Pojedyncza wycieraczka MK4... opis TU:

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Eloo wszystkim... Zrobiłem dziś sobie w essim taki właśnie tuning, no i naszła mnie faza to opisałem wszystko u siebie na www
Dla zainteresowanych tu jest adres:

blackdrivers.friko.pl

W dziale TUNING!! - ZAPRASZAM

  
 
A dla leniwych - załozyć mechanizm od Fiata Uno
  
 
Może to i pomysłowe z tą wycieraczką ale jak czasem jeżdżę Fiatem Uno który też tak ma, to mię letko wk.. znaczy denerwuje ta połać niewytartej szyby przed nosem. Szczególnie przyjemna jest jazda za wywrotą co to właśnie z budowy wyjęchała i się myje w kałużach...
Życzę następnych udanych pomysłów
  
 
Kwestia przyzwyczajenia
  
 
...nom jeździłem po deszczu, i jest nawet dobrze. Nie wiem jak będzie w trudniejszych warunkach.

A tak przy okazji wycieraczek... czy jest jakiś sposób żeby
po 1 - przyspieszyć prace na najszybszym biegu, bo jak mocna ulewa to nie wyrabiają...
po 2 - czy jest jakiś paten żeby na czasowym wycieraniu zmieniać częstotliwość... jakaś łatwa przeróbka żeby np potencjometrem to robić. Bo to co jest w MK4 jest niewystarczające.

ktoś się tym bawił??

POZDRO ALL
  
 
Były wersje z potencjometrem.
  
 
hmmm... tuning to tuning, ale to mnie akurat nie pociąga. drażniła by mnie ta stojąca wycieraczka w połowie szyby. gratuluję chęci zabawy z wycieraczkami
jak mnie ostatnio pokorciło żeby mechanizm wyjąć i przesmarować, to po założeniu wycieraczki kręciły... ale w dół a przy okazji jeszcze jakiś kabel mi się w nie zaplątał
  
 
Liked, u mnie wycieraczka kładła się normalnie w prawo