Spot 3miasto - 11 lipiec 2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-07-02 20:29:00, daniel pisze:
Może ktoś by podjął "diecezję" ,to juz prawie za tydzień a ja muszę dać znać na komendę.



No miałeś zdać relację z tego parkingu w Gdyni i wtedy miała być decyzja... bo póki co to Motocross
  
 
Żeby zdać relację muszę tam pojechać-czekam na info od Kasiuni
  
 
Cytat:
2004-07-02 20:29:00, daniel pisze:
Może ktoś by podjął "diecezję" ,to juz prawie za tydzień a ja muszę dać znać na komendę.


Otóż to - w związku z brakiem konkretnej propozycji zostaje tardycyjne miejsce i godzina spotu - czyli 12:00 pas Zaspa

na miejscu można zawsze coś ustalić (w zależności od pogody - która nas w tym roku nie rozpieszcza) i urządzić sobie rajd po kaszubach, albo na Hel
  
 
Jest pewien problem, wesole miasteczko stoi na pasie do 19 lipca wiec raczej miejsca na spot nie bedzie.

[ wiadomość edytowana przez: skora dnia 2004-07-03 16:14:50 ]
  
 
To może dla odmiany pojezdzicie na diabelskim młynie,a nie tylko samochody
Takiego spotu jeszcze nikt nie miał
  
 
Spotkac sie tam mozna - a potem zobaczymy - zwlaszcza, ze dzis wlozylem juz zaproszenia na ulotkach klubowych dwom bardzo ciekawym samochodom z FSO.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Mnie sie tam w Borsku podobalo - no ale byłem tam tylko jeden raz Ja też proponowałbym jakieś miłe i raczej ustronne miejsce. Nic nie wygląda piękniej niż samochody FSO na łonie natury ))))) Tak na przyszłość - to daleko ale myślę że kiedys możnaby pomysleć o zlocie na lotnisku w BAGICZU pod Kołobrzegiem. Tam często są zloty motocyklowe szczególnie.
Miejmy nadzieję, że pogoda będzie lepsza
  
 
Cytat:
2004-07-03 21:18:34, jarbar pisze:
Tak na przyszłość - to daleko ale myślę że kiedys możnaby pomysleć o zlocie na lotnisku w BAGICZU pod Kołobrzegiem. Tam często są zloty motocyklowe szczególnie.


Czyli juz wiemy gdzie spotykac sie ze Szczecinem
  
 
A ja po 3miejskim wybieram sie na Zlot FSOAK na inne lotnisko, z płytą poślizgową... zreszta fotki są w wątku "tam będe" czy jakoś tak...
  
 
Kochani! PROPOZYCJA PIERWSZA.!W Gdyni na ul Mickiewicza od roku stoi pusty pólhektarowy parking.Nie nadaje sie na "plenie gum"Jest za to znakomity na cos w rodzaju prób sprawnosciowo-precyzyjnych.Parkowanie tyłem do krawęznika, parkowanie tyłem , bokiem , przodem, dachem i pachołki jak kto woli.Miejsce jest w centrum miasta Gdyni ale w dzielnicy spokojnej , dojazd na nosa, dzielnica Kamienna Góra.Wystarczy od Urzedu Miasta kierować sie na górę.
O grilu zapomnijmy, knajp nie ma w pobliżu.
NASTEPNA PROPOZYCJA. Odpowiada nam rowniez cos w rodzaju Turystycznego Rajdu.Moze Rajdu NA Orientacje, z podanymi tylko wybranymi punktami orientacyjno -kierującymi.Zakładam wyjazd z miejsca startu (równe szanse) potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie na jakims wyznaczonym punkcie orientacyjnym (po drodze) i zlot w punkcie końcowym czyli mecie.KRYTERIUM ZWYCIESTWA będzie dotarcie na metę JAK NAJKRóTSZĄ trasą.Przy starcie wszyscy zerujemy liczniki.Oczywiscie trase dokumentujemy zapisujac przejechane miejscowości albo cechy charakterystyczne.Wszystko na mecie zweryfikuję.Moge to wszystko zorganizować, wytyczyc trasę itp.Potrzebuje tylko dwuch "załóg " na punkty kontrolne.Przewiduje całą trasę na 100-120 km.Najblizsze Kaszuby , oczekuje TYLKO KONKRETNYCH komentarzy.CZY KOGOS BOLI GŁOWA CZY MA ZAPARCIE innych klubowiczów nie musi obchodzic.Termin 11 07 2004 czyli "niedziela klubowa"Jeżeli pojedzie 10 samochodów jest sens.
Dobranoc!
  
 
Mimo iż pomysł rajdu bardzo mi się podoba to ze względu na wyjazd (paliwko) jestem za grillem na motocrossie...
  
 
Cytat:
2004-07-03 22:26:12, Nomad pisze:
jestem za grillem na motocrossie...


Ja jestem za grilem w Przywidzu tak jak KajTan proponowal
  
 
No to na czym w końcu stanęliśmy ? Zaspa odpada bo wesołe miasteczko ... inne propozycje są wciąż mgliste, trzeba się na cos zdecydować gdyż jutro chciałbym dać info o spocie

btw: o ile wyjazd na weekend mi wypali to może tak się zdażyć że nie będę mógł uczestniczyć w spotkaniu - niestety sezon letni rządzi się swoimi prawami
  
 
ja jestem kiepskim kierowcą więc jak coś to moge być punktem kontrolnym
  
 
Ten Przywidz z grillami może być ciekawy - tylko oby pogoda dopisała. Nie musi być upalnie ale byle nie lało.
Rajd tez fajna sprawa.

Gdyby nie brak czasu i zbyt daleka droga zaprosiłbym Was wszystkich w moje rodzinne strony - do Tych, zwłaszcza jakby się dało wjechac na tor FIATA przy fabryce - świetna sprawa - raz mi się udało przejechać cienkolem od kumpla - ale zaraz musieliśmy uciekać bo generalnie tam wjeżdzać nie można.

Tak więc dalej debatujemy
  
 
Witam i o finał pytam.
  
 
Spotkać się na Zaspie możemy,wesołe miasteczko nie zajmuje całego pasa a frekwencja chyba nie będzie tak wielka żebyśmy się nie zmieścili
A później można w plener ruszyć
  
 
To ja...

Niestety, jestem na urlopie i w niedziele bede pozaza.
Zwiedze Poznan, Warszawe, Katowice i jeszcze raz Warszawe.

Ale jesli chcecie jechac do Przywidza, nikt was stamtad nie przegoni. Jesli nie wiecie jak tam trafic, Lazik i Adamus powinni miec gdzies itinerery z zeszlorocznego rajdu, tylko to bedzie dalej (o jakies 100km ;))

Szkoda, ze mnie nie bedzie, bo chcialem sie pochwalic nowym nabytkiem, ktory przywiozlem z wypadu do Szwecji.
Ile tam bylo zabytkow...800 wozow.

Relacje mam nadzieje zrobic niebawem.
  
 
Hm coraz więcej z nas się wykrusza i z tego co widzę to trzeba bedzie powtórzyć spota 18-07 z okazji tego że "tata Korek" pojawia sie w miescie rodzinnym

a może przeniesiemy generalnie spotkanie na 18-tego ? bo ja też jestem wciąż zawieszony ?
  
 
Spotykamy sien bo chcemy, a nie "musimy"
Do zobaczenia w srode i w niedziele.