Spot w Toruniu 26 czerwca 2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-25 18:30:19, Lafaar pisze:
jak jechal z bydzi do torunia

Jeszcze muzykę kazali włączyć,żeby zobaczyć jak gra
  
 
Cytat:
2004-06-25 00:17:05, D0mel pisze:
Cytat:
BTW - kto ma dobry węch/słuch . Gaz mi spierdacza wyraźnie ale nie wiem kędy .



Ja mam pudełeczko zapałek



Nie wyda, próbowałem już zapalniczką...


Cytat:
2004-06-25 16:52:45, kaovietz pisze:
(...)
Po glownej czesci spotu proponuje ASO u Domela/na kanale opodal,gdzie beda swiadczone uslugi dla ludnosci .Oczywiscie wieczorem integracja w jakims milym lokalu...


Ooo, i taka koncepcja mi się podoba . Około 14-ej przybędę do Piernikowa moim nowym nabytkiem ze stajni FSO . Wizyta na kanale wysoce wskazana by była.
A więc do zboczenia!



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-26 00:01:36 ]
  
 
Cytat:
Około 14-ej przybędę do Piernikowa moim nowym nabytkiem ze stajni FSO . Wizyta na kanale wysoce wskazana by była.



Rejs... czyzbys kupil DFa Kombi?
Wizyta na kanale platna jest 2 zl/h u obslugi parkingu...(bo to tam jakis prywatny strzezony)
  
 
No,no Race,jestem pod wrażeniem
Jakbyś nie mógł nas znaleźć - dzwoń.
  
 
Heyah!

Wlasnie jestesmy w trakcie spotu

A szczerze mowiac to spocik zaczal sie o 11 pod Toritalem, pozniej wspaniale 4 godzinki spedzilismy grillujac naZamku Dybowskim, a pozniej nastapilo przeniesienie pod moj garaz. Pod moim garazem nastal spot z wieksza nawet liczba samochodow niz spot wlasciwy, a podczas naprawiania drzwi popelniono kilka nastepnych piw, grillowano oraz naprawiano garazu wrota

Race zachwycil wszystkich swoim nowym kombi (drugi torunski spot, w czasie ktorego zakupione zostalo auto oraz swoimi niesamowitymi umiejetnosciami niepilnowania grilla (wszyscy żerli przypalone kiełbaski).

Teraz siedzimy u Lafaarów by za moment wybrać się na łowy do Nonstopu ... wrrrrrrrrrrrróć... na Stare Miasto

Relacja oraz (niesamowite) zdjęcia będą wkrótce -jutro pojutrze. A działo się, oj działo. Gdańsk, Szczecin, Warszawa - możecie się schować

Piwne pozdrówka!!!!
  
 
Cytat:
2004-06-22 13:30:42, Mieszko1976 pisze:
Aha, sorry że to w tym wątku - w Płocku w najbliższych dniach na złom pójdzie DF Kombi, 88 lub 89, stał parę lat w garażu, nie rozsypany i nierozszabrowany, nie-karetkowy. Podobno paru klubowiczów go oglądało ale "wybrzydzali" jak twierdzi właściciel. Może ktoś chce z niego chociaż jakieś graty??? Szkoda by tak w całości na żyletki poszedł..... Szkoda że laweta do bydzi by mnie z torbami puściła, bo bym go ściągnął i postawił jako pomnik na działce....
Jakby co to kontakt ze mną.
MK


Sorry że tak w tym wątku, ale chciałem powiedzieć, że wspomniany DF na złom nie pójdzie. Na sprzedaż też już nie jest. A karetką to on niestety był i to pełnowymiarową - ale to nie problem. Dziura w dachu po "kogucie" i (zaspawana) po wywietrzniku, cała tapicerka w kolorze turkusowym pomalowana na czarno (niestety niezbyt dokładnie), przycisk od "koguta", otwory po sygnałach w zderzaku i każda szyba z innego roku
BTw - zapraszam do mojego profilu - druga fotka (jutro zrobie lepszą za dnia).

Cytat:
2004-06-26 21:47:15, D0mel pisze:
Heyah!

Wlasnie jestesmy w trakcie spotu

A szczerze mowiac to spocik zaczal sie o 11 pod Toritalem, pozniej wspaniale 4 godzinki spedzilismy grillujac naZamku Dybowskim, a pozniej nastapilo przeniesienie pod moj garaz. Pod moim garazem nastal spot z wieksza nawet liczba samochodow niz spot wlasciwy, a podczas naprawiania drzwi popelniono kilka nastepnych piw, grillowano oraz naprawiano garazu wrota


No ja już jestem "po" i w domku odpoczywam (Toruń-Bydzia 30min ).


Cytat:
Race zachwycil wszystkich swoim nowym kombi (drugi torunski spot, w czasie ktorego zakupione zostalo auto oraz swoimi niesamowitymi umiejetnosciami niepilnowania grilla (wszyscy żerli przypalone kiełbaski).


Przestań sapać - wungiel jest zdrowy . A właściwie czemu nikt nie jadł chrupiącego chlebka (później także w wersji perforowanej )


Cytat:
(...) Relacja oraz (niesamowite) zdjęcia będą wkrótce -jutro pojutrze.


Chyba Ci odjebało? Niesamowite to już są! Dajmy np. fotkę pt. "Rozpałka-U95":


Reszta moich fotek z tego dnia >> TUTAJ <<.
Z ciekawszych rzeczy to polecam fotki PICKUPA W KLASYKU (Płock)


Cytat:
A działo się, oj działo. Gdańsk, Szczecin, Warszawa - możecie się schować


No baa!
  
 
Oficjalnie chcialem spot zakonczyc niniejszym !!!
Nawalony D0mel, Kao i Voytass odprowadzili nas do domku, a wiec toruński spot mozemy uznac z skonczony! Wiecej konkretow zapodamy po wytzrezwieniu, jedyne co mozemy napisac teraz, to: tak sie bawi, tak sie bawi, tak sie bawi FSO !!!!!!!!!!!!!!!
  
 
PS Ale sie naj#$%lim !!!!
  
 
Pomimo, że ostatnio trochę jesteśmy pokłuceni to i tak gratuluję Ci Rejs nowego nabytku. Szkoda, że tylko również w nim trzeba ostro powalczyć z rudą na drzwiach (opinia na podstawie zdjęć).

Widać spocik był udany - gratulacje. Ja niestety do końca tygodnia kompletnie nie mam czasu. Mam nadzieję, że później sytuacja się zmieni in plus.

Pozdrawiam
  
 
Krótki raport z pozycji "the day after": spotowicze żyją

Co prawda rano zostałem brutalnie zbudzony przez sąsiadów informujących mnie o włamaniu do piwnicy, ale jakoś się trzymam

Relacja, fotki wkrótce.

Aha: ukradli mi tylko (z tego co widze) stary, uszkodzony monitor W tym kraju nawet złodziejstwo schodzi na psy...
  
 
Uffff,spocik klasa-niedawno wstałem w domu domelowem budząc się Jednak nasze spoty dzięki niezwykłym inicjatywom są niesamowite Ludzi było mało,ale co z tego? Zamek,grill,garaz i różne durnoty czynione regularnie czas cały,a patom mecz u Lafaarów zakonczony poniewierką w lokalu z nazwy nie pamiętanym
Bajerka jest!!!
  
 
Taa, wlasnie wstalim... Bardzo miło było, aczkolwiek odczuwam lekki dyskomfort spowodowany lekkim bólem głowy. Kao lokal nazywal sie MGM, badz tez po staremu Lavazza.
  
 
No i spot oficjalnie zakończon. Atrakcji było co nie miara, dwa grille, mało ludzi, dużo piwa i dobrej zabawy.


Tak się bawi - tak się bawi - F-S-O! Załączony obrazek przedstawia naprawiony podczas spotu garaż
  
 
Nareszcie w domu!
Echh się działo...a na fotce wraz z Voytassem prezentujemy typową postawę narodową pt"zmęczeni jagodzianką" Garaz Domela jest teraz prześliczny a przede wszystkim ma całe drzwi,hehe.
Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę,a szczególnie domelowi za gościnę.Pozdrówki!
  
 
Taaaak
  
 
Cytat:
2004-06-27 12:17:43, Maciek_938 pisze:
Pomimo, że ostatnio trochę jesteśmy pokłuceni to i tak gratuluję Ci Rejs nowego nabytku. Szkoda, że tylko również w nim trzeba ostro powalczyć z rudą na drzwiach (opinia na podstawie zdjęć).

Widać spocik był udany - gratulacje. Ja niestety do końca tygodnia kompletnie nie mam czasu. Mam nadzieję, że później sytuacja się zmieni in plus.

Pozdrawiam


Eeee, stare dzieje - czasem trzeba zeby nie wyjśc z wprawy ale chyba juz jest looz, co nie?
Kombiak fajny i chyba nie jest gorszy od Twojego byłego. BTW - ktory to był rok??
Spocik dobrze widać ze udany był jak najbardziej.
Filmik bedzie nawet jak zostanie zmontowany lekko w całość, a ujecia są nieziemski - Ci co byli to wiedzą .

Jejq - kto przejechał Kakaovtza??


ps. Kiedy relacja się pojawi pełna?


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-28 02:14:52 ]
  
 
Cytat:
Jejq - kto przejechał Kakaovtza??
ps. Kiedy relacja się pojawi pełna?



Kaovtza przejechał transport piwa

Relacja pojawi się, jak ją napiszę... cierpliwości. A Ty tam dostarcz filmiki Zoltarowi! Coby był pełen wypas.. a w ogóle może do filmu nadadzą się też foty jako stille? Daj znać to Ci zaślę jakoś zdjęcia...
  
 
siema...
No foto zajefajne, impreza jak zwykle pewnie też hehe
Taaaaaa koledzy
  
 
Cytat:
2004-06-28 02:12:56, Race_D pisze:
Cytat:
2004-06-27 12:17:43, Maciek_938 pisze:
Pomimo, że ostatnio trochę jesteśmy pokłuceni to i tak gratuluję Ci Rejs nowego nabytku. Szkoda, że tylko również w nim trzeba ostro powalczyć z rudą na drzwiach (opinia na podstawie zdjęć).

Widać spocik był udany - gratulacje. Ja niestety do końca tygodnia kompletnie nie mam czasu. Mam nadzieję, że później sytuacja się zmieni in plus.

Pozdrawiam


Eeee, stare dzieje - czasem trzeba zeby nie wyjśc z wprawy ale chyba juz jest looz, co nie?
Kombiak fajny i chyba nie jest gorszy od Twojego byłego. BTW - ktory to był rok??
Spocik dobrze widać ze udany był jak najbardziej.


Spoko

Co do Kombiaka to ten mój to był rok 1987. Lecz niestety w nim trzeba było duuuużoo jeszcze popracować na co mnie po prostu nie stać. Na razie muszę się uporać z dwoma obecnymi Poldkami, ale powiem tak dyskretnie, że wszystko jest już na dobrej drodze. Wogóle tak wczoraj oceniłem dokładnie co jest do zrobienia z blacharki w Poldku 1.5 AB i faktycznie progi mimo, że na pierwszy rzut oka tego nie widać kwalifikują się do wymiany (szczególnie ten po stronie kierowcy, gdyż od pasażera jest jeszcze w miarę). Trochę przy aucie trzeba będzie pospawać, ale to już nie moja działka.

Co do spociku to następny, ale nie spocik, lecz zlot będzie 17-18 lipca w Czerniewicach (ogólnopolski PTK), ale nie wiem czy nawet tam dam radę się wyrobić. W piątek egzaminy, a mam jeszcze kilka spraw na głowie...

Do zobaczenia

Pozdrawiam