Ma ktos moze program do projektowania skrzyni basowej???? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-07-05 23:20:10, kabul pisze:
ja tez bylbym bardzo wdzieczny kabull@neostrada.pl

ja tez chce prosze bbaarroonn@o2.pl
  
 
Jak mozna to ja tez poprosze mati.junior@interia.pl
Z gory dzieki pzdr
  
 
Jak by to nie był problem to poprosze także.
Pozdrawiam Tomek
vwmaniak1@interia.pl
  
 
ja tez bym prosil na maciej-ek@wp.pl[addsig]
  
 
Jeśli ktoś może to niech prześle jakiś program. Z góry dzięki ! godekx8@interia.pl
  
 
Ja tez bymbył bardzo wdzięczny za ten programik do obliczania ojętości skrzyń basowych.
Mój e-mail: johnnus@buziaczek.pl Z góry dziękuję!!!
  
 
Dobra to ja tez .... please dobry i łatwy w obsłudze program.... moze być kilka... do liczenia skrzynki !!

Kupiłem dwa Rockfordy 30 cm i dobra skrzynke potrzebuje obliczyć i wykonać! Z góry dzieki za "dobre programy".
  
 
Ja tez bym bardzo prosil o te programiki! Z gory dzieki! mlody84@neostrada.pl
  
 
Może kolegę zamęczymy, ale jeśli nie sprawi to problemu to i ja poproszę b.wuzik@interia.pl
  
 
to dla mnie tez poprosze jakis programik jjwks@o2.pl z góry dziękuję i pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-09-03 14:22:53, Javka pisze:
to dla mnie tez poprosze jakis programik jjwks@o2.pl z góry dziękuję i pozdrawiam



Oj ale jest chętnych na ten programik, ale jeśli to nie kłopot to wyslij mi też proszę na adres norbert_marciniak@o2.pl
Pozdrawiam
  
 
ja też ja też chce! bardzo prosze o ile to nie jest problem na przemek@vp.pl
  
 
Ja się nie wyróżnie i też poproszę
Oczywiscie z góry wszystkim dziękuje...
Bym zapomniał o e-mailu: georgio_17@interia.pl
Pozdro!!!

[ wiadomość edytowana przez: Georgio dnia 2005-10-24 21:25:43 ]
  
 
i ja tez bym poprosil weiderr@wp.pl i mam jeszcze pytanie z czego najlepiej zrobic tube?? czy moze to bedzie juz w programie pisalo?? pozdrawiam
  
 
Ja rowniez Byłbym bardzo wdzieczny za takie programiki! Jesli ktos posiada to prosze przesyłac na przemex157@o2.pl
z gory tnx
  
 
HEJA!!
Ściągnijta se ludziska sami...WinISD
  
 
też poprosze te programiki(najlepiej po Polsku)Z góry dzięki wielkie,napewno z nich skorzystam.Na : paleczka0706@wp.pl
  
 
Rookie1984 podał wyzej link
  
 
a czy ma ktoś może po polsku jesli tak to bardzo bym prosił jaros_szymus@op.pl z góry dzięki
  
 
Czy jeszcze ja bym się załapał żeby mi ktoś wysłał ten programik?
e-mail:fordfiesta14@wp.pl
Z góry dzięki