
Witam wszystkich!!
posiadam Puga PArtnera.. z silnikiem 2.0 hdi
i jak narazie jezdzi a jak bym mial jakies pytanka to bede pisal

  
 
Chciałem się przywitać od niedawna jestem użytkownikiem 206.
Jest to mój pierwszy samochód spod znaku Lwa, prawdopodobnie już niedługo będę Was zasypywał gradem pytań, ale na razie po prostu witam .
  
 
Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum ale być może spotkaliśmy się już na forum FSOAK. Pozdrawiam wszystkich
arturw
  
 
witam
jestem nowy, niedawno kupilem 406 2.0 TB. Malo jeszcze o nim wiem, takze bede potrzebowal waszej pomocy

Pozdrawiam
  
 
Witam serdecznie

Tak sie zlozylo, ze zakupilem 406 HDi 90KM - wersja Rapier RHD

Mam nadzieje, ze autko mi posluzy jakis czas. Nie panowalem zakupu francuza zgodnie z przyslowiem o samochodach na "F" ale nie sadze zebym mial tego zalowac.

Pozdrawiam i licze na pomoc w razie potrzeby.
  
 
Strzała.
Od niecałego miesiąca szczęśliwy posiadacz 407 2,0 Premium w benzynie.
Witam
  
 
Witka Jestem nowy na forum Peugeota.Jestem posiadaczem 206
  
 
Lepiej od razu zarejestruj się na www.206 club.net, bo zaraz Ci się ten Peugeot zacznie sypać, a na tamtym forum ktoś Ci pewnie pomoże w ewentualnych problemach. Tutejsze forum już praktycznie zmarło ze starości.
  
 
Cytat:
2008-02-11 20:28:11, jackrally pisze:
Lepiej od razu zarejestruj się na www.206 club.net, bo zaraz Ci się ten Peugeot zacznie sypać, a na tamtym forum ktoś Ci pewnie pomoże w ewentualnych problemach. Tutejsze forum już praktycznie zmarło ze starości.

On sie sypie od czasu jak wyjechaliśmy z salonu .dzięki za info