WGU ATAKUJE Chłapowo - Strona 3

Ankieta: Czy zamierzasz się wybrać na spot:
tak na 100%
będę
raczej będę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli chodzi o nas to dołączymy na trasie, bo musimy pojechać po samochód. Jeśli chodzi o bagaż to możemy coś zabrać, bo jedziemy Roverkiem (Analog przechodzi kurację udoskanalającą). Dołączymy na trasie w okolicach zjazdu na Płock (tam gdzie skręcaliśmy jadąc do Torunia).
  
 
Qbki jadą na 100000000%%
  
 
No no Qbk, spisałeś się na medal
  
 
Gosiak, a w czwartek będziesz w kliprze, musimy się dobrze dogadac, a i Cb-ka do roverka zamontujcie.


i W ten właśnie sposób jade nad morze najwolniejszym poldkiem
  
 
Brawo Qbki
  
 
Cytat:
2004-07-13 17:21:17, Jojo pisze:


i W ten właśnie sposób jade nad morze najwolniejszym poldkiem



Pokaż co potrafi abimex
  
 
Cytat:
2004-07-13 17:33:00, daniel pisze:
Cytat:
2004-07-13 17:21:17, Jojo pisze:


i W ten właśnie sposób jade nad morze najwolniejszym poldkiem



Pokaż co potrafi abimex

zawsze staram się to robic
  
 
Dobra, teraz sprawy organizacyjne...

mięcho na grilla przygotuję,
grilla mam ale w pi... dużego, więc nie wiem gdzie on się zmieści,
zaraz jade po flaszkę żeby się mroziła.


P.S. Cały czas liczę na to że ktoś nas przygarnie do samochodu. Jeśli jednak to nie wypali, to biorę swojego pożeracza gazu (14/100km) i wtedy mam wolne pół bagażnika...
  
 
co do samochodów to jeszcze sie dogadamy, ja mam plan rozsadzenia, ale dopiero jutro będe wiedział czy dr jedzie. Znaczy ja sobie myślałem takie ustawienie: 4, 4, 3. W dowolnej kombinacji.

Jeszcze dziś olo robi nadzieje na wyjazd więc wszystko może się zmienić. jeśli nie ma nikt małego grila to będe musiał od olka odebrać mojego
  
 
zbliża się środa, i prosiłbym o deklaracje kto jedzie a dokładniej ile namiotów będzie, z WGU będą prawdopodobnie 3 namioty, a ile z 3city, co z kao i lafarem. Poprostu chciałbym w czwartek zadzwonić i wstępnie zapowiedziec nasz przyjazd i podać ewentualną ilość namotów.

  
 
najprawdopodobniej zdecydujemy sie na ostatnią chwilę, wszystko zależy od pogody i kasy

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:48:19, Jojo pisze:
nie widze żadnych podziałów w warszawskim FSO AK



Ja tesh nie widzialem az do teraz, ale tylko jednostronne. Do sulejowa pojechali wszyscy z ptk ktorzy mogli sie wyrwac z warszawy, no ale spoko, miłej zabawy nad morzem. Ja jush wiecej nie drąze tego tematu.
  
 
Ja niestety nie jadę Porażka finansowa związana z przeglądem,OC no i wyjazdem w Bory Tucholskie,a w sierpniu na Zlot, postawiła szlaban na ten wyjazd.
Ale patrząc optymistycznie na życie - odbijemy w Wawie
  
 
Cytat:
2004-07-14 00:57:19, kaovietz pisze:
Ja niestety nie jadę Porażka finansowa związana z przeglądem,OC no i wyjazdem w Bory Tucholskie,a w sierpniu na Zlot, postawiła szlaban na ten wyjazd.
Ale patrząc optymistycznie na życie - odbijemy w Wawie



Jeżeli nie jedziesz do Chłapowa to w piątek po południu musimy się spotkać w okolicach Bydgoszczy. Musisz podpisać dokumenty związane z rejestracją Stowarzyszenia. Będę jechał z Gniezna do Gdańska przez Bydgoszcz. Szczegóły telefonicznie.
  
 
My chyba na wsiaki słuczaj weźmiemy jeden namiot - jakby się nie udało kwatery załatwić...
  
 
dziwne zrzadzenie losu ale wlasnie w sobote wyjezdzam z Londynu do Polski, w niedziele bede w wawce wiec jakby ktos jechal do tego Chlapowa wlasnie w niedziele to chetnie sie podepne

albo moze WGU zahaczy tu o Bornemouth i wpadnie po mnie

no nic, pozdrowienia przesylam i pilnujcie Jojka zeby nie wyprzedzal znowu jak wariat...
  
 
Cytat:
2004-07-14 11:14:57, SPAjK pisze:
dziwne zrzadzenie losu ale wlasnie w sobote wyjezdzam z Londynu do Polski, w niedziele bede w wawce wiec jakby ktos jechal do tego Chlapowa wlasnie w niedziele to chetnie sie podepne

albo moze WGU zahaczy tu o Bornemouth i wpadnie po mnie

no nic, pozdrowienia przesylam i pilnujcie Jojka zeby nie wyprzedzal znowu jak wariat...



Welcome home.
Troche późno. Ja już w piątek rano ruszam na północ.
  
 
jak bedziecie wracac z chlapowa to pewnie zatrzymacie sie na parkingu tym co zawsze na wislostradzie. Moze ktos mi da znac o ktroej tam bedziecie to bardzo chetnie tam podjade zobaczyc sie z WGU
  
 
Cytat:
2004-07-14 11:37:07, SPAjK pisze:
jak bedziecie wracac z chlapowa to pewnie zatrzymacie sie na parkingu tym co zawsze na wislostradzie. Moze ktos mi da znac o ktroej tam bedziecie to bardzo chetnie tam podjade zobaczyc sie z WGU

damy znać
  
 
Cytat:
2004-07-14 08:36:55, korek pisze:
Cytat:
2004-07-14 00:57:19, kaovietz pisze:
Ja niestety nie jadę Porażka finansowa związana z przeglądem,OC no i wyjazdem w Bory Tucholskie,a w sierpniu na Zlot, postawiła szlaban na ten wyjazd.
Ale patrząc optymistycznie na życie - odbijemy w Wawie



Jeżeli nie jedziesz do Chłapowa to w piątek po południu musimy się spotkać w okolicach Bydgoszczy. Musisz podpisać dokumenty związane z rejestracją Stowarzyszenia. Będę jechał z Gniezna do Gdańska przez Bydgoszcz. Szczegóły telefonicznie.

Bardzo słuszna koncepcja Chetnie powitam Cię na bydgoskich dziurach