3-MIASTO ------------------- SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-05-15 05:47:09, zajac_11 pisze:
to znaczy ze jade sam????? leeeeeeeeeeee ale spoko
jakos to przezyje
wczoraj bylem na warsztacie i jaka byla moja radosc gdy mechanik powiedzial zebym przekrecil stacyjke a wiec panowie oglaszam ze moja ascona juz WRUCILA DO ZDROWIA i czekam na najblizszy spot



Tak z ciekawości - co było nietak tzn. czy Kirsztajn coś spartolił ?
  
 
nie wiem czy to jego wina czy wina fabryczna ale uszkodzony byl palec w kopulce rozdzielacza i raz dawal iskre a raz nie i nie bylo na to reguly i tu lezal problem czemu nie palila a w rzeczywistosci wygladalo to tak jak by kopulka byla nowa a palec stary wiec podejrzewam ze kirstein cos spierdolil i dal mi stary palec do nowej kopulki
a jesli chodzi o warsztat gdzie to robilem to za rozebranie i odnalezienie usterki co zajelo prawie tydzien dzis zaplace tylko 300 i w tym juz jest wymiana paska rozrzadu razem z samym paskiem
poprostu koles normalnie pracuje w serwisie a po godzinach pracy bierze fuchy do siebie do garazu i tam je robi za nieduza kase wiec jak cos to prosil sie kontaktowac za moim posrednictwem
CENA JEST ZAWSZE DO NEGOCJACJI !!!!! i czesto jest to okolo 60-70% ceny serwisowej lub z innych warsztatow wiec jest naprawde taniej )))
  
 
Tomek_Gdy ladnie czadu dales ze silniczek zepsules. Ja juz znam te tajemnice, wiec uchyl troszke kolegom jaki silnik wstawiasz
No i musiz zdazyc przed Łebą !!
  
 
Zjac Adam Long Tomek może by dać znać jeszcze Mecowi oraz Kapiemu i spotkalibyśmy się na skwerku w niedzielę??? Co wy na to?
  
 
Cytat:
2003-05-15 19:07:30, Bartek pisze:
Zjac Adam Long Tomek może by dać znać jeszcze Mecowi oraz Kapiemu i spotkalibyśmy się na skwerku w niedzielę??? Co wy na to?



Tak jak rozmawialiśmy Fajnie było by się spotkać i na kafce podeskutować

WIĘC JAK SPOTYKAMY SIĘ ??

Ja się pojawie raczaj na 100%

P.S.
Zajac 11 Przyjedz Asconą!!!

[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-05-15 19:11:32 ]
  
 
Witam !
Jestem od niedawna w klubie i niebylem jeszcze na zadnym spocie
okp tak wiec wybieram sie na pewno do Leby nie mam az tak daleko bo jestem z pomorskiego

Hej zajac_11 chyba mnie jeszcze pamietasz mam nadzieje ze bedziesz w Lebie chetnie Cie poznam
  
 
Witam !
Jestem od niedawna w klubie i niebylem jeszcze na zadnym spocie
okp tak wiec wybieram sie na pewno do Leby nie mam az tak daleko bo jestem z pomorskiego

Hej zajac_11 chyba mnie jeszcze pamietasz mam nadzieje ze bedziesz w Lebie chetnie Cie poznam
  
 
elo!! Jestem nowy ale chcial bym zaproponowac na Post
  
 
Cos poszlo nie tak i zle wyslalo. Ale chodzilo mi o to co napisal Tomek_gdy aby zebrac sie na skwerku w Gdyni> I tak co sobote wiekszosc tam sie spotyka!!!!!!!!!!
  
 
witam travol i tez chetnie cie poznam
brtek odnosnie niedzieli to powiem tak bardzo chetnie ale jesli juz to wieczorkiem bo planuje pojechac do mamy za gdansk i dopiero wieczorkiem wróce a poza tym boje sie troche bo nie mam ubezpieczenia i przegladu i jak cos to moge sie nie wyplatac ale jeszcze pomyslimy
jesli spot bedzie wieczorkiem to na 80-90 % bede obecny razem z asconka ))

Live to ride, ride to live
  
 
A więc ze względu na to że jakieś imprezy mają być w miejscu naszych spotkań proponuje małe SPOTKANIE W NIEDZIELE 18.05 NA SKWERKU O GODZINIE 19.00
Jak się na to zaopatrujecie ?
Potem udamy się do Gemini na kafke i pogawdki
  
 
powinienem juz byc wiec czekajcie na mnie
))
  
 
Hmm znowu wypada mi wyjazd... ale tym razem raczej dam radę wrócić. Powiniennem być z wskazaniem na tak.
  
 
No widze że powoli się zbieracie więc do jutra
  
 
moze bede miec do jutra zalozone biale kierunki i normalne lusterko z prawej strony ) jesli zdobede je po normalnych cenach na gieldzie w pruszczu bo sie tam wybieram
  
 
Cytat:
2003-05-15 17:48:37, Long pisze:
Tomek_Gdy ladnie czadu dales ze silniczek zepsules. Ja juz znam te tajemnice, wiec uchyl troszke kolegom jaki silnik wstawiasz
No i musiz zdazyc przed Łebą !!



No to dobra , w czwartek przywiozlenm silniczek z Torunia jest 2,2 INJECTION, silniczek jest ponoc w bardzo dobrym stanie, i wczoraj siedzialem do 1.00 w nocy i dlubalem i wstawilem ten silniczek, juz po jezdzie probnej, cug ma bardzo dobry , ale dzisiaj jadac do pracy cos pierdo@#@##$, zaterkotaloi cos zaczelo sie tluc w silniku tak wiec nie wiem czy przywiozlem smietnik, czy tylko cos sie odkrecilo, bede jutro diagnozowal, wiec nie wiem czy sie zjawie mania a co do Kirszteina to jest to partacz, zlozyl panewki za zlozenie skasowal 500 zeta!!! i do brania pieniedzy byl pierwszy, teraz bedzie reklamacja!!! 6 tysiecy zrobilem i wysypaly sie panewki korbowodowe na 2 gim i 4 tym cylindrze!!! ogolnie jak tak dalej bedzie to sie poddam i wroce do polskiego przemyslu motoryzacji, a manta pojdzie na wiczlino!!!
  
 
ja powinienem sie też zjawić chociaż z moją asconka ostatnio nie najlepiej ale postaram się pojawić
  
 
Ja będe napewno z Plootem i Kają + Patrol swoim czarnym devastatorem maluchów .

Tomek, Kirsztein jest poniżej krytyki i zgadzam się że do kasowania pierwszy. Obawiam się że może być problem z "reklamacją". Ja tego downa więcej na oczy niechce oglądać.

[ wiadomość edytowana przez: Bartek dnia 2003-05-18 18:05:47 ]
  
 
Krótka relacja

Ja jebie ale jazda Było ekstra w końcu jakaś frekwencja. Kadziol D, Monza A2, mój Seniu, Asterix Adama, Zającowa (wkońcu) Ascona + XR3. Spotkaliśmy znajomych Hondziarzy świeciło słoneczko panowała wesoła atmosfera i wogóle . Tak się przypadkiem złożyło że 5 aut wracało w tę samą stronę, efekt - MEGAZNISZCZENIE. Zając wyrzynał niesamowicie jestem pod wrażeniem możliwości jego silniczka i sportowego automatu... Kadecik miemo że 1.2 również dzielnie torował sobie drogę w ruchu miejskim. Monza niepokazała pazurów zwz. na brak paliwa a mój silnik na gazie niedaje się do niczego.

W najbliższą niedzilę (25. 05. 2002) spotykamy się pod Osowskim Geantem i jedziemy pojeździć na 400m w miejscu w którym odbył się Iszy spot 3miejskiej części OKP. Zapraszamy. Tego dnia rozstrzygnie się czy Seniu na Pb98 skatuje Ascone... Zając wyjmój kanape . Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Myślę że zaczniemy koło 18.00 i po dorzynkach moglibyśmy podjechać nad the Jezioro na kiłbaski z ogniska. Proszę wpisywać się w tym wątku i zapodawać ewentualnie jakieś propozycje.
  
 
bartek spoko ja bede na pewno
malo tego ze wyjme kanape to jeszcze opruznie bagaznik bo mam pelen jakis pierdol i wyjme kolo zapasowe zeby jeszcze lzej bylo i zobaczymy czy seniu da rade mojej cureczce postaram sie tez zabraz ze soba kadetta bo mu sie spodobalo i powiedzial ze na nastepne spotkanie chce pojechac
a co fakt to fakt ze to 1,2 w tym kadziu radzi sobie calkiem niezle bo sam juz nim jezdzilem i wiem co potrafi )) moze male ale to zawsze GM OPEL i pokazuje klase na drodze ))