Dzień dobry, jestem nowy !!! - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Konrad, jest przecież PG Try this
  
 
heh wczoraj już masakrycznie byłem zmęczony, ale dzisiaj dam radę napewno Miłego dzioneczka tu all i witam wszystkich nowych
  
 
Dzień dobry! Pozdrowienia dla wszystkich.

Uszy mnie piekły parę dni temu i teraz wiem dlaczego!! Ktoś tu o mnie mówił...
Jak komuś naprawdę zależy, to mnie znajdzie.
  
 
Dzień dobry !
Chciałem się przywitać. Jestem prawie nowy, z średnim przebiegiem
Stan techniczny - dobry.
Pozdro.
  
 
Cytat:
2004-08-30 10:26:01, Perzan pisze:
Dzień dobry !
Chciałem się przywitać. Jestem prawie nowy, z średnim przebiegiem
Stan techniczny - dobry.
Pozdro.


Witaj Perzan
Ja też w dobrym stanie, prawie nówka , ale niestety juz nie na gwaracji hi hi
  
 
Witam witam - nowych i starszych
  
 
Dzien Dobry po procesie weryfikacji otrzymalem przepustke do klubu i jestem jego szczesliwym czlonkiem (2 z lubelszczyzny)... a wiec jeszcze raz: DZIEN DOBRY pozdrawiam
  
 
Dobry Ja może wiekiem młoda ale czuję się starym klubowiczem a właściwie klubowiczką i baaardzo dobrze mi z tym Pozdrawiam wszystkich!!
  
 
Cytat:
2004-08-30 14:33:38, saiamin pisze:
Dzien Dobry po procesie weryfikacji otrzymalem przepustke do klubu i jestem jego szczesliwym czlonkiem (2 z lubelszczyzny)... a wiec jeszcze raz: DZIEN DOBRY pozdrawiam



Warszawa wita i pozdrawia Puławian
  
 
Co prawda krece sie tu jakis czas, ale dzis Jackal oficjalnie przyjal mnie do klubu. Od czwartku jestem szczesliwym posiadaczem japonczyka (i to jakiego ). Witam wszystkich i gratuluje slusznego wyboru srodka lokomocji
  
 
Witam wszystkich nowych i starszych klubowiczów.

Pozdrówka
  
 
Cytat:
2004-09-06 20:48:37, Kuba_Ch pisze:
Co prawda krece sie tu jakis czas, ale dzis Jackal oficjalnie przyjal mnie do klubu. Od czwartku jestem szczesliwym posiadaczem japonczyka (i to jakiego ). Witam wszystkich i gratuluje slusznego wyboru srodka lokomocji



ŁAŁ !!! Witamy i gratulujemy !
  
 
ostatnio pare osob zostalo przylonczonych ale coś chyba nieśmiali są
  
 
Bo jeszcze nieśmiali są... ja taż taka na początku byłam ale teraz czuję sie tu jak w rodzinie
  
 
ee tam zaraz niesmiali po prostu jeszcze nie bardzo mam czym sie chwalic wiedza mala, stopniowo narasta ale wrocimy na uczelnie, bedzie wiecej czasu to bedziemy aktywniejsi
  
 
Cytat:
2004-09-21 18:19:10, saiamin pisze:
ee tam zaraz niesmiali po prostu jeszcze nie bardzo mam czym sie chwalic wiedza mala, stopniowo narasta ale wrocimy na uczelnie, bedzie wiecej czasu to bedziemy aktywniejsi



Nie no Panowie...plissssss przecież zdecydowanie więcej wiecie na temat samochodów niż my kobiety (z wyjątkiem mistrzyni świata Babci Ewy) - to po pierwsze a po drugie czuję, że gdy wrócę na uczelnię to czasu będzie mniej no ale dobrze, że w pracy jest internet - kontakt będzie podtrzymany
  
 
witajcie, kope lat tu nie zaglądałam, jednak zamierzam ciut odświerzyć kontakty pozdrawiam starych znajomych jak i nowych kompanów

noan
  
 


  
 
Siema kope lat noan wrociłaś do stolnicy?
  
 
Witam wszystkich