XP i chat

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam proglem jak sie loguje na chata no niby wyswietla ze jestem ale nie widze nikogo nie moge pisac. Pokazuje mi sie tabelka z moja ksywka, ponizej z jakiego wojewodztwa jestem i pokazuje sie przycisk connect i kicha wciskam i nic. Moze to jest zwiazane z Java?
A jak wlaze na W98SE to jest wszystko ok. Co to moze byc?
  
 
EUREKA MAM. Skora, uważaj. Mam tego samego Windows''a i już to przerabiałem. Instalował różne wersje Javy, zmieniałem i nic.
W końcu na zasadzie prób i błędód doszedłem do takiego cudu.
Internet Explorer, Własciwości internetowe, Zaawansowane, i tam masz Java (Sun ). Po prostu ją ODznacz i powinno być git
  
 
Java VM oczywiscie znajdziemy pod adresem:
http://java.sun.com/getjava/download.html

Ta pozycja w "Zaawansowanych" pojawia sie wlasnie po instalacji Javy z Sun''''a i chodzi konkretnie o te opcje:

Java(Sun):
-> Use Java 2 v1.4.1_01 for applet (requires restart)

pozdr.

... ale oczywiscie moge sie mylic.
  
 
Witam Mam dalej mam problem z chatem. Sciągnełem jave, odznaczyłem ją w właściwościąch tak jak mówił Majchal i nic. Jest ta tabelka do pogaduszek ale widze tylko siebie. A o tej godzinie napewno ktoś jest. Pomóżcie.
  
 
Dobrze widzisz, nikogo nie ma na czacie

pozdr.
  
 
Właśnie zalogowałem się na chacie , napisało mi że jest 7 użytkowników ale ja nikogo nie widze? Co jest?
  
 
To wejdz do tego pokoju, w ktory jest te 7 osob.

pozdr.
  
 
Cytat:
2002-12-06 23:36:57, daemon pisze:
Java VM oczywiscie znajdziemy pod adresem:
http://java.sun.com/getjava/download.html




A jest jakiś inny serwer z ktorego można pobrać jave bo z tego pobiera sam instalator a podczas instalacji cały czas zawiesza z komunikatem o wygaśnieciu strony na serwerze .

  
 
Sciagnij np. Opere z Java
  
 
udało mi sie jawe zainstalować i czat ruszył (wczoraj) a dzisiaj od w pewnym momencie mnie wywaliło z czatu i pojawił sie komunikat że "serwer niedostępny" czy to jest awaria czata czy umnie sie coś spier ... ??
  
 
no to kolejny problem: Czat pod XP działa ale ładuje mi sie ponad 10 minut ? co robić. na 98 ładował się niecałą minute ?? dlaczego
  
 
Cytat:
2003-09-04 17:51:07, keen pisze:
no to kolejny problem: Czat pod XP działa ale ładuje mi sie ponad 10 minut ? co robić. na 98 ładował się niecałą minute ?? dlaczego



Pewnie wersja Javy ale ja jeszcze nie mialem "przyjemnosci" z XP

pozdr.
  
 
Cytat:
2003-09-04 22:08:03, daemon pisze:
Pewnie wersja Javy ale ja jeszcze nie mialem "przyjemnosci" z XP

pozdr.



Szczesliwy z Ciecie człowiek. Ja nietety mam ta "przyjemność" i tesknie juz za 98.
  
 
A nie ma może jakiejś alternatywy dla Javy z Sun ??
  
 
Cytat:
2003-09-11 23:00:12, keen pisze:
A nie ma może jakiejś alternatywy dla Javy z Sun ??




Java z MS

pozdr.