BIAŁYSTOK - spoty - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A co ma być, spotkajmy się w sobotę, godzina dla mnie zupełnie obojętna. Może 16, Krywlany?

Będziecie pierwsi, którzy będą mieli możliwość zakupu kalendarzy... wiozę do Was pierwsze 10 kalendarzy /reszta będzie gotowa dopiero w styczniu/!
  
 
Cytat:
2006-12-29 06:32:57, mateoos pisze:
A co ma być, spotkajmy się w sobotę, godzina dla mnie zupełnie obojętna. Może 16, Krywlany? Będziecie pierwsi, którzy będą mieli możliwość zakupu kalendarzy... wiozę do Was pierwsze 10 kalendarzy /reszta będzie gotowa dopiero w styczniu/!



O 16.00 na Krywlanach jest juz zupelnie ciemno i ja sie boje tam jezdzic po zmroku....

Moze lepiej za dnia, albo w bardziej oswietlonym miejscu?????
  
 
Myślę że wszystko "będzie w telefonach" - znaczy się telefonicznie poustalamy gdzie i o której.
Jeśli chodzi o imprezę "podwórkową" to chyba pozostaje teren PB.
Pożniej można ewentualnie przemieścić się do jakiegoś lokalu - ja proponuję jako odskocznia od MCD pizzerię Sixty Six na Żelaznej .
Jakby co w telefonach

Pozdrawiam
  
 
Dziękuję wszystkim za przybycie, ja już melduję się w domu. Droga powrotna przebiegła spokojnie, jak zwykle zresztą, bez najmniejszych nawet usterek. Polonez zrobił 1400 km przy średnim spalaniu 9 litrów LPG.
  
 
Cytat:
2007-01-02 18:22:09, mateoos pisze:
Dziękuję wszystkim za przybycie, ja już melduję się w domu. Droga powrotna przebiegła spokojnie, jak zwykle zresztą, bez najmniejszych nawet usterek. Polonez zrobił 1400 km przy średnim spalaniu 9 litrów LPG.




A Kiedy nastepny wypad na podlasie????
  
 
Zapraszamy Wszystkich na Spotkanie regionalne w niedzielę
28 stycznia 2007 r. na parkingu przy MC Donalds naprzeciwko dworac PKS

Początek spotkania godzina 18.00.
  
 
a białystok żyje??
  
 
no, a Białystok żyje?
  
 
z tego co wiem i zauwazylem to białystok przeniosl sie
tu
ale juz od dluzszego czasu tez nikt nie zaglada
  
 
Jak tam Białostoczanie i okolice może jakiś spocik ? np. niedziela Krywlany godziny popołudniowe ?
  
 
chyba już nie dużo osób tu zaglada do tego wątku
  
 
Cytat:
2007-05-24 12:47:09, Lukasz-PTK pisze:
Jak tam Białostoczanie i okolice może jakiś spocik ? np. niedziela Krywlany godziny popołudniowe ?



mysle ze to dobry pomysl to i ja bym sie pojawil ale to dopiero jak ogarne mojego fiacika
  
 
jest tych parę klubów i zamiast tak wszyscy razem na jednym forum się zgadali to tak tu dwie tam trzy tam gdzieś jeszcze jedna osoba może tak niedzielą jakoś po południu na krywlanach palenie gumy co tygodniowe się odbywa więc można przy okazji popatrzeć i pogadać może jacyś przypadkowi użytkownicy maszyn FSO się dołączą co wy na to ?

[ wiadomość edytowana przez: Lukasz-PTK dnia 2007-05-30 22:52:05 ]
  
 
Heh chyba tu już nie ma co pisać chłopaki z ptk wpadli a więcej nikt
  
 
ja bym chetnie wpadl ale niestety mam niesprawny samochod jak go ogarne to napewno wpadne jezeli w koncu cos bedzie...

Ps. mozna wiedziec co oznacza skrot PTK
  
 
Priv poszedł jak zrobisz to pisz wtedy będziemy myśleć
  
 
he he juz wiem co oznacza skrot PTK
moj samochodzik juz dziala i calkiem niezle smiga tylko nie wiem czy wiesz ze to nie polonez a fiat 125p
  
 
mi to nie przeszkadza a tobie ?
  
 
mi tym bardziej tylko zauwazylem ze na waszym spocie sa prawie albo tylko same polonazy lecz moge sie mylic
sadze tak po obejzeniu zdjec w Twoim profilu
  
 
Nie no bez przesady Krasek przecież śmigał Fiatem (teraz już Polonezem) ale miło mieć fiata na spocie nie mam nic przeciw