WGU ATAKUJE Chłapowo - Strona 2

Ankieta: Czy zamierzasz się wybrać na spot:
tak na 100%
będę
raczej będę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak off topicująć. Zastanawia mnie czemu AKURAT w czesie Czerwniewic jedziecie nad morze, mimo iz data Czerniewic była jush duzo wczesniej znana?? No ale spoko, nikogo do niczego nie zmuszam ani na siłe nie zachęcam, tak tylko sobie dewaguje.
  
 
To lepiej nie DYwaguj....
  
 
Cytat:
2004-07-12 14:33:50, Venus pisze:
To lepiej nie DYwaguj....


... to była taka spontaniczna akcja
  
 
Cytat:
2004-07-12 15:16:13, Jojo pisze:
Cytat:
2004-07-12 14:33:50, Venus pisze:
To lepiej nie DYwaguj....


... to była taka spontaniczna akcja



Ale doskonale zaplanowana.
PS. Łatwiej przenieść WGU nad morze niz odwrotnit
  
 
Poprostu przenosimy STOLYCE na Wybrzeże w przyszły weekend

ok słuchajcie - deklaruje swoją obecność na miejscu od piątkowego popłudnia, zaklepie miejsce pod namioty, zorientuje sie co i jak i będę oczekiwał na przybycie WGU

kto jeszcze z 3CITY jest chętny na wyjazd ? mieliśmy jechać do Wdzydz ale nic nie stoi na przeszkodzie pojechać w odwrotnym kierunku

wszystkich chętnych do udziału w spontanicznym spocie WGU + WNG zapraszam do ankiety celem potwierdzenia swojego uczestnictwa
  
 
uwielbiam ankiety
  
 
Cytat:
2004-07-12 14:24:44, Netom pisze:
Tak off topicująć. Zastanawia mnie czemu AKURAT w czesie Czerwniewic jedziecie nad morze, mimo iz data Czerniewic była jush duzo wczesniej znana?? No ale spoko, nikogo do niczego nie zmuszam ani na siłe nie zachęcam, tak tylko sobie dewaguje.


Proponuję większą bójkę w Wawie. Tylko niech ktoś to "skameruje", gdyż chętnie sobie na to popatrzę

Netom pamiętaj, że Czerniewice to zlot wewnątrzklubowy PTK. Co prawda wiadomo, że przybędą osoby z różnych klubów, ale organizatorem jest PTK a tutaj to coś znaczy
Wogóle jak tak obserwuję oba Forum to widzę, że i Wawka jest częściowo podzielona, ale to tylko takie moje przypuszczenia, które nie muszą iść w parze z rzeczywistością (wirtualną).
  
 
nie widze żadnych podziałów w warszawskim FSO AK
  
 
Z przyczyn technicznych mnie nie bedzie Ale w Wawrze sobie odbije
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:46:20, Maciek_938 pisze:
Netom pamiętaj, że Czerniewice to zlot wewnątrzklubowy PTK. Co prawda wiadomo, że przybędą osoby z różnych klubów, ale organizatorem jest PTK a tutaj to coś znaczy
Wogóle jak tak obserwuję oba Forum to widzę, że i Wawka jest częściowo podzielona, ale to tylko takie moje przypuszczenia, które nie muszą iść w parze z rzeczywistością (wirtualną).


Ludzie o czym wy tu gadacie znowu chcecie sobie udowadniać "wyższość świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy" - to jest temat o spocie nad morzem proszę go nie zaśmiecać
  
 
Jestem na etapie rozmów z żoną
  
 
na tvn-ie zapowiadaja piękną pogode
  
 
Cytat:
2004-07-12 19:47:30, Jojo pisze:
na tvn-ie zapowiadaja piękną pogode


Oni się ciągle mydlą w tym temacie
  
 
Cytat:
2004-07-12 19:18:43, daniel pisze:
Jestem na etapie rozmów z żoną


Zdradzić ci przepis ja jestem po stąd mój post wyżej
także "jadymy"
  
 
ja się nie dziwię że się moja niechce zgodzić...
całymi dniami siedzi samam z juniorem a ja jestem "dostępny" tylko w weekendy ....
Żeby mały był większy nie było by problema
  
 
Na dzień dzisiejszy mamy 3 samochody, Analog(lub roverek), mój, i Fiaciora 125 i jadą Gosiak i Piotrek dj, Venuska, Siostra_, Qbki (na 95%), Fiacior 125, zwykły Fiacior, dr_przemek, i prawdopodobnie Bolima. Z tym że od przemaka nie miałem ostatniego zdania, jutro będe do niego dzwonił.

Co do rozlokowania w samochodach to prawdę mówiąc nie chciałbym aby w samochodach był komplet ludzi max to 4.
Jeśli dj-je będą jechać analogiem to u nich z tyłu robi się bagażnik o w ten sposób odpadają wolne miejsca. i Dlatego przydała by sie jescze jedna fura, oczywiście na gazie.

I dlatego chciałbym aby wszyscy chętni zadeklarowali się jak najszybciej, żeby później nie szukac na wariata samochodu i nie załatwiac tego na ostatnia chwilę.

Cb-ka oczywiście na dzień dzisiejszy wszystkie 3 auta mają.

Jeśli będę cos wiedział więcej to od razu dam znac
  
 
W next-weekend bede spozywal na imprezie weselnej, stad moja obecnosc bedzie raczej "spirytualna" (czytaj duchowa), no chyba, ze cos sie zdarzy w piatek - jakis przelot klucza WGU nad Trojgniazdem...

Adamus
  
 
kurcze jak ja bym chcial tam z Wami pojechac!!! milej zabawy zycze wszystkim
  
 
Cytat:
2004-07-13 11:05:26, SPAjK pisze:
kurcze jak ja bym chcial tam z Wami pojechac!!! milej zabawy zycze wszystkim



No to sie wybierz nad Tamizę. Wprawdzie to nie to samo co Bałtyk , ale zawsze trochę (brudnej) wody.
  
 
dzwoniłem do przemka, ma popsuty komputer, i nie wiem czy pojedzie, jast przeziębiony i ma troche pracy, jutro ma dać znać

czy ktoś bierze grila?




[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2004-07-13 11:28:55 ]