Nasze śląskie spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no kurde szkoda... ale do trzech razy sztuka, więc następnym razem mam nadzieję że kogoś spotkasz...
Tego ronda chyba nie można ominąć, ale z tego co wiem to korki zawsze tam były a miesiąc temu jechałem przez to rondo i nie było tak źle...
Ważne że "wycieczka" została zaliczona do udanych... chyba a jak nie to zawsze jakieś nowe doświadczenia...
  
 
a co do Ciebie, Alan, mialem zwiekszone szanse. Najpierw jadac do Zabrza przejezdzalem przez Tarnowskie Gory (sobota, ok 2:00 w nocy), potem w niedziele dwa razy: raz jadac do Starych Tarnowic do szpitala, a potem wracajac do domku.
I nic
  
 
Powiem krótko:
Spot -> czwartek 12.08.2004 -> Katowice -> Parking Geanta pod GoSport -> ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!
  
 
Cytat:
2004-08-04 21:44:51, Sielan pisze:
a co do Ciebie, Alan, mialem zwiekszone szanse. Najpierw jadac do Zabrza przejezdzalem przez Tarnowskie Gory (sobota, ok 2:00 w nocy), potem w niedziele dwa razy: raz jadac do Starych Tarnowic do szpitala, a potem wracajac do domku.
I nic


wrrr trzeba było mi dać znać na kom... wstałbym i o 2 w nocy
następnym razem lepiej nie pisz że byłeś obok... tylko że albo w ogóle Cię nie było albo że spotkałeś kogoś
  
 
Tradycyjnie opiszę na tym forum wczorajszy spot bo jakoś nie chce. Tak więc wczoraj po raz pierwszy na ślaskim spocie pojawiła się Toyota RAV4 tak więc terenowiec. Wszystkim się bardzo podobała Męska część spotu natychmiast przystąpiła do ogladania silnika i wymiwny spostrzeżeń. A teraz najważniejsze: ową Toyotką RAV4 jeździ KOBIETA! a dokładniej Mirka (a przyjechała wraz z mężem). Tak tak, to nie pomyłka. Mirka jak widać świetnie sobie radzi prowadząc taki terenowy wozik, jeździ pewnie i jak sama powiedziała: "ma ciężką nogę" Cieszę się, że kolejna kobieta pojawiła sie na śląskim spocie. Było naprawdę miło poznać taki fajne małżeństwo. Natomiast Sebast bardzo wiele wie o silnikach i miło było przysłuchiwać się tej dyskusji. Po raz kolejny wszystkie Toyotki zostały skrupulatnie obejżane.
Mam nadzieję, że spoty bedą odbywać się częściej.
Aby było po równo proszę aby i tu ktoś zamieścił zdjęcia upamiętniające spot. Pigletto liczę na Ciebie.
Myślę, że i tu klubowicze chętnie poogladają.
Pozdrawiam - Madziar
  
 
A tutaj kilka fotek: Zdjęcia
  
 
Ja tez się tu dopiszę, żeby Madzia nie myślała że nikt już tu nie zagląda Kolejny spocik już w czwartek, o ile nic sie nie zmieniło, zapraszamy serdecznie...
Pozdrowionka
And


[ wiadomość edytowana przez: andnn dnia 2004-08-17 21:28:00 ]
  
 
Dzięki Andnn Ja tylko dopisze godzinę: 17.00. Zapraszamy!!
  
 
O kurde chyba nie zdazylem.
Trzymajcie sie mocno i wypijcie za mnie conieco przy nastepnym spocie a ja wypije za was jakiegos Guinnesa w nastepny czwartek.
  
 
Cytat:
2004-08-20 11:39:23, orion76 pisze:
O kurde chyba nie zdazylem.
Trzymajcie sie mocno i wypijcie za mnie conieco przy nastepnym spocie a ja wypije za was jakiegos Guinnesa w nastepny czwartek.



Orion byłeś na śląsku i nic nie powiedziałeś?? Jejku, taka szkoda
Jak tylko będziesz u nas to daj znać - zwoła sie wszystkich.
  
 
He he zartowalem ciagle jastem za mala woda
  
 
Pragnę powiadomić, że szykuje się jakiś wiekszy spot w Międzybrodziu w domku Pigletta. I jest gdzie spać więc może ktoś z poza śląska dałby się namówic?? Teraz Pigletto mnie udusi....
  
 
Orion chyba za długo już jesteś za granicą... bo zapominasz o naszym Tyskim a pijesz tam jakieś regionalne siuśki
  
 
Nio i następny spocik odbędzie się prawdopodobnie 16.09.2004r o godzinie 17.00 w Katowicach na parkingu Geanta pod GoSportem Zapraszamy!!
  
 
Trochę moich zdjęć z ostatniego spotu w Katowicach do zobaczenia tutaj: zdjęcia
  
 
Zdjęcia fajne i jest ich naprawdę sporo!! Ehhhh fajnie było. Krótkie sprawozdanie np. TU
  
 
siemanko, dziękuję za spocika....tak jak obiecałam, będę się tu czasami pojawiac

noan
  
 
Cytat:
2004-09-22 10:29:57, noan pisze:
siemanko, dziękuję za spocika....tak jak obiecałam, będę się tu czasami pojawiac noan



Liczymy na to Noan!!
  
 
no prosze a tak sobie podejrzałem waszego spocika pare znajomych twarzy np. Jaro czesto do was lata?
  
 
Bywa czasami w okolicy ale na organizowanym spocie to chyba pierwszy raz... przynajmniej ja nie pamietam zeby był wczesniej