Wyszukiwarka - blad w dzialaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dlaczego wyszukiwarka nie szuka w tytulach watkow? Np. watek Gadzety z epoki , wpisuje "epoki"...i nie znajduje ?
  
 
Jeszcze chwila cierpliwości wyrwi i wyszukiwarka bedzie bezbledna
  
 
Bede cierpliwy jak slon A skad ty GDA masz tyle postow? Na hyde bywales czy co ?
  
 
Żadko tam piszę chociaż czytam i widze wasze "nabijanie", a ja sobie dopisałem 100 bokiem
  
 
Jeszcze raz tak i dostaniesz bana A propo - czyzby wspomniana wczesniej na gg moja metoda to zrobiles?
  
 
hehe nie no co ty żartowałem - tyle mam (około 50-100 to juz mi sie cofnęło) od marca tu siedzę "to se nabiłem" ale wejdź w mój profil to zobaczysz że w większosci na forum klubowym
  
 
widze, ze sobie niezle radzicie w tym watku ... nie bede sie wtracal

pozdr.
  
 
Daemon - dajemy sobie rade

GDA -
>>> to zobaczysz że w większosci na forum klubowym


Kurcze to alibi to do mnie ?
  
 
Chcialem tylko powiedziec ze po zmianach na forum nowa wyszukiwarka juz szuka w tytulach no i ma tyle bajerow ze sie chyba pogubie
  
 
Dobrze Wyrwi, ze sie zalogowales, bo juz myslalem ze sie nie doczekam. Jeszcze kilka rzeczy nie dziala ale to pozniej ...

Piszcie co i jak

pozdr.
  
 
Cytat:
2002-12-01 10:53:34, daemon pisze:
Dobrze Wyrwi, ze sie zalogowales, bo juz myslalem ze sie nie doczekam.



Teskniles?
  
 
Oczywiscie

pozdr.
  
 
Mam problem z wyszukiwarką na forum. Nie wiem czy to ja nie umię z niej korzystać, czy z nią jest coś nie tak. Jeżeli to jest ta pierwsza wersja, to niech ktoś mądrzejszy od mnie, mnie oświeci. Klikam "szukaj na forum" -> w miejscu "szukane słowo" wpisuję interesujący mnie wyraz -> pojawia mi się lista wątków kojarzących się z moim zapytaniem -> i teraz zaczyna się problem: jeżeli już kliknę na link konkretnego wątku, to nie otwiera mi się ten właśnie wątek, tylko otwiera się strona główna forum. Czy wie ktoś o co tu chodzi? Z góry serdeczne dzięki.
  
 
Hmm, wszystko jest oki.

A co wpisujesz w wyszukiwarke? Klikasz oczywiscie w tytul znalezionego watku a nie w link do forum, na ktorym odnaleziono watek?

pozdr.
  
 
Prawdopodobnie ten problem dotyczy tylko forum Lada Klub Polska, bo na nim właśnie korzystałem z wyszukiwarki i wystąpił ten problem. Sprawdziłem dla ciekawości wyszukiwarkę na dwóch innych forach. Na nich było z wyszukiwarkami wszystko OK. Więc chyba tylko na LKP jest z nią coś nie tak. Przypuszczam, że Ty sprawdziłeś tylko jedną wyszukiwarkę i na tej podstawie stwierdziłeś, że wszystko jest w porządku. Przynajmniej u mnie, przynajmniej w przypadku LKP nie wszystko gra.
Z góry dzięki za rozpatrzenie mojej sprawy.
Pozdrówka
Miły
  
 
Wyszukiwarka jest jedna i ta sama dla kazdego forum ale sprawdzilem faktycznie na jednym forum, na LKP ... dlatego pytalem "co wpisujesz w wyszukiwarke".

napisz jak to wyglada, bo ja nic nie widze - wyszukuje i dziala.

pozdr.
  
 
Może już wiem co źle zrobiłem. Otóż tam jest ograniczenie, że jedno zagadnienie może mieć do pięciu słów oddzielonych spacjami. Ja jak mówiłem znałem cały tytuł wątku, więc wpisałem cały. A ten tytuł to: "chyba jednak będzie 112 3d". No i tajowy się wyświetlił, kliknełem, a tam otwiera się główna strona forum.
Postanowiłem sprawdzić, czy jakieś pojedyncze słowa będą się szukać. Szkoda tylko, że nie zrobiłem tego od razu, tylko najpierw sięgałem po porady. I okazuje się, że wątki poniżej pięciu słów się otwierają po wyszukaniu jak należy. A ja po prostu myślałem, że to jest do pięciu słów włącznie, a tu się okazuje pięć słów, ale wyłącznie.
Mówię - po prostu szkoda że z wyszukiwaniem pojedynczego słowa olśniło mnie dopiero po tym jak wysłałem posty na forum.
Po prostu dałem dupy. Sory Daemon za zamieszanie.
  
 
spox, zawsze do czegos dojdziemy

pozdr.
  
 
Mam problem. Nie mogę korzystać z wyszukiwarki na forum, ponieważ wyskakuje mi następujący komunikat:

"Dostep do wyszukiwarki wylacznie z domeny motonews.pl.
Jesli wyswietla Ci sie ten komunikat odblokuj informacje przechowywana w zmiennej HTTP_REFERER (Norton Internet Security i inne)"


Korzystam z Norton Internet Security 2003. Szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć ustawień do zmiennej HTTP_REFERER!!

Czy możecie powiedzieć co i gdzie mam zmienić w ustawieniach firewalla?
Będę bardzo wdzięczny!!
  
 
Problem został rozwiązany już kilka dni temu!
Daemon! Jesteś wielki!!
Pozdrawiam serdecznie!!