Auta z FSO w kraju i na świecie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
odległość ok 2 m, ale takie są uroki robienia zdjęć zwykłą "małpą"
i troche mocno słońce świeciło (ok16 na poczatku sierpnia)


[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2003-08-25 15:21:02 ]
  
 
... wczoraj, oglądając już po raz któryś "Ronina" wydaje mi się że w scenie zakupu broni na moście widać w tle przez dosłownie parę sekund bok białego "Borewicza", którego chromy ładnie odbijają światła. Muszę sobie to dzisiaj jeszcze raz zobaczyć na vido albo dvd i jak uda mi się to wypatrzeć i zrobić screenshota to wrzuce na forum.

Co zaś tyczy się samego filmu to kocham go za sceny pościgów zwłaszcza mojej ukochanej XM-ki [wczoraj przed filmem znowu szalałem żony XM-ką po mieście ]


BTW jeżeli gdzieś jeszcze w zagranicznych filmach widać Poldka lub FSO to może byśmy wrzucali tu opisy scen lub screenshoty ?!
  
 
wczoraj widziałem przez momencik w filmie amerykańskim f 124, bo nie sądze żeby to była łada
  
 
A na Polsacie po 12 -tej w filmie chyba niemiecko-włoskim mozna bylo zobaczyc DF-a ze znaczkiem FSO. Akcja chyba dziala sie w Egipcie.


[ wiadomość edytowana przez: road_runner dnia 2003-08-27 09:30:52 ]
  
 
Bo w Egipcie jest zatrzęsienie DF-ów i Ład
Dzbanek
  
 
road runner widzialem wczoraj fragment jak zdaje sie czerwony DF scigal jakiegos jeepa i kosciu strzelal z DFa

pozdr
  
 
Cytat:
2003-08-27 10:24:32, thaniel pisze:
...kosciu strzelal z DFa

pozdr


DF jako broń?
  
 
smiesznie wyszlo
  
 
Dzisiaj w Wiadomościach na TVP1 pokazywali jak Amerykanie szkolą policjantów irackich.W tle stał niebieski Fiat 125p
  
 
Zgadza się. Też go widziałem.
  
 
Powracamy do tematu bo otrzymałem kolejną fotkę z dalekiego kraju od Tomy

podziwiajcie


  
 
Bidok.. Ale pokiereszowany
  
 
Fakt obity niesamowicie
Ale ma ciekawą kolorystykę i deskę w jakimś dziwnym kolorze
  
 
Ach ci Arabowie. Co oni robią z tymi samochodami? Traktują jak jakieś ... przedmioty
Rany , przód od jakichś starych fiatów, deska nie wiadomo z czego i jeszcze pewnie milion innych wynalazków.
  
 
Podobno w Egipcie wszystkie auta tak wyglądają nawet nowe. Tam poprostu nie ma przepisów każdy jeżdzi jak chce.
  
 
polonez brush (czy jakoś tak)
  
 
Cytat:
2003-11-04 22:37:14, wioorek pisze:
(...) przód od jakichś starych fiatów, deska nie wiadomo z czego i jeszcze pewnie milion innych wynalazków.




No co,wprowadził tzw modyfikacje
  
 
Kurcze - piekny!
Kolory wynikaja z tego, ze to taksowka.
Widac, ze stracil zderzak i pewnie latwiej bylo znalezc taki od Fiata 131
BTW: 131 byl montowany w tej samej fabryce co Polonez.

Pozdrowka
Adamus
  
 
Cytat:
2003-11-04 21:42:08, GDA pisze:
Powracamy do tematu bo otrzymałem kolejną fotkę z dalekiego kraju od Tomy

podziwiajcie






Heh, zderzaczek z super-mirafiori z lat 78-81 chociaz moze w egipcie montowali je w innych latach A a propos pzepychania sie na parkingach- jak juz zdecydowal sie na zderzak ze 131 to mogl postarac sie o ten z amerykanskiej wersji- ci ktorzy widzieli moje auto wiedza co mam na mysli
  
 
http://web.ukonline.co.uk/timcatley/Wimbo38/photo11.html
http://www.tim-catley.co.uk/Barrow2/photo22.html
http://web.ukonline.co.uk/timcatley/Standlake18/photo18.html