Auta z FSO w kraju i na świecie - Strona 43

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na ostatnim zdjęciu jest VW Passat B1.
  
 
Musi jakieś przeoczenie moje.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 


  
 


żródło
  
 
ale znaczek chyba cały?

  
 
Wracam sobie dziś z dwugodzinnej wyprawy rowerowej po Łomży i okolicach, jadę obok ronda na Placu Kościuszki a tutaj zza winkla pojawia się zielony Kredens, jeden z pierwszych roczników (chromowana atrapa, kwadratowe tylne lampy)... Szok ! Zielony, początek rejestracji LOM. Dziadek przyjechał z babcia na obiad.

A w poniedziałek też w Łomży, na ul. Legionów też Kanciak ale z ostatnich lat produkcji, piękna kość słoniowa, blachy NOE. Dwóch chłopaków i dziewczyna, jechali w stronę stolicy.

Moje polowanie na klasyki zostało wreszcie sowicie nagrodzone. Niestety żadnych zdjęć nie mam nad czym mocno ubolewam. Tego pierwszego postaram się jeszcze kiedyś "ustrzelić".

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Porządki telefoniczne
  
 
Złombol wyrusza po raz kolejny!
  
 

źródło
  
 





źródło
  
 
  
 
Kiedyś jak byłem w warszawie w starej wytwórni wódek Koneser to tam był taki fajny model terenowej wersji poloneza, było napisane że nie wszedł do produkcji, kurde a fajnie wyglądał... Gdybyśmy trochę pociągnęli z produkcją naszych samochodów to teraz może byśmy mieli fajne tanie własne samochody a nie zachodnie...
  
 
I jak tam, zdjęcia w Kosmos wysłane?

  
 
Cytat:
2012-08-04 20:01:43, Truten pisze:
ale znaczek chyba cały?


Auto pocięte przez strażaków - dlatego tak wygląda.
  
 
No, szczególnie ten poskładany przód to przez strażaków.
  
 
Uderzenie z tego co widać było lewym przodem. Drzwi pasażera nieuszkodzone, słupek przedni po prawej w naturalnym kształcie. Przód się złożył nieco za bardzo i owszem ale dach był na swoim miejscu dopóki ktoś go nie odciął i nie odgiął do tyłu. Widać po prawych słupkach które są równo ucięte. Tylne lewe drzwi też wyglądają na nieuszkodzone.
  
 
Z tego co widze to udezenie bylo mniej wiecej na lewe drzwi , ewentualnie blotnik .

Prawe drzwi wgniecione , przedni zderzak caly , przy takich uszkodzeniach , powinien sie mocno zniszczyc jakby to bylo udezenie na przod

Szkoda ze ta zadbany poldzio pojdzie na zlom
  
 
Ponieważ, niedługo ponownie w PL w ramach przypomnienia jak było w 1984r. (ile Df-ów i PN-zów na drogach (w przeciwieństwie do BMW))
  
 
FSO Polonez pickup truck
FSO Polonez

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2013-04-25 11:52:39 ]
  
 









Jak na takie porzucone, to wyjątkowo dobrze blachy wyglądają