Dzień dobry, jestem nowy !!! - Strona 55

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam z tej strony od czerwca 2014 własciciel Ave Verso 2.0 116 2001. Pozdrowienia dla wszystkich
  
 
Jestem właścicielem Avensisa T25 z 2003r od początku. Pozdrawiam.
  
 
Witam dołączam do grona toyot . Zakup parę dni temu AVE 2002r 2,0 benzyna 150 km. Pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam
posiadam od kilku lat Corolla 2003 2.0 D4D 90 KM wagon, dobijam do 300 tys przebiegu i pora się dokształcić na forum z urokami diesla
pozdrawiam
  
 
Witojcie
Nie jestem jeszcze właścicielem Toyoty, ale bardzo zbliżam się do zakupu Previa II
Pozdrowienia z Głuchołaz
goblinos
  
 
Witam wszystkich!
Od dawna jestem użytkownikiem Toyotek i od dawna podglądam forum, aż w końcu przyszedł czas się zarejestrować na co dzień jeżdżę Corolla E11 2CE i jestem z niej bardzo zadowolony

[ wiadomość edytowana przez: skroch dnia 2015-04-02 21:59:02 ]
  
 
Witam Wszystkich
Od miesiąca jestem posiadaczem pięknej toyoty corolli verso 2.0 D4D 116 KM rocznik 2004 kolor czarny
Pozdrawiam
  
 
Witam ja mam już 2 toyotę, pierwsza z 98 druga 200 e11 super maszynki
  
 
Witam wszystkich , od miesiąca jestem posiadaczem Toyotki Avensis T25 2.2 177KM nie ukrywam, że na forum przyciągnęły mnie pierwsze kłopoty z toyotką po mimo znanej i pełnej historii auta.
  
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej nieobecności. Jestem obecnie posiadaczem Avensis T22, wcześniej miałem Carine E. Przeglądam forum, czytam , ponieważ trochę zaczęły się kłopoty z Ave.
Pozdrawiam serdecznie.
  
 
Witam,
Nowy (stary) samochód i automatycznie nowe forum . Czytam, szukam i przyswajam wiedzę
Pozdrawiam
Stary1111
  
 
Witam serdecznie wszystkich.
Mam kilka problemów ze swoim autkiem a dużo odpowiedzi znalazłem na tym forum i dlatego tu jestem.
  
 
Dzień dobry, jestem stary
  
 
Witam serdecznie
Jestem posiadaczem 2 Toyot
Pierwsza to Toyota Celinka V gen. 1991r.
Druga to Toyota Previa (Anglik) II gen.
Serdecznie pozdrawiam klubowiczow
  
 
Witam wszystkich
  
 
Witam wszystkich i pozdrawiam ze stolicy
  
 
Witam! Czasami dosiadam NSP90, ale zasadniczo to wozidełko żony. Pozdrawiam Axee
  
 
Witam wszystkich, życzę wesołych świąt.
  
 
Witam wszystkich
  
 
Cytat:
2019-02-13 08:04:01, janns pisze:
Witam wszystkich



cześć